Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Собственици на Газ 69

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Собственници на Газ 69

    Явно за датата всеки ще помисли ден два и тогава ще каже.
    Тъй като голяма част сме около София ,ако искате тези които сме свободни в единия от дните тази седмица, 7-ми или 8-ми да се разходим .Някъде наблизо примерно до Мургаш,или лозенската група да предложи някой маршрут.Ако има желаещи да се организираме.
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #32
      До: Собственници на Газ 69

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      Аз предлагам 5-6 юли.
      Съгласен съм за тази дата.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #33
        До: Собственници на Газ 69

        Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
        Явно за датата всеки ще помисли ден два и тогава ще каже.
        Тъй като голяма част сме около София ,ако искате тези които сме свободни в единия от дните тази седмица, 7-ми или 8-ми да се разходим .Някъде наблизо примерно до Мургаш,или лозенската група да предложи някой маршрут.Ако има желаещи да се организираме.
        Лозенската група си трае сигурно щото има събор на 8ми и обикновено се кара 1седмица, всичко е под масата Ако има желаещи нека заповядат, но групата сигурно няма да е в състояние за оффроуд
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #34
          До: Собственници на Газ 69

          Здравейте колеги,
          Нещо взе да не ми стига времето напоследък, но като става дума за толкова основополагащо мероприятие, винаги ще съм ЗА! Ако се вземе решение за среща в Рибарица, естествено че ще съдействам. Важно е да се уточни бройката и да има малко време за намиране на достатъчно легла. Предполагам, че на хижа Вежен ще ни посрещнат с удоволсвие, пък и последните 15-тина километра до нея не са лек автомобил. Инак е резреват и не ще може да се въртят гуми off-road. Всъщност, срещата ми се струва повече като организационна, но все ще се намери местенце да се покара. Надявам се колегите от Тетевен също да се включат, а и в Шипково има много джипки, но май не ги виждам много в мрежата, а понеже живея и работя в София и за Лозенска среща съм навит.
          0886 854 174

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от belcho kulev Преглед на мнение
            Аз си купих ГАЗ 69 преди месец и сега почвам реставрирането му,извадихме го от един гараж седял там десетина години без никой да го помръдне.Общо взето си има всичко само гюрука е в много окаяно състояние,ще ви бъда благодарен ако ми помогнете с намирането на такъв гюрук.Надявам се когато съм готов да ме приемете в клуба.
            Не искам да те отчаивам но и аз имах същия проблем, само шиене на нов по поръчка е 500лв иначе няма намиране

            Първоначално публикуван от misho5kov Преглед на мнение
            Запънахме се на тринадесет ли??
            Не може да сме толкова малко!!
            Поздрави!!!
            Несме се запънали колега много сме и аз съм с газ 69

            Първоначално публикуван от gen4ev Преглед на мнение
            Венелин Генчев(gen4ev) газ-69 с.Лозен-Софийско.тел0885262310.
            Колега кажи размера на гумите и от какво са,нещо селскостопанско ааааааааааааааа

            Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
            Ударихме двайсет,а аз имам поръчение да запиша още двама.
            Мисля да започнем с предложения за дата и место на сбирката.
            Хайде давайте акъл. Жоро изпревари и предложи на УАЗ да се съберат на х.Бунтовна,но тъй като сме УАЗ-ГАЗ за сега, ако искате да се комбинираме.
            Еи да се обадите да доида и аз
            Последно редактирано от Pursie; 06-06-08, 23:07.
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #36
              До: Собственници на Газ 69

              E10000000!

              Не си ме писал мене:

              Митака Калчев (Газ69) София 0899810929

              MMC Pajero, 2.5, 4D56

              Коментар


              • #37
                До: Собственници на Газ 69

                Не съм те забравил Езекиле,и да искам не мога .Не е минало и два часа през деня без да те видя!
                По независещи от нас причини ,но ставаме най-старата група джипари /от гледна точка на машините/.Средна възраст-40 години,така че не трябва да се излагаме .Нашите машини са едни от пионерите в бранша.
                Дайте да погледнем сериозно на сбирката за 5 и 6 ти юли.Времето минава ,и нека поне тези, които са сигурни за датата да се отзоват. За сега:
                1.Жоро / Георги Василев/
                2.Драгомир /dragomir_68/
                3.Евстатий /е100/
                4.Димитър / ezekiel/
                -по подрозбиране но не потвърдили:
                5. Иван/Ivan
                6. godech

                Естествено дискусията за дата може да има ,но време няма.Трябва да се организират нещата да сме на ниво,за което разчитаме до голяма степен на Жоро.То си е негов вилает.
                Призоваваме и всички желаещи, притежатели на други машини да уважат мероприятието.
                Хайде газоводи ние сме на ход!
                Густо майна , пътят свърши !!!

