Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Rexton- странно чукане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Rexton- странно чукане

    Здравейте,джипа е Rexton 2005г. 2.7 XDI не е автоматик, проблема е едно вече притеснително чукане. Прави го при по рязко спиране, в десен завой (понякога)и при смяна от 1-ва на 2-ра, чува се от средата към дясната страна (горе-долу) едно пукане(тък) и едно странно придърпване за малко и леко тресене, ходих при един майстор и каза, че може би е шарнир, но нищо му нямало за сега. Обаче в дупка, павета или неравности не се чува абсолютно нищо, нито с висока скорост има проблем. Не знам дали има връзка, но като пусна 4H ми изписва check на таблото и се изключва и ESP от време на време ми светва на таблото. Имате ли идея от какво може да е и да ми препоръчате някой майстор, който разбира от джипове.

  • #2
    От: Проблем с Rexton- странно чукане

    В кой край на милата ни родина предпочиташ да е майстора? Щото Дедо Владо около София може да го разглоби, ако е на кеф. А може и към Бургас да отидеш. Струва ми се обаче, че има недоизключило хъбче на дясното колело. Трябва да се разглоби и свали, което не е сложно. После проверка на мембраната дали изтегля обратно фланчето със зъбците. Ако си близо до Сливен или Ямбол, мога да погледна и аз, все пак карам дядо му на рек-стон-а 0876 84 89 91
    Георги Кулишев
    Ямбол
    0889 42 00 74

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Rexton- странно чукане

      http://www.offroad-bulgaria.com/show...17#post1786017
      Георги Кулишев
      Ямбол
      0889 42 00 74

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X