Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезателен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Състезателен джип

    Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
    Прави сте ,сметнахме нещата и с труда и се оказа прекалено много време и доста финанси ,макар на пръв поглед да звучи само слагаш и после караш! Затова се спряхме или да купим готова машина ,виждам ,че има сериозно подготвени машини,едно Паджеро 3,5 бензин и един Нисан Патрол около 5000-6000 и двата модела,а ако пак не успеем с парите ,ще вземем някой евтин стоков джип от рода на Паджеро 89-90 година без номера или Рейнд Класик 2,5 дизел или 3,5 осмака по около 2000-3000 лева са ,изрязваме да се олекоти колкото може ,слагам моята лебедка с гумите и газ ! Това е на първо време ,засега темата малко ще поспре ,но се надявам много скоро да я съживим със снимки ! Благодаря на всички за мненията,да сте живи и здрави! Знам ,че с пари се прави всичко ,но .....ще видим как е с по-малко пари и повече мерак
    Карай си УАЗа в клас Софт и там е интересно трупай опит както казва Живко Бакалов

    Коментар


    • #17
      От: Състезателен джип

      Благодаря за съвета ,фен съм ти от Нова Черна 2013-та , хубава е машината ,имам отскоро Патрол У160 3.3, Патрол GR ми е мечта ,имах ли свободни 10 000 го взимам без да се замислям даже ,но лошото е ,че ги няма . Затова мисля да покарам в клас Софт както казваш ,а след някоя друга годинка и състезание ,дай Боже и повече финикийски знаци в джоба ще влезем в по високия клас. Поздрави и успех на Варненското
      Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
      Уаз 469
      Nissan Patrol Y160

      Коментар


      • #18
        От: Състезателен джип

        Деко и на теб съм фен ,все пак имам и УАЗ 469 ,на Живко заради Патрола
        Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
        Уаз 469
        Nissan Patrol Y160

        Коментар


        • #19
          От: Състезателен джип

          Сложи си икономичен двигател 1,8 турбо на ваг примерно или нещо по-ново 2.0 тфси.

          Коментар


          • #20
            От: Състезателен джип

            Ако сложиш някакъв 2,5 тд стар двигател ти само горивото няма да може да плащаш.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X