                Коментар


                • #38
                  До: Собственници на Газ 69

                  И аз съм съгласен за среща на 5-6 юли, последно на Рибарица ли ще бъде??
                  Поздрави!!
                  Когато нямаме това, което ни трябва,
                  ни трябва това, което имаме!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Собственници на Газ 69

                    За хижа Вежен чух, че няма ток( на агрегат са) и е леко мизерно. Райхсфюрера предложи на Уазкаджиите х. Васильов Ако е прилично и има място и за палатки за по-романтичните може да го направим и там. Ще му пиша на лично да опише обстановката.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Собственници на Газ 69

                      За условията на хижа Вежен е вярно че са на агрегат и тоалетните са общи на етажа. Друг вариант е хижата на Кордела - пак е в резерват, малко преди Тетевен е село Черни вит. Минава се през него. Добро е за почивка. Стаите са по двойки и тройки, всяка със собствен санит. възел. Има чеверме, качамаци и пастърви. Подходящо е за купон, но за каране не много. Може би на Васильов ще е по-добре.
                      Поправка! Току що говорих с управителя и той ми потвърди че има къде да се покара off-road. Цената е 20 лв. на легло и за момента има поне 20 свободни легла . Чака само да му потвърдиме брйката. Надявам се и мерклиите от Тетевен да се включат в мероприятието.
                      Последно редактирано от Иван/Ivan; 10-06-08, 10:44. Причина: Допълнение
                      0886 854 174

                      Коментар


                      • #41
                        До: Собственници на Газ 69

                        При това положение няма смисъл.От мизерия смятам никой не се нуждае.
                        Аз пак предлагам х.Бунтовна и палатков лагер около паметника.Знам ,че ходихме там преди две години,но условията са повече от добри.Разстоянието е същото,даже с някой километър по близко и всичко е изпитано.Има ток ,вода ,купчйница и прекрасна природа.
                        Ако има други предложения давайте ,защото няма време.
                        п.п.Пропуснал съм предложението за х.Кордела.Звучи добре,но сигурно ли е че няма да имаме проблем с карането на машините.
                        Последно редактирано от e100; 10-06-08, 11:45.
                        Густо майна , пътят свърши !!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Собственници на Газ 69

                          Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                          Здравейте колеги,
                          Нещо взе да не ми стига времето напоследък, но като става дума за толкова основополагащо мероприятие, винаги ще съм ЗА! Ако се вземе решение за среща в Рибарица, естествено че ще съдействам. Важно е да се уточни бройката и да има малко време за намиране на достатъчно легла. Предполагам, че на хижа Вежен ще ни посрещнат с удоволсвие, пък и последните 15-тина километра до нея не са лек автомобил. Инак е резреват и не ще може да се въртят гуми off-road. Всъщност, срещата ми се струва повече като организационна, но все ще се намери местенце да се покара. Надявам се колегите от Тетевен също да се включат, а и в Шипково има много джипки, но май не ги виждам много в мрежата, а понеже живея и работя в София и за Лозенска среща съм навит.
                          Дружинката от Тетевен ще ти съдейства 100% особено Газ 69 собствениците включително и аз 0888587011 Ивайло Янков гр.Тетевен
                          Car audio & Off road club TETEVEN
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
                          GAZ 69 0ff Road '76

                          Коментар


                          • #43
                            До: Собственници на Газ 69

                            Нека да е 5-6 юли на х.Кордела. Моля всички, които смятат да дойдат да пишат тук за да може колегата Иван да направи резервацията.
                            Аз съм на линия.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Собственници на Газ 69

                              Значи окончателно х.Кордела,5 и 6 юли!

                              1.Жоро / Георги Василев/
                              2.Драгомир /dragomir_68/
                              3.Евстатий /е100/ -1
                              4.Димитър / ezekiel/ -1
                              5. Иван/Ivan
                              6. godech
                              7.Мишо Петков misho5kov
                              8.Ивайло Янков

                              И нека всеки да каже колко места ангажира.
                              Последно редактирано от e100; 10-06-08, 15:43.
                              Густо майна , пътят свърши !!!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Собственници на Газ 69

                                Супер!

                                Пък може най-сетне Е100 и да види нашия бук, макар и от страната на Черни вит!






                                А за каране не е проблем според мен - ако не е на юг, аз знам маршрут на север от там...
                                MMC Pajero, 2.5, 4D56

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X