Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шкода Супърб

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шкода Супърб

    Ето я и Шкодата.
    2012г, 4х4 ТДИ 170 к.с.От предлаганите екстри за модела няма кожа,преден парктроник,навигация,подгрев на задните седалки и безключово палене.Всичко друго е налично.Глезотия до глезотия.Голяма,направо огромна.
    Първата Шкода в семейството.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0053.jpg
Прегледи:1
Размер:201.7 КБ
ID:6136199

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0055.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:6136200
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0059.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:6136201

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0063.jpg
Прегледи:1
Размер:170.2 КБ
ID:6136202

  • #2
    От: Шкода Супърб

    Да ви е честита и да бърка по-малко в джоба! Само външния дизайн е без никаква симетрия и хармония, направо отвратителен, като на втората Фабия!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Шкода Супърб

      Идеална е.Да не я оглеждат айдуците
      Вече и я разтъпкахме на едни 400км,вози като параход.Беше петък,след цяла седмица бачкане,задръствания по тунелите и висене.Не се усети умора от пътя.

      Коментар


      • #4
        От: Шкода Супърб

        Честита да слуша и само газ.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Шкода Супърб

          Честита да Ви е машината, вярно да Ви служи и да донесе много положителни емоции.
          Само 1 път бях взел от собственика на сервиза шода октавия комби дизел, за да си свърша работата, че джипа ми не го ремонтираха навреме.
          Останах с много добри впечатления от икономичността на автомобила. При моя стил на каране с който королата на жена ми харчи 7/100 дизел. това не можах да го докарам до 5/100.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Шкода Супърб

            До 160км/ч ако се кара,и се вярва на борда средният разход е някъде между 5.5 и 5.8 литра.Определено е икономична,ако я сравнявам с Инсигниа 2.0д 163 к.с.Опела е поне с 1,5 нагоре,и много по-спънат от динамика.
            От 4х4 ли идва,или от базата,но е много устойчива в завоите.Не се лашкаш в седалката когато влзенеш с по-висока скорост в завоя.Имам чувстовото че съм на релси.
            Засега съм меко казано очарован от Шкодилака. А бях тръгнал за япоснка кола,и то Авенсис.И исках Авенсис.Даже намерих в ТМ Ауто това което исках ..... и до него Шкодата.От едното седнахме в другото,и дилемата приключи ...

            Коментар


            • #7
              От: Шкода Супърб

              Ще се сетиш.Честита и много безаварийни.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Шкода Супърб

                Честито и само положителни емоции! А Авенсисът нито е японски, нито може да служи за пример за японски автомобил.

                Коментар


                • #9
                  От: Шкода Супърб

                  Авенсиса се прави в Англия.Щом Тойота стои зад този бранд,не би трябвало да има изненади.Авенсиса който бях харесъл,беше предпоследно ниво на оборудване.Но,сравнението от едната да седнеш в другата,си каза думата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Шкода Супърб

                    Честито! Правилен избор! Да си се слушате взаимно!
                    First Man, then Machine!
                    Lada Niva
                    Honda XR 400

                    Коментар


                    • #11
                      От: Шкода Супърб

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      Авенсиса се прави в Англия.Щом Тойота стои зад този бранд,не би трябвало да има изненади.Авенсиса който бях харесъл,беше предпоследно ниво на оборудване.Но,сравнението от едната да седнеш в другата,си каза думата.
                      Със здраве да си я ползвате и дълго да ви служи!

                      Аз бях пред подобна дилема... Шкодата е друг клас кола и няма място за сравнение. Избрах Авенсис, много съм доволен: стегнат, стабилен, комби, теглич, газ...Всичко сам прави, чак дразни а с тази 6-а е като дизел. Факт, на дръпнатите дизайна не им е сила...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Шкода Супърб

                        Няма лоша кола.Мен което ме интересува е, колкото може по-малко да ми напомня за себе си,да върви прилично,да има колкото се може повече екстри за модела.
                        Поразрових се за цените на резервните части на Шкодилака,дори и в официалният сервиз.Нищо фрапиращо.Едно обслужване е около 400лв на тази кола. За сравнение в Мото Пфое на Волво V60 от същата година е 750лв.
                        И по този показател ми е по джоба,и ще си продължа потдръжката при тях.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Шкода Супърб

                          Авензис се прави в Чехия. Много от компонентите му се правят в Германия. Отдавна не е пример за японска кола. Качеството му си е добро като за съвременен автомобил.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Шкода Супърб

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            Поразрових се за цените на резервните части на Шкодилака,дори и в официалният сервиз.Нищо фрапиращо.Едно обслужване е около 400лв на тази кола. За сравнение в Мото Пфое на Волво V60 от същата година е 750лв.
                            .
                            Имам супърб2 170к от 6-7 години. Какво е това обслужване за 400лв?! Питам понеже смяна на 5л качествено масло + маслен филтър е някъде около 130 кинта.Синтетика точно по спецификациите.Мисля че 5w30 май беше. Горивен филтър около 30 и нещо беше. Е ако отидеш в Еуратек може и 1000 да стигнеш.Но почти всички избягват официалния сервиз по обективни причини.
                            За волво няма какво да говоря.Колегата ми обслужването е около 1000 лв.Маслото му било някво специално.ГЛупости.Най обикновенно си е.Пише го в спецификациите ама.Абе не знам.Може би свирка му правят и затова е такава цената.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Шкода Супърб

                              Дадоха ми тази цена за пълно обслужване на двигател с масла и диференциали.Иначе читаво масло,което да отговаря на спецификацията на VW(505/507) за този двигател около 110лв за 5 литра. Ще я покарам още 2-3000км и ще ходи на обслужване,поне 5000км и 1,5г да направи с това което е в момента.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X