Обява

Свий
Няма добавени обяви.

New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

    Привет на всички !
    Не намерих по-подходящо място да бодна нещата, sorry.
    Ако трябва и който може да къса и хвърля или да я премести където и е мястото.
    Но е гот да споделя:

    https://www.youtube.com/watch?v=8HbcC37GNCM
    ,
    https://www.youtube.com/watch?v=rKQFRcSJST4&t=22s

    Живи и здрави и много късмет!

  • #2
    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

    "Бай Ганьо" се радва на американски кенеф! То поне да беше красиво, като раптора!!!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!


      FORD на нас не ни харесва. На кой какво му харесва и кое колко е красиво е много относително.

      Фенове сме на Chevy и GMC.
      ,

      И наистина се радвам на "Американския кенеф" и на другите "американски кенефи" и им се кефя.
      И имам ли възможност ги карам с удоволствие.
      А на тебе ти пожелавам дълъг живот и здраве в разкошната мизерия и нека те радва Българския кенеф.
      Гроздето е много кисело наистина.

      Коментар


      • #4
        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

        Много ми е позната табелата на номерата на пикапа. Това четирите тикви на президентите ли са - Дакота?
        Човек се учи докато е прост!

        Коментар


        • #5
          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

          Да, SD.

          , , ,

          Коментар


          • #6
            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

            Аз лично изобщо не видях, че клиповете са авторски, т.е на borka! Стори ми се, че се прави паралел с ето това: https://www.youtube.com/watch?v=QY4f3D4V3G8
            Благодаря на автора за пожеланията, да му се връща тъпкано, дълги години да си купува само новите модели...а и да яде само сладко грозде, щото аз само го пия!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #7
              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

              Американските кенефи не са пръчки,"поне" сравнени с лада,уаз,грийт уол,и всички китайски папагалски изпълнения!Фен съм на тшя кенефи още като чирак авто,когат за пръв път се качих на дръти Меркюри,Фаерлан,плешив Мустанг,дръто Камар,нищо че у двжра на майстора немаше нищо руско ,а и той беше прецедент за времето си сш това че караше и притежаваше само западняци в голем.спектор.Кефеха и рекордите,комодора,капитена,щото си беха 99%американци.Друго си е да видиш как 30тина сантиметра дебела врата се затваря като хладилник и да чуеш рева на 4790кубика редови 69та на Форд.Борка кефи ме еуфорията ти и ентусиазма,радвай се на тия машини и най -вече.на живота,бъди здрав и щастлив и не обръщай внимание на селяндурската злоба,но не я игнорирай,а я дръж под око,щото ако се добара и до власт се самозабравя!To be happy,Bro!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                При шевролет ме кефи , че като разработят някоя електрона хубавиня, я слагат на всички модели, не като европейските снобари - според класа. Софтуера е софтуер, колко по масов по евтин ,а не да го слагаш само на 10% от колите, само да изпъкне някой.
                Всеки шевролет си има специална поставка за телефон, в която е монтирано безжично зарядно. Елементарно, евтино и супер удобно. А софтуера е супер удобен, моделите с 4Г , като свържеш телефона веднага шерва спотифаи и търсенията на картата. Изгледал съм една камара уж модерни андроид навигации нищо общо нямат.

                ПП. Хич не са кенефи. Има голяма разлика в културата и отношението към колите в Европа и Америка.. В ЕС новите колитите се разработват от търговци и политици, а не от инженери и дизайнери. Имам усещането , че целата е на всеки две години да купуваме нова кола, но ако може и да не я ползваме през това време.
                А оттатък голямата вода, колата е за работа и да ти е приятно в нея. Хората прекарват много време в колите и искат да им е удобно. Като ти се наложи да отидеш някъде на 3-4к км никакви драми, взимаш дрехите, качваш се и тръгваш.
                Ето ви кенеф за 50к долари. - покажете някоя еврогейска кола която може да се доближи Нисан
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.jpg
Прегледи:1
Размер:45.9 КБ
ID:5814483


                Е това е нормална крайградска магистрала,
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:594c2f0bd084cc42238b4992-1136-631.jpg
Прегледи:1
Размер:219.9 КБ
ID:5814484
                Учудвате ли се , що тесла разработиха автопилот , тук адаптивен круизконтроле ебаси екстрата , само за най високия клас лимузини.

