Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SsangYong Actyon

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SsangYong Actyon

    Здравейте,
    понеже не намирам много мнения и коментари в интернет за тази кола, затова пиша тук. Искам да попитам дали е подходяща за жена, за градско, гори ли много, скъпи ли са частите и подобен род мнения и отзиви? Ще съм благодарна да ме просветлите в тази насока. Харесала съм си една и се чудя дали да я взема или не.

  • #2
    От: SsangYong Actyon

    А уж жените си избирали коли по красота...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: SsangYong Actyon

      Това ако е надеждно колкото предшественика си Musso - не, не е подходящо за повечето жени.

      Коментар


      • #4
        От: SsangYong Actyon

        Що се отнася до здравина и надежност не мога да коментирам НО по грозно нещо от това не съм виждал .
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #5
          От: SsangYong Actyon

          Това май е единствения достоен конкурент на на Мултипла....
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #6
            От: SsangYong Actyon

            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
            Що се отнася до здравина и надежност не мога да коментирам НО по грозно нещо от това не съм виждал .
            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Това май е единствения достоен конкурент на на Мултипла....
            Тцъ! Има и по-грозен-SsangYong RODIUS...
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SsangYong_Rodius_270_Xdi_front_20100719.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5608368
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #7
              От: SsangYong Actyon

              Един такъв чисто нов грозен подарък,няма да откажа
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • #8
                От: SsangYong Actyon

                Не знам какво имаш предвид като "подходяща за жена". Едно време женски автомобил беше Тико, сега бил РАВ4. Най-лесно е бъдещия шофьор да си седне зад волана и да види, удобно ли й е, ледно ли ще запомни кое копче за какво служи, кой лост накъде се върти.
                Виж дали е удобно като видимост. В смисъл, доколко виждаш носа на автомобила и може ли лесно да се ориентираш за габаритите му при паркиране. Също, погледни доколко страничните конзоли на това доста полегато предно стъкло биха създали "сляпо място" при завой.
                Относно разхода, мисля че докарва 7/100, на теория. На практика, зависи доколко ще се форсира двигателя при тръгване, ускоряване и т.н. индивидуален стил на шофиране.
                По принцип има улеснения като безключово палене, автоматични чистачки, навигация, което си е кеф.

                Коментар


                • #9
                  От: SsangYong Actyon

                  Стана точно като във вица за Американския,Руския,и Българския форум ......................
                  Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                  Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                  Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                  Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                  Коментар


                  • #10
                    От: SsangYong Actyon

                    Имам приятел с Kyron, с гуми 255/55-18, двигател 2D, разход на извънградско 7.5/100. В града не го е засичал.
                    Бра ядове с размера на гумите, но за късмет му изпаднаха BFG AT2 с посоченият по-горе размер, щото си го кара и по черно.

                    Това го споделям, защото е в същият клас и Actyon май му е наследник.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      Колеги, някой знае ли този грозник дали е върху шаси, защото аз имам сериозни подозрения че е, което според мен е плюс.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от dobril0807 Преглед на мнение
                        Колеги, някой знае ли този грозник дали е върху шаси, защото аз имам сериозни подозрения че е, което според мен е плюс.
                        Тук един руснак кърпи рама, значи трябва да е върху шаси.
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          Благодаря за инфото, тъкмо видях къде са му най-слабите места по шасито (както обикновенно отзад) за да ги огледам по обстойно. Иначе щом е на шаси има и бързи и бавни, с надлъжно разположен двигател значи трабва да се справя по-добре извън пътя от някое СУВ-че с предно предаване и прехвърляне до 40-50% усилие на задните колела.


                          Коментар


                          • bullet_pk
                            bullet_pk коментира
                            Редактиране на коментар
                            Гледай шасито да не е "обработвано против ръжда" със спрей за 5 лв, а да е в натурален вид. По възможност внос от Италия.

                            До колкото знам това си е Kyron с по-късо купе. Изпреварили са X6-цата като идея във времето, но много грозно се е получило.

                          • dobril0807
                            dobril0807 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Да, ами от Холандия е внос което според мен е ОК а относно грозотата аз си падам по такива странни автомобили. Иначе ще гледам рамата да се чете и да няма пръскано и мазано отстрани, както казваш да си е в натурален вид. Има опция за преглед в доверен сервиз става дума за София но аз честно казано не знам къде да я закарам да я погледнат. Но по скоро и един подемник да има аз да я видя за течове и луфтове по кадан и диф. отдолу и как сработва 4х4 друго не знам какво толкова може да се види отдолу... освен изгнило, течове, сработване на 4х4 луфтове. После малко тест драйв, лошото е, че ще е само в автокъщата защото е без номера, докато позагрее.. да я видя как охлажда как заграва, пушаците какви са... ии друго не се сещам

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X