Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Азия Рокста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Азия Рокста

    1. Не
    2. Като всяка кола
    3. Легни под нея и виж
    4. Незнам.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #47
      От: Азия Рокста

      Каталози за това дърво, едва ли ще намериш. Питай каквото те интересува и ще получиш добросъвестен отговор. От известно време карам и такова нещо.
      Двигателят е Мазда (F8 ) с друга глава и карбуратор микуни с ламбда контрол. Скоростите и раздатката са КИА. Мостовете са нек'ви с полуоси, като солетки.
      Амортисьорите са еднакви с Деу Гнусо.
      Прилично проходима, кола, с най-отвратителната на света возия. Добре е, да се изхвърлят ресорите и се сложат по-широки мостове.
      Доколко е здрава - не зная. Моят екземпляр е на 3000км и е рано да се каже.
      Силно преоразмерено шаси и спирачки. Прекалено дефорсиран двигател.
      Разход на газ - около 12/100.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #48
        От: Азия Рокста

        Здравейте колеги!
        Един колега има малко затруднение с намирането на части за тази егзотика
        Та проблемът е в кормилните накрайници.Някои подменял ли е на този хАвтомбил или е нагаждал от нещо друго.
        Много ще сме благодарни ако споделите.
        Инъче джипчето е доста сполучливо и проходимо,особено след като му поставихме турбо мотора от мазда (дизел)
        Поздрави!
        Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
        Gas Gas EC 200

        Коментар


        • #49
          От: Азия Рокста

          Някой може ли да ми каже от къде да си намеря горната помпа на съединителя на азия рокста 96г.,или от каква кола би могла да пасне???
          тел.0988852747
          Предварително благодаря!!!

          Коментар


          • #50
            От: Азия Рокста

            Първоначално публикуван от altozar777 Преглед на мнение
            Някой може ли да ми каже от къде да си намеря горната помпа на съединителя на азия рокста 96г.,или от каква кола би могла да пасне???
            тел.0988852747
            Предварително благодаря!!!
            От един куп корейски и некорейски коли. Пробвай от Мусо.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              От: Азия Рокста

              Притежавам АЗИЯ-РОКСТА.Тъся втори комплект джанти.Моля за информация!От какъв джип джанти мога да ползувам/без обработка/?Благодаря предварително!

              Коментар


              • #52
                От: Азия Рокста

                Междуболтовото разтояние е 5х139,7.Такова е на КИА,Сузуки,Дайхатцу,УАЗ,ГАЗ...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #53
                  От: Азия Рокста

                  Наистина Ви благодаря!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Азия Рокста

                    Здравйте собственик съм на азия ама имам проблем с намиране на части
                    ако има някой който знае някой който продава азия на части или анае от къде да си поръчам нека помогне Благодаря

                    Коментар


                    • #55
                      Здравейте , от няколко дена и аз си имам една Азия . Купих я от един човек в едно село до Дупница , много ефектна на визия нооооо всъщност много прецакана и унищожена от към окачване ! Този тип какви ги е сътворил ..... Просто нямам думи ..... Ужас и безумие!!!
                      обърнал е дифовете на 180° ,сложил е някви У -образни скоби квадратни на кръгъл мост ,който не държат моста въобще и той си се мести на пред и назад 😆 и за капак на всичко е заварил амортисьорите на гайките за ресорите в следствие на което те са Г образни и нямат никакъв ход , ама никакъв !! А гумите са 35" на солетките за полу оси ...
                      Сега съм поръчал цялостно усилено окачване и скоро ще го монтирам ,защото и ресорите са се огънали на обратно и люска на буферните тампони! Абе пълна скръб , та ще ми трябва помощ и съвети.

                      Коментар


                      • #56
                        Честито! Не е лоша машика, зависи с кой двигател е. Качи някоя снимка
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #57
                          Ако си от околоията, звънни да я видим тая гад, какво може да се направи. Аз само една съм засичал в града, но не помня да беше на 35-ци.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X