Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Календар на ''Клуб Газ 69"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Календар на ''Клуб Газ 69"

    здравейте.от доста време следя форума но не съм писал много ето снимка и от мен ако не е къцно вече
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #32
      До: Календар на ''Клуб Газ 69"

      здравейте колеги ! Бих искал и аз да притежавам този хубав календар. Как мога да го притежавам?

      Коментар


      • #33
        До: Календар на ''Клуб Газ 69"

        Поздравления Мишо шапка ти свалям-евала! Заявявам 3 бр ако може!
        Иван Сапунджиев
        УАЗ 31512
        0888677388

        Коментар


        • #34
          До: Календар на ''Клуб Газ 69"

          Браво Мише! За мен също три броя от този прекрасен календар!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #35
            До: Календар на ''Клуб Газ 69"

            Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
            Здравейте!А как мога да стана член на този клуб ,след като съм толкова запален по тези машини!Имам два джипа ГАЗ-69,но и двата не са регистрирани и поради тази причина не съм присъствал на първите сбирки?В момента търся метод за узаконяване на първата машина,а втората мисля,че ще е по лесна!Как мога да се сдобия и аз с един календар?Поздрави!
            Здрасти колега, не се притеснявай за това че не са регистрирани машините, няма проблем да бъдеш приет в клуба, просто това ще стане на следващата ни сбирка!!
            А за календарите ще уточня цена, бройки, "спонсори" и ще напиша тук допълнително!!!
            Когато нямаме това, което ни трябва,
            ни трябва това, което имаме!

            Коментар


            • #36
              До: Календар на ''Клуб Газ 69"

              Първоначално публикуван от malkiq Преглед на мнение
              здравейте.от доста време следя форума но не съм писал много ето снимка и от мен ако не е къцно вече
              Машината и снимките са супер, за съжаление завърших предпечатната и ако няма съществени грешки няма да го корегирам!! Все пак ще си копирам снимките за бъдещо използване!!
              Поздрави!!
              Когато нямаме това, което ни трябва,
              ни трябва това, което имаме!

              Коментар


              • #37
                До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                ок.мерси все пак за вниманието ще се радвам да видя и моя джип някаде сложен да краси

                Коментар


                • #38
                  До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                  Колега и на мен ми е това проблема и не ходя с газката а с нисана но това не пречи да сме членове на клуба.Все някога ще ги регистрираме
                  Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                  Здравейте!А как мога да стана член на този клуб ,след като съм толкова запален по тези машини!Имам два джипа ГАЗ-69,но и двата не са регистрирани и поради тази причина не съм присъствал на първите сбирки?В момента търся метод за узаконяване на първата машина,а втората мисля,че ще е по лесна!Как мога да се сдобия и аз с един календар?Поздрави!
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #39
                    До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                    Мишо аз искам 5 броя от календара много ме кефи
                    0885 297985,мтел-Радо
                    0876 556870,виваком като домашен

                    Коментар


                    • #40
                      До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                      Здравейте колеги нямах възможност да присъствам с вас на Кордела за збирката че точно предния ден ме изостави Газката сега вече е с нов двигател и готов за битка.На следващото мероприятие ще съм с вас живот и здраве.Ако може взими с теб (МИШО) ако присъстваш няколко бройки от календара.Или някой съфоромец ако има път към Тетевен да взиме.
                      Car audio & Off road club TETEVEN
                      Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                      GAZ 69 0ff Road '76

                      Коментар


                      • #41
                        До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                        Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                        Здравейте колеги нямах възможност да присъствам с вас на Кордела за збирката че точно предния ден ме изостави Газката сега вече е с нов двигател и готов за битка.На следващото мероприятие ще съм с вас живот и здраве.Ако може взими с теб (МИШО) ако присъстваш няколко бройки от календара.Или някой съфоромец ако има път към Тетевен да взиме.
                        Като тръгна към вилата /Ловеч/ ще се разберем да се видим!!
                        Поздрави!!
                        Когато нямаме това, което ни трябва,
                        ни трябва това, което имаме!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                          Браво Мишо, много ми харесва! Като излезе от печат свиркай.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                            Важи ли още това с снимките и може ли и ние да се включим в този календар. Благодаря предварително!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                              Ако може и аз десе сдобия с един такъ календар ще съм много благодарен и ще се радвам много. Благодаря предварително! И весело посрещане на всички празници.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Календар на ''Клуб Газ 69"

                                Първоначално публикуван от ivailo4020 Преглед на мнение
                                Важи ли още това с снимките и може ли и ние да се включим в този календар. Благодаря предварително!
                                Не, колега, предпечатната е завършена. За тази година толкова, но ако имаш снимки, качи за бъдеща употреба!
                                За календара когато е окончателно готов, ще пиша тук - откъде, колко, как!!
                                Поздрави!!!
                                Когато нямаме това, което ни трябва,
                                ни трябва това, което имаме!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X