Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На 11 години смених подгревните свещи на дъстърчето, че миналата зима палеше на един цилиндър.
    То още не е много студено, но пак пали от четвърт.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • Абе, чета, чета, чета и последно не разбрах, 225/70/16 влизат ли без модификации, че имам такива почти чисто нови. Иначе за 225/75/16 пише, че трябва да се препипа. Не разбрах 215/75/16 дали влизат без интервенции.
      А как аджеба най-лесно да проверя. Аз си мисля слагам една с новия размер отпред, качвам я тая гума на бордюр, че да сгъне окачването и въртя геврека да видя опира ли?
      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

      Коментар


      • ssaattyyrr
        ssaattyyrr коментира
        Редактиране на коментар
        Това беше първото което направих. Разликата в диаметъра е 36 мм. или 5%. Аз вериги никога не съм ползвал и си нямам.

      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        На моето го мерих навремето - 20 ММ повече в диаметъра влиза. За повече, според мен ще закача при завой. Има писано във дачия- форума.

      • ssaattyyrr
        ssaattyyrr коментира
        Редактиране на коментар
        Дам, там не бях се ровил достатъчно явно. Ей ко пише един юнак "Пробвах А/Т BFG когато сменях зимните:225/70/16. Принципно влизат. Но дотам. При непълен завой, разстояние до подкалника е mm-ри. Ако си под наклон, овапцан с кал, опираш гаранция. Ограничава хода отвсякъде."
        Явно ще продавам тия и ще купувам други.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X