Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Додж Рам 5.9ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Додж Рам 5.9ТД

    Ето няколко снимки от вчера:
    Този звяр си купи един познат,пък аз изпитах чувство за малоценост с моят "Кроки".И така "добичето" е 350 к.с. автоматик,4х4 и на мен страшно ми хареса.
    Прикачени файлове
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    До: Додж Рам 5.9ТД

    "....и не пожелавй жената на ближния, нито овена ( RAM )-а му .... почитай "кроки" и той ще те изведе от най-голамата кал, без да се строшат пластмасите му (щот ги няма).....без да те одерат жив в Балкан стар(щот от "кроки"-та не разбират, а и от други работи също)...и частите за него в магазина винаги ще са в наличности на достъпна цена....амин" От лукавия е да знаеш
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Додж Рам 5.9ТД

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Ето няколко снимки от вчера:
      Този звяр си купи един познат,пък аз изпитах чувство за малоценост с моят "Кроки".И така "добичето" е 350 к.с. автоматик,4х4 и на мен страшно ми хареса.
      Верно е звяр. С него ли почвате да ходите на риба? Имате ли приятел с некой голям трактор?
      Я за всеки случай си вземи Крокито.

      Коментар


      • #4
        До: Додж Рам 5.9ТД

        Добре е че не е от Софето,щото трябва с това нещо да си планира маршрута за две седмици напред,а ако греша и е от там ,

        Коментар


        • #5
          До: Додж Рам 5.9ТД

          Джипчето си е супер , при него не става въпрос толкова за проходимост , а май повече за товароносимост.Та това си е пикап и като му гледам и размерите и параметрите май повече се добливажа до камион.Така че спора , че няма да мине там където другите джипове ще минат е безмислен , ми я си представете че товара който този пикап може да товари и да се движи с него се натовари и във вашия джип. Едното направено за да е проходимо , друго за да товари (ГОЛЯМА РАЗЛИКА) пък и без това повечето май ги купуват само за гъзария.

          Коментар


          • #6
            До: Додж Рам 5.9ТД

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            "....и не пожелавй жената на ближния, нито овена ( RAM )-а му .... почитай "кроки" и той ще те изведе от най-голамата кал, без да се строшат пластмасите му (щот ги няма).....без да те одерат жив в Балкан стар(щот от "кроки"-та не разбират, а и от други работи също)...и частите за него в магазина винаги ще са в наличности на достъпна цена....амин" От лукавия е да знаеш
            Благодаря за съвета,ще се вслушам !
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #7
              До: Додж Рам 5.9ТД

              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
              Верно е звяр. С него ли почвате да ходите на риба? Имате ли приятел с некой голям трактор?
              Я за всеки случай си вземи Крокито.
              Този звяр посмъртно не може да отиде до Дунава,освен да го спуснат с хеликоптер-дължината му е около 6.5м и е широк доста.Така,че пак с Кроки за риба,на лов и на разходки.
              Трактор и аз имам,но дано не се стига до там.
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #8
                До: Додж Рам 5.9ТД

                Mного добър избор. Двигателя е уникален.Може да се регистрира като камион и да се прескочи ддс-то,евтини части....да му е честит.

                Коментар


                • #9
                  До: Додж Рам 5.9ТД

                  чак пък "да се прескочи ДДС-то"
                  Ти ще изкараш, че регистрираните по ЗДДС фирми не плащат ДДС
                  регистрира си се като лекотоварен, а не като камион /с С категория/
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Додж Рам 5.9ТД

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    чак пък "да се прескочи ДДС-то"
                    Ти ще изкараш, че регистрираните по ЗДДС фирми не плащат ДДС
                    регистрира си се като лекотоварен, а не като камион /с С категория/
                    Всички пикапи се регистрират като товарни автомобили. За справка Деу Тико 1+1 също е товарен автомобил.
                    Не изискват професионална книжка.
                    ДДС подлежи на възстановяване
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #11
                      До: Додж Рам 5.9ТД

                      Въпрос: Абе, тоя овен какво се е подал така напред от радиатора?
                      Отговор: търси къде е най-близката бензиностанция

                      Коментар


                      • #12
                        До: Додж Рам 5.9ТД

                        Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                        Въпрос: Абе, тоя овен какво се е подал така напред от радиатора?
                        Отговор: търси къде е най-близката бензиностанция
                        Разходът на гориво/дизел/ е 20-21л/100км.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #13
                          До: Додж Рам 5.9ТД

                          Уникално пикапче,шест цилиндъра 5.9 литра,Къминс мотор,много здрави двигатели почти нямат разваляне,ако му се наложи нещо по двигателя в Карлово има официялен представител на Къминс.Много исках такъв но не ме огря затова си взех братовчед му Дакота.Със здраве и без аварийно.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Додж Рам 5.9ТД

                            Вчера имах възможност да разгледам по-подробно "Овена",да се повозя с него и съм очарован от машината.Ето за какво става въпрос:
                            Отлична мощност на 6-цилиндровият редови двигател с турбина 350к.с.,автоматика сменя предавките неусетно и ускорението е като на спортен автомобил.Разходът по компютър е 17/100 на дълъг път/Русе-Пловдив-Русе/ дизел,максимална скорост около 200км/ч.,но най-добре върви с 120-140км,височина до праговете 85см.Абе,супер си е машината само да може да си я позволи човек
                            Прикачени файлове
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #15
                              До: Додж Рам 5.9ТД

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Вчера имах възможност да разгледам по-подробно "Овена",да се повозя с него и съм очарован от машината.Ето за какво става въпрос:
                              Отлична мощност на 6-цилиндровият редови двигател с турбина 350к.с.,автоматика сменя предавките неусетно и ускорението е като на спортен автомобил.Разходът по компютър е 17/100 на дълъг път/Русе-Пловдив-Русе/ дизел,максимална скорост около 200км/ч.,но най-добре върви с 120-140км,височина до праговете 85см.Абе,супер си е машината само да може да си я позволи човек
                              А ето какво се вози върху "Овена":
                              Прикачени файлове
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X