Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

    Ние пък си мислехме, че неможе да включиш бавните - без да е включен предният мост!

    Коментар


    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

      е100 - а лостовете движат ли се нормално? Нов луфт? или нещо подобно. Или иначе казано - се сещам за капака на раздатката. С цялата му карантия.
      Последно редактирано от Ц. Кръстев; 04-12-07, 20:38.

      Коментар


      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

        Всичко е наред,след толкова години каране на газката трябва нещо да изкуквам,за да правя грешки.
        Благодаря на всички!
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Искам да попитам, но да не ми се смеете! Къде се поставя оригинално резервната гума на ГАЗ-69 от тази модификация с четири врати?
          Моята е сложена под багажника от долу !Малко трудно се сваля но като си на зор !!! Заварен е един дълъг болт на гредите и на него е надяната!
          Иван Сапунджиев
          УАЗ 31512
          0888677388

          Коментар


          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Искам да попитам, но да не ми се смеете! Къде се поставя оригинално резервната гума на ГАЗ-69 от тази модификация с четири врати?
            Що не направиш отделна стойка отзад? Ако искаш ще ти пусна снимки.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Що не направиш отделна стойка отзад? Ако искаш ще ти пусна снимки.

              Защото става въпрос по-скоро за реставрация, отколкото за практическа употреба на автомобила. Иначе, ако става въпрос за ТНТМ - всичко се магьосва.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                При реставрация нищо никъде не се мести. Ако говорим за реставрация естественно.Иначе - с флекса.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                  здравеите колегии аз мисля че първо се включва двоиното после бавните поне при мен е така а за различните модели корона пинион мисля че са 3-4 модела .е100много готина джипка имаш и аз имам газ69 и го правя с ламарина само от горе а отстрани бризент ще кача снимки като го направя защото ми умразна с бризенти да се разправям само ги късам а не искам да го опаковам с ламарина целия
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                    я кажете защо греееееее ама много моя газ 69 с волгов мотор които работи като часовник на бензин и газ еднакво и тяга има не се мъчи радятор нов голем перка с 6 витла абе всичко е ток но летно време грееееее до 140градуса сигурно защото се скрива стелката до края и сам сложил допалнителна перка на ток от пред но малко помага сложил съм шише от два литра от пластмасовите за разширителен съд и като загреееееее то става като шише от 250гр толко малко абе закасотина а забравих да кажа че почва да загрева само когато сложа бавните и започна да качвам баири и няма ваздушна струя от прет демек като карам бавно и още нещо балканджиата от искрец до своге ли е аз сам от годеч искам да вида лебетката чао за сега
                    0885 297985,мтел-Радо
                    0876 556870,виваком като домашен

                    Коментар


                    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                      Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                      я кажете защо греееееее ама много
                      Махни термостата(ако не си го махнал вече) и виж как ще се държи тогава. По някога като се пре..бат спират да отварят както трябва и започват да греят

                      Коментар


                      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                        Освен това при поставяне на волгов двигател трябва да се смени датчика за температура с Уазков(оригиналния Газков е дълъг) и от там и термометъра на таблото с Уазков( иначе показва наобратно т.е. при падане на температурата в двигателя показанието на уреда се покачва). Според мен е това!

                        Ако не е за друго освен термостат, водна помпа и радиатор не се сещам.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                          Ако проблема не е от по горните изброени, на желюзите имаш ли жило, щото аз нямам и понякога се затварят сами от вибрациите,и от центровката става така на Жигулата ми загряваше първо от това и второ непоказваше вярно датчика на главата (в случея на водната помпа). Пробвай да смениш датчика, най добре и уреда ако имаш друг
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                            Колеги сигурен съм, че датчика ми е наред. И без датчик нали ви казах за шишето какво става-свива се. Пробвайте експеримент при колко градуса. Ще направите едно шише от дерби от 3 литра да стане колкото 250 мил. Аз мисля само помпата ме е.....а и ще купя нова, но сега е зима и ще карам с тази. А и съм с антифриз не ми се източва, но все пак благодаря за съветите
                            Последно редактирано от Pursie; 04-01-08, 15:30. Причина: Правопис
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                              Може ли някои да качи малко снимки на резервната гума на ГАЗ69А?
                              marti6

                              Коментар


                              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                Освен това при поставяне на волгов двигател трябва да се смени датчика за температура с Уазков(оригиналния Газков е дълъг) и от там и термометъра на таблото с Уазков( иначе показва наобратно т.е. при падане на температурата в двигателя показанието на уреда се покачва). Според мен е това!

                                Ако не е за друго освен термостат, водна помпа и радиатор не се сещам.
                                Точно така
                                Сложихме на Газката мотор от Газ24 с неговият си датчик и работи на обратно, но човека му свикна вече
                                sigpic УАЗ-452

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X