Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Колега при мен светеха по същия начин и не можеше да включва бавните.Датчик за мерене на скоростта на раздатката се оказа че е.

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Майтапите се вие но го откарах в сервиза. Като разбера от какво е станало , ще пиша.
      " Бързата работа - срам за майстора ".... днес си взех пикапа , причината за светлинките - влязла вода в куплунгите на машинките за включване на предното и бавните и ошашкало компютъра.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Още от първите снимки по темата стигнахме до извода че с това ще има проблем. Цик-цак копчета и шарени ламБички по таблото може и да изглеждат фйешън, ама в случая ползите са никакви, а потенциалните (и вече реални) проблеми - колкото щеш.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Още от първите снимки по темата стигнахме до извода че с това ще има проблем. Цик-цак копчета и шарени ламБички по таблото може и да изглеждат фйешън, ама в случая ползите са никакви, а потенциалните (и вече реални) проблеми - колкото щеш.
          Ех ако знаеш как ми липсват лостовете затова при възможност си карам УАЗа
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Една седмица след сервиза и зареждане на климатика пак отказа .
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Вече и ние си имаме осем броя пикапи. Бензинови с газ... Отврат. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06328.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5595128

              Първи впечатления: Спънат, ама мноооого спънат. Засилва се горе-долу колкото Шкода Европа с ремарке
              Снимките са правени около два часа след изваждането от магазина и вече си имаме ръжда...
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06329.jpg
Прегледи:1
Размер:36.6 КБ
ID:5595129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06331.jpg
Прегледи:1
Размер:94.6 КБ
ID:5595130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06332.jpg
Прегледи:1
Размер:29.3 КБ
ID:5595131
              Не ми се мисли какво ще е след три-четири години...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Ей са ще видиш ти кон боб яде ли ....а за ускорението се радвай че не са дизели , че при тях драмата е още по голяма.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Борко глей машина Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1394.jpg
Прегледи:3
Размер:286.9 КБ
ID:5595524
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Боре, тая ръжда китайска ли е, или нашенска?

                    Сигурен съм, че разбра какво питам.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Е аз съм племеника на Юли.
                      Имам стеед 5 от две години и вече е на 120 000 км. и нямам никакви проблеми засега от никакво естество.
                      Бензиновата версия с газ.
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Не ми се мисли какво ще е след три-четири години...[/QUOTE]
                        Колега нормално е да е спънат в началото защото ти разработваш чисто нов двигател,но след време ще разбереш когато минеш първото обслужване.Относно ръждите все пак частите пътуват по море и като ги сглобят тука седят на вън и е нормално да ги има

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Ръждички има при всички. И при моя се забелязват на някои места, но не е страшно. Повърхностни са и вече повече от година, незнайно защо не се увеличават. Преди два дни и аз чукнах 50 000 км. Проблеми - не много, но ги има /за сол/. Газовата уредба страда от /не зная как да го обясня/ особеност в обслужването и кекава серия бутилки от фирма доставчик. Обслужването - не се сменя на определен период или пробег филтъра в бутилката. Задръства се, помпата се товари и или превключва на бензин, като да е празна, или гори. Филтъра по мои наблюдения преко сили изкарва 25 000 км. Какво ли струва да се сменя на ТО на 15 000, като другите филтри?!? Кофти серия бутилки /моята е от тях/ - недобре обработена повърхност от вътрешната страна, ръжди, парцали боя и друга сволоч надлежно примесена с неустановени вещества, които наричаме газ. Тази субстанция доста бързо задръства филтъра, а понякога го и пробива и преминава през него. В резултат при мен се беше предал и единия разпръсквач на газта. Имало е фирмена акция по замяна на бутилките от тая серия и вече няма проблеми /аз не знам къде съм блял, а и защо не са се обадили/. Проблем с кофти доставчик е имало и при стъклоповдигачите и управляващите им модули. Доставчика е сменен, както и моите повдигачи, без шофьорския - той изкара душа. Впечатления към момента: много дълги скорости, включително и първата, слаб съединител /все още не се е предал, на на няколко пъти засмърдя/, кожите в купето, на най-използваните места се предават, добра стабилност и управление, нищо от пластмасите не се е предало или разтропало, спирачни накладки - сменени на 30к предни, 45к задни и ръчна, боята не е твърда и вече се забелязват доста поражения, разход, среден от 25 зареждания /всяко до горе газ и закръгляне на сумата с бензин/ 9.77 газ. Като цяло съм много доволен и всекидневно го използвам. Засега няма ядове, но като нов има доста болежки за отстраняване. След това е добре.
                          Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
                          Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            При нас проблем при единия бензинов Стийд с имобилайзера. На 2 пъти отказа да пали. В Митвас препрограмираха ключовете с коментара "Да знаете, че пак може да стане". Стана. Пак го закарахме на сервиз и този път "смениха една част". От тогава проблеми няма.
                            По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Здравейте и от мен. Имам желание да си закупя Great wall hover cuv 2008г. 2.4 внос от Италия.Искам да попитам как стои въпроса с резервните части ,намират ли се лесно. Надявам се някой собственик на такъв автомобил да ми отговори от къде си закупува резервни части . Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Сменях скоро петте ремъка и всички ролки на такова,имаше драма с водната помпа,но се разреши.
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X