Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Обща товароносимост - 500кг, и капацитет 8 човека...
    Т.е. събира 8 човека х 60кг с 20кг бензин и без никакъв багаж ?
    Или + 8 човека можеш да сложиш 200кг багаж?
    Aaa 60 kg... То в Сомалия такива дебелаци няма.....

    8 Х 40 максимум и 200 кг. товар ти остават.

    И от мен стига, че не е по темата...
    WJ 4.7 Limited
    0889 70 70 42

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Пикапа стана на 45 000 км.
      Сменено масло в двигателя и всички филтри.
      Масло в диференциали и раздатка.Антена.
      Гаранционно лагер на задна полуоска - изви преди 2-3 000.
      Сумата беше 396 лева с ДДС.
      От както смених Шел с ОМВ нямам проблеми с газовата.
      По интериор и окачване никакви шумове.
      Кожата на волана тотално здаде.
      По принцип не го жаля и пазя въобще.
      Това е за сега от Българо-Китайската дружба произведена в Китай.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        И с Петрол нямам проблеми с газовата , а за волана от нов му сложих калъф от хубавите .
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          До към 27-8 000 сипвах на ОМВ и нямах проблем.След това сипвах на ШЕЛ,ползвам ЕвроШел и ми беше по-удобно.За 7 000 смениха 2 помпи и един комплект помпа с бутилка.Минах пак на ОМВ и вече 8-9 000 никакви проблеми.
          Добре си сторил с волана,аз ще пробвам да го сменя по гаранция ако не ще го тапицирам.

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            аз съм с Н5 - пикапа не става за семеен автомобил, като е празен можеш да си изгубиш ченето . Ето малко снимки от една софт разходка
            вече е на 32к. км., но още е без ъпгрейди, че гаранцията ме спъва.
            В дадения случай съм сам и нямаше кой да снима извращенията, а за най - готините вече бях твърде кален за да снимам. Както и да е, мисля, че при вида на калта по белия капак /много контрастно изглеждаше/ зарибих един приятел към офроуда. За следващия път обеща че ще дойде, а то апетита идва с яденето - и джип ще вземе .
            /това е със сток гуми/
            Впечатления: Вол-а се държа достойно, но в лепкавата кал се наложи и аз да помогна с подплънки - пити и стебла от слънчоглед. С магазинските гуми не се окопава. Предната част на купето е ниска и опира / виждат се следите на една от снимките/ в зоната на предния напречник на рамата. Предната броня е гъвкава, но това не ми попречи да я пукна. Задницата е достатъчно лека и осигурява под 1/3 от теглителното усилие, а когато е само на заден мост и при кални гуми носи дори и на равно и сухо, докато се изчистят.При превключване на режимите на раздатката трябва да се изчака около 15-20 сек. докато избрания режим сработи. От 2Н към 4Н може да се преминава и в движение /пробвано със скорост до около 30 км/ч с натиснат съединител/, като не се чуват никакви шумове. Случи се с кални гуми, като натиснах спирачката да сработи АБС-а, което може би е нормално. Като цяло съвсем задоволително представяне, като за никаква подготовка.
            Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
            Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Забравих 2,4 бензин и газ, на втора дълги мощността не е достатъчна за преодоляване на препятствия, което може би не е така при дизела. За загряване - не е загрявал, но забелязах друго. При наклона от четвъртата снимка забелязах, че нивомерът на бензина показваше "празен" и лампата светеше. Това в продължение на около 15 мин., през които карах по сравнително равен участък. После всичко си дойде на мястото. Постарах се на снимките да се вижда дълбочината на коловозите /около 20-25 см./, незная доколко съм успял.
              Със здраве!
              Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
              Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Снимките не се виждат......
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Да, нещо било невалидно.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    ..
                    Последно редактирано от JI_GIT; 12-10-13, 21:00. Причина: повторение на поста
                    Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
                    Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730159.jpg
Прегледи:1
Размер:247.9 КБ
ID:5526510Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730158.jpg
Прегледи:1
Размер:283.6 КБ
ID:5526509Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730157.jpg
Прегледи:1
Размер:264.8 КБ
ID:5526508Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730156.jpg
Прегледи:1
Размер:211.4 КБ
ID:5526507Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730160.jpg
Прегледи:1
Размер:230.8 КБ
ID:5526511Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730163.jpg
Прегледи:1
Размер:348.2 КБ
ID:5526513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730164.jpg
Прегледи:1
Размер:181.6 КБ
ID:5526514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730165.jpg
Прегледи:1
Размер:235.5 КБ
ID:5526515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730166.jpg
Прегледи:1
Размер:237.8 КБ
ID:5526516Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730161.jpg
Прегледи:1
Размер:339.9 КБ
ID:5526512Натиснете снимката за да я уголемите

Име:730167.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5526506
                      Последно редактирано от JI_GIT; 12-10-13, 21:04.
                      Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
                      Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Е, с тия тесни шосейни гуменца какви са били очакванията? В нива и съвсем подготвен джип може да се окопае до прозорците.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Ами за окопаването - не се окопа, а и аз не бях много настоятелен в тази насока , че иначе кой щеше да ме вади. Гуми други не мога да сложа - ше ми се карат от сервиза, а на шестата снимка, на малко по-заден план се виждат следи от преминал автомобил, но там мястото беше почти изсъхнало и не ми се стори интересно. Ако беше с 4-5 сантима по-висока предницата, може би щях да навляза метър - два по-навътре.
                          Общо взето упражнението беше с цел свикване с автото, като това му беше и първото каляне. По - нататък ще видим, че и зима иде...
                          Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
                          Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Вървят ли зверовете?

                            поздрави

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Днес ми скъса ремъка на хидравликата баш на най-лошия терен към един високопланински обект. Станах като щангистите но свърших работа.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Днес ми скъса ремъка на хидравликата баш на най-лошия терен към един високопланински обект. Станах като щангистите но свърших работа.
                                А по каква причина се скъса? Кофти ремък, кофти шайби или нещо друго?
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X