                Извинявайте, ама покрай армадата видях колко струва ей тоя пласмарсурняк , баси кочината за 30хиляди лв. пластмаса ама нова. Баси тука за тея пари се взима базова дачия дъстер на оферта , сложиш ли климатик минава 36 бинки.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от biol; 26-05-19, 08:50.

                Коментар


                • #9
                  От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                  Е както викат сърбете"ово е стандарт" и преди и сега.И Мерцедес са се отказали.да правят камиони за там ,и са дали права за самостоятилно развитие според стандартите и така се родил първия MACK!Ма голем кенеф,сърбите ги караха с голем.кеф в международнотш карго ,беха единствените и с американски камиони,та старите им тираджии още не могат да ги прежалят,а по това време.тука имаше още тирове МаЗ!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                    Вчера прочетох пост номер 2 - замълчах си , днес постовете след него и не се стърпях да питам- защо тая злоба и агресия в пост 2 ???

                    Коментар


                    • #11
                      От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                      Първоначално публикуван от caribi Преглед на мнение
                      Вчера прочетох пост номер 2 - замълчах си , днес постовете след него и не се стърпях да питам- защо тая злоба и агресия в пост 2 ???
                      Нищо подобно...гледай пак това https://www.youtube.com/watch?v=QY4f3D4V3G8 и открий 2-те разлики...да първата е, че единия е в европа, другия в саш, втората, че единия представя нещо си, другия кола!
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • #12
                        От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                        Що ли?Щото така !Тука е страната на ганьо ,и някои лъскави наследници не могат да се измъкнат от цървулите му и на всичко отгоре.....,нали.знаеш АМЕРИКАНЦИТЕ са виновни за всичко,даже и като не си свършиш семейните задължения!На кокретизирам човека с поста ,даже и не намеквам,,щото не е коректно,ма такова е положението при много хора от всички части на света!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #13
                          От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                          Чакай те малко......... Искам нещо да уточня.
                          Аз живея и работя в България. Уверявам Ви че съм си навил на масрафа от всякъде
                          Колите от снимките са на синковеца, който живее и работи в USA.
                          Ходим му на гости всяка година почти по 2 пъти. Края на април-средата на май пак бяхме там и понеже ни изненада с новото Шеви и ми беше много кеф реших да го споделя.
                          Колата си е супер и си заслужава всеки $, ходихме на лов и по езерата за риба........ами разкош. Който не е сядал и карал той може да си приказва каквото си иска. С извинение - "Дреме ми...."
                          Стана ми неприятно от първия пост на evos, но после се разбра какво има в предвид колегата, така че никакви проблеми и никаква драма.
                          Прави сте и за хорската злоба и завист и за всичката ни простотия /Бай Ганювщина/, ама такива сме си.................огромна тема, много мога да говоря имам огромен опит - но не си струва.
                          Майсторлъка е да се научи човек - лееееко по допирателната. Грубо, но е истина в която вярвам.

                          Карам "Дъстър" 2012 г. закупен новичък от магазина и Nissan X-Traial новичък 07.2018 г.
                          Ами...........думата сравнение не мога да употребя
                          biol хубаво си е казал всичко.............

                          Коментар


                          • #14
                            От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                            Първоначално публикуван от borka Преглед на мнение

                            Карам "Дъстър" 2012 г. закупен новичък от магазина и Nissan X-Traial новичък 07.2018 г.
                            Ами...........думата сравнение не мога да употребя
                            ..........
                            Разбира се, че може! Сходни по цени и качество! Аз не съм искал да обидя румбата, но тези суперлативи за мпс от ниските класове са смешни! Прибиращи степенки е имало още на файтоните в Европа! Ама карай, здраве и наздраве да е! Аз харесвам пикапите, особено раптора, добре, че преди 1-2г. не го купих, оказаха се много чупливи машини! В групата на форд раптор съм и реват за части, като магерата! Но то е нормално, аз от новите американци, не се сещам за нещо здраво, то не че и с другите е по-различно!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • #15
                              От: New 2019 Chevrolet Silverado - Разкош!

                              Първоначално публикуван от caribi Преглед на мнение
                              Вчера прочетох пост номер 2 - замълчах си , днес постовете след него и не се стърпях да питам- защо тая злоба и агресия в пост 2 ???
                              Пост #2 нищо не е, после имаше още бисери, ама някой предвидливо ги затри. Такива сме си, за съжаление...

                              Шевито кефи. Аз бих си купил Тундра, ама всеки си е различен.

                              И още мога да пиша, ама няма смисъл...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X