Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kia sportige

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kia sportige

    какъв джип е това

  • #2
    От: kia sportige

    Червен !
    Three witches watch three Swatch watches.
    Which witch watch which Swatch watch?

    Коментар


    • #3
      От: kia sportige

      Първоначално публикуван от petko51 Преглед на мнение
      какъв джип е това
      Колега, виждам че имате регистрация от 2007.... и се подразбира че най-малкото поне можете да кажете какво конкретно Ви интересува за Киата... инак на такъв въпрос, колегите и аз бих отговорил "Жълт".....

      Коментар


      • #4
        От: kia sportige

        А и заглавието е сбъркано...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: kia sportige

          С гуми,черни кръгли 4 бр.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • #6
            От: kia sportige

            Не се правете на интересни като не ми разбирате въпроса,а той е много ПРОСТ : (+) и (-) за тази марка.Не се интересувам от цвят нито от геометрията на гумите.Павел е написал много точен цитат (Не е срамно да питаш, срамно е да се направиш на знаещ.) ,а в форума има много "знаещи",затова се мъча ако питам ,задавам възможно най-простия въпрос.tisho-samokov и sergej -дори велосипеда не е само боя и кръгли гуми.

            Коментар


            • #7
              От: kia sportige

              Първоначално публикуван от petko51 Преглед на мнение
              Не се правете на интересни като не ми разбирате въпроса,а той е много ПРОСТ : (+) и (-) за тази марка.Не се интересувам от цвят нито от геометрията на гумите.Павел е написал много точен цитат (Не е срамно да питаш, срамно е да се направиш на знаещ.) ,а в форума има много "знаещи",затова се мъча ако питам ,задавам възможно най-простия въпрос.tisho-samokov и sergej -дори велосипеда не е само боя и кръгли гуми.
              Не се ядосвай.На такъв въпрос-такива отговори...
              Според моя опит-Спортидж с винтилов бензинов мотор,произведен след 1998г е много здрав и надежден автомобил.Има писано много,просто трябва да се ползва търсачката и да се чете.
              Весели празници!
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: kia sportige

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Не се ядосвай.На такъв въпрос-такива отговори...
                Според моя опит-Спортидж с винтилов бензинов мотор,произведен след 1998г е много здрав и надежден автомобил.Има писано много,просто трябва да се ползва търсачката и да се чете.
                Весели празници!

                Той и дизела не е по-различен. Все пак е от мотокар Мазда!

                Коментар


                • #9
                  От: kia sportige

                  Петко, разрови се в раздела "Какъв джип да си купя". Там има доста теми като твоята, както и сравнения с други марки и модели. А в раздел Daewoo,KIA повечето теми са за Спортидж първа генерация - проблеми препоръки, подобрения.

                  Има доста писано за това "Що за джип е Кия Спортидж" и не е нужно да се повтаряме. Прочети, пък вече акто имаш конкретни въпроси - питай.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: kia sportige

                    Искренно благодарство за отговорите който ми дадохте.Аз имам Фероза и "паркет" Ленд Круйзер V8.С Ферозата си ходя на риба и лов,но искам да сменя Ферозата с друг "интериор" до 5-6 хил. лв.,Приятни и весели празници!!!!!!!!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X