Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не е 4х4, нито дори 2х2, тъп въпрос за ситроен саксо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не е 4х4, нито дори 2х2, тъп въпрос за ситроен саксо

    Така, първо се извинявам за изместването на основната тема, ама имам въпрос и знам, че ще оплюете избора, ама да ме светнете за най-честите повреди на въпросния модел автомобил 98 г.
    Не, че имам възможност за реакция, това е автомобил, който баща ми вече е капарирал и се сети да ме помоли да разбера кои са най-честите повреди и проблеми на тоя род автомобили.
    Аз пробвах да търся, но тъй като от автомобила знам коя му е предната и коя задната част, а също така лява и дясна не се справих особено добре.
    Благодаря предварително и се извинявам, че ви занимавам с такива "паркетни" возила
    На Николай Андреев жена му :)

  • #2
    Това ли:



    Че то електрокар ... Ашколсун! Ми има ли къде да го зареждате?

    Коментар


    • #3
      Стефане .. не плаши Калина ....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        Що, кво? Не е ли? Тъпия Гугъл тва изкара за картинка на Саксо...
        Мене ме кефи. Жената иска да си вози бебето, не да идиотства с нас в гората.

        Коментар


        • #5
          Не е това ...!!!
          Това е ла..о с хибридно задвижване ... ел. мотор, акумулатор, и още глупости ...

          Калина .... по принцип Саксо-то не е лоша машинка .. ако е 1,4 моно .. добре .. Предницата се разхлопва, .. но се прави ... По мотора няма кой знае какви ядове. Гори малко .. Абе карай си машинката !!

          Аа като я вземеш .. смени всички ремъци, масла, филтри .. и ГАЗ !!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            Количката е добра - ако се кара спокойно ... Надявам се да не е с най-малкия двигател 1.0 - останалите имат по-добра тяга ...

            Най-честите проблеми ... са разни дреболии ...
            Както Стефан каза - разхлопва се предницата между 10 и 50 000 - зависи от начина на каране ремонта с труда е под 200 лв ... другия проблем е задния мост - в една от другите теми се дискутира ... ако задните колела изглеждат "разкрачени" ( така: /--o--\ ) значи вероятно има нужда от смяна на лагерите на торсиона (ако не и по-тежък ремонт) ... Лагерите с труда са към 150-160 лв ...

            Двигателя ако е здрав няма какво да му се прави ще изкара 4-5 ремонта на окачването (поне )
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              Ако вече е разкрачен ремонта е доста по солен от смяна на лагерите, най вероятно осите на колелата и моста ама айде стига сме плашили булката че ще и се изправи косата
              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

              Коментар


              • #8
                Много ви благодаря за отзивчивостта и народния език, който използвахте. Опасявах се, че ще има повече термини и уравнения и пр.
                Изборът не е добър и се учудвам, че е направен, но това е положението. Моделът е вариант 1.1, което означава повече спокойствие по пътищата. Дали е разкрачен също незнам, но се надявам да не е. БЛагодаря много и лек ден.
                На Николай Андреев жена му :)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X