Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Ето го и салона , на мен много ми харесва има много естествена кожа бонус, включително и волана е кожен ръчно шит и по таблото и вратите е с естествена кожа, седалките са много по удобни от на тройката и петицата, твърдя го, защото ги имам и тях и като цяло е по широк както вътре, така и отзад легена. Само с 5 см е по тесен от хайлукса . Други бонуси са достатата екстрички на борд компа, като температурата на гумите ( на всяка една поотделно ), налягането в тях, средния разход на гориво за деня или седмицата или месеца, както си го нагласиш, адаптивните светлини и дневните лед, сензорите за дъжд и парктроника, режима свободни ръце и много други потребности, които на марковите ги качват срещу серизни суми. Сетих се , че от 7 години съм луд фен на телефоните Huawei и на времето колегите се смееха на марката , но сега сами виждате какви снимки правя с такъв телефон, така, че лично аз съм оптимист за Great wall, че ще отбележи сериозен успех, след като е най продавания пикап в Австралия, Нова Зеландия , ЮАР и Чили, все държави с високо развито селско стопанство
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180420_132934.jpg
Прегледи:1
Размер:730.0 КБ
ID:5787363
    Последно редактирано от exoticplants; 22-04-18, 23:46.

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      A китайците научиха ли се да слагат ESP на тия камиони, че за зимата си е актуално, пък и не само за зимата.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        A китайците научиха ли се да слагат ESP на тия камиони, че за зимата си е актуално, пък и не само за зимата.
        И други съкращения ползват: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0021.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5787373

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Колкото и да се подигравате, китайците много научиха и много бързо се научават.
          За разлика от от нас, които имаме нахалството да им се подиграваме. Затова и заплатите при нас отдавна са по-ниски от на китайците.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            ESP китайците слагат от поне 10 години, и тройката и петицата си ги имат в стандартно оборудване, за шестицата няма какво да коментираме. Искам да на въртя 1000 км и ще докладвам за разхода на гориво.

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              В първите 5к няма да си коректен.Все пак е режим на сработване.
              И поздравления за избора!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Преди 3-4 г.в Ирак видях пикапи и то не малко, с марката греатвалл или както се пише на латинеца,моделите нещо от осемдесетте години,смачкани от каране.Не съм наясно ,но ми се струва че не са от вчера,като марка?
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Колкото и да се подигравате, китайците много научиха и много бързо се научават.
                  За разлика от от нас, които имаме нахалството да им се подиграваме. Затова и заплатите при нас отдавна са по-ниски от на китайците.
                  Вервай ми, изобщо не се подигравам на китайците. Просто на Стийд 3 и 5 от старите серии не съм виждал ЕСП, затова и попитах съвсем сериозно.

                  П.П. И понеже ме нервирахте - я някой да ми посочи къде в това оборудване от 2017-та има ESP:


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име-1.jpg
Прегледи:1
Размер:212.2 КБ
ID:5787487
                  Последно редактирано от коко келеша; 24-04-18, 08:12. Причина: П.П.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    на Уингъл 3 , единична кабина, на задния капак на товарното има следната маркировка ABS + ESP, това вероятно не се описва като екстра, понеже си е стандартно и мисля не е нужно да го упоменават, но го има убеден съм, защото две зими го карам и тествам, на новия също го има и също е изписано отзад, можеш да го прочетеш на снимката на задницата му, но е леко размазано, просто не го смятат за екстра, вероятно , мисля.... модерна система за безопасност - ABS от Bosch (последно, 9-о поколение), ESP и 4 въздушни възглавници - това е в стийд 6 а в тройката е с 2 възглавници защото е единична кабина, за 5 цата не знам , утре ще проверя, не я карам аз

                    редакция : ето какво си пише на сайта
                    Пикапът разполага със системи за активна и пасивна безопасност, които ще осигурят безкомпромисна сигурност за шофьора и неговите спътници. Деформационно-устойчивото купе е допълнително подсигурено от носеща, стоманена рама и стоманени греди във вратите. Автомобилът е оборудван с двойни въздушни възглавници за шофьора и пасажера, странични въздушни възглавници и въздушни възглавници тип завеси. За контрола върху автомобила и неговото пътно поведение отговарят електронната стабилизираща система (ESP), системите за спускане и изкачване по наклон (HHC, HBA) ,както и системата за мониторинг на налягането в гумите.


                    Ето и линк към връзката http://greatwall.bg/model-description/steed-6/
                    Последно редактирано от exoticplants; 24-04-18, 22:36.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Изобщо не споря за Стийд 6, както и за евентуалните поръчкови модели като Уингъл. Говоря за това, което се предлагаше до миналата година от Литекс-моторс преди да решат, че е време за фалит. Сашо (aldr) може да подскаже ако види темата, понеже имаха една торба служебни пикапи.

                      П.П. Никой производител не пропуска възможността да се похвали с екстрите на даден модел. Щом го няма описано в секцията "Сигурност", значи просто не съществува в природата.
                      П.П.П. При читавите модели и производители, пряк показател за наличието на ESP е бутона за нейното изключване.
                      Последно редактирано от коко келеша; 25-04-18, 06:48.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Първоначално публикуван от exoticplants Преглед на мнение
                        на Уингъл 3 , единична кабина, на задния капак на товарното има следната маркировка ABS + ESP...

                        Да не е ABS+EBD?

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          На моя Стийд 5 беше ABS+EBD но не и ESP. Не се предлагаша като екстра.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
                            Да не е ABS+EBD?
                            да, съжалявам , че съм ви подвел на Уингъла пише точно това ABS + EBD, а на сорентото ми е с ESP, просто се обърках малко сори

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Закачих си лед бар - китаец, curved, 42 инча - пишат го 420w ама едва ли. Като цяло съм много доволен - надмина очакванията ми. В средата диодите са spot light а в двата края са flood light. Прикачвам едно клипче което направих - пускам първо къси, после дълги и накрая лед бара. Разстоянието е съвсем малко, но се вижда как осветява навсякъде. Пробвах го на открито - на около 250-300м се вижда хубаво, дори видяхме един сръндак https://www.youtube.com/watch?v=kvdm...ature=youtu.be Бодвам и една снимка как седи на Дувара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Led bar pic.jpg
Прегледи:1
Размер:549.3 КБ
ID:5787895Лед бара дойде от Германия, за около 7 дни, не съм плащал мито и ДДС, дойде оборудван с кабели и бутонче он/офф - за профани като мен е идеалния вариант Поздрави,Венци

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                От чисто академичен интерес да попитам, г/д колко би излязло да се сложат 2 патролски моста на кола с предно независимо? Изключваме 2000лв за придобиване на мостовете. Някой ако е ползвал сервиз за подобна интервенция дали може да сподели как са се справили хората и какво е струвало или пък ако го е правил сам, колко "мамата" е имало?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X