Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Тоя " белчо " вече го експлоатираме повече от три месеца ( 8000 км ) и за сега нямаме оплаквания .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Аз съм много негативно настроен към газовите уредби и май има защо.
      Изгоря помпата на газовата уредба.Нямат я на склад и чакане около седмица.Ако не я поемаше гаранцията цената и е около 300 лева,наистина не е непоносимо.Според мен обаче е недупостимо на толкова малък пробег да гори.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
        Аз съм много негативно настроен към газовите уредби ..
        Предаваш и лоша енергия ..

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          До Goblin сухи са фаровете и стоповете , явно са добре направени.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            На 34 000 газовата отново се предаде.Смениха цялата бутилка със всички карантии по нея включително и помпа.
            Само помпата беше сменена на 30 000.
            Едно каре на волана започна да затяга и го смениха по гаранция.Много е незащитено и непрекъснато ще е така като го гледам.
            Други проблеми няма.Дано и така да остане.

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Ми да му измислят маншон на карето. Не е велика философия.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                И аз това казах.Ще изчакам края на гаранцията и ще го оправя това недомислие.

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  На 38 000 отново помпата на газовата уредба предаде богу дух.
                  Пак е сменена по гаранция.Замислям се да сменя мястото ,от което сипвам газ - ШЕЛ.
                  До 26-7000 сипвах на ОМВ и нямах проблем.От тогава на сам само на ШЕЛ и три помпи изгарят за десетина хиляди.
                  Според мен течната фаза за нашите условия не е подходящият избор.
                  Иначе никакви други проблеми по пикапа за сега.

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                    Според мен течната фаза за нашите условия не е подходящият избор.
                    И мен така ме беше посъветвал моя газаджия. Вместо просто да ми вземе парите...
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Ааа..би ли ми обяснил някой с прости слова, какъв е смисъла от подобна покупка изобщо? Мазохизъм или стремежа към "чисто нова кола"..., макар третата дума в кавичките да е под въпрос...Според мен бива само варианта "служебен транспорт" ! Бива, бива ама за 30 000 карета, протрита кожа, хиляда помпи и накрая нова газова...а па и не върви..работата ми избива на към Москвич, само дето няма да доживеят до 20-годишна възраст...
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Хубавото до сега е , че не ги сглобяват тук. Да се надяваме и за в бъдеще.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Аз нови коли си имам три,като не броим закупените за фирмата.Тук въпроса беше друг.Ако можех да избирам нямаше да е това моят пикап.Освен това този Стийд ми дойде на много по-малко от 30 000.И честно казано и трите други коли до тези километри навъртяни от "китаеца" дадоха по някакъв дефект.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Спиди като спре помпата какво става ? В смисъл спира ли машината или прехвърля веднага на бензин и само по индикацията разбираш че си на бензин ?
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първите два пъти,когато изгоряха , пикапа започваше да прекъсва,и да гасне.Не прехвърляше на бензин.Трябваше аз да прехвърля.Последният път бутилката беше почти пълна и при едно палене просто мина на бензин все едно свърши газта.Ще изчакам да мине гаранцията и ще махна газта,ще си карам на бензин.

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                                Аз нови коли си имам три,като не броим закупените за фирмата.Тук въпроса беше друг.Ако можех да избирам нямаше да е това моят пикап.Освен това този Стийд ми дойде на много по-малко от 30 000.И честно казано и трите други коли до тези километри навъртяни от "китаеца" дадоха по някакъв дефект.
                                Aко не е тайна - какви са другите 3? Просто като база за сравнение. Дефекти на по 30тина хилки от магазина ... малко стряскащо.
                                Втори въпрос: доколко проблемите с газовата конкретно са от самата газова и доколко биха могли да са от обслужването, не особено качествено изпълнен ремонт например. Ако имаш такава информация, разбира се. Все пак едва ли си им висял на главите в сервиза.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X