Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

    Честита придобивка!Като вземешш да го стягаш премести стойките за тампоните назад за да си легне двигателя точно върху тампоните че на снимката не е направено много добре.Отвори и двигателя за да видиш със сигурност какво муе състоянието и да си сигурен в него.

    Коментар


    • #17
      От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

      Имам още въпроси преди да започна и най-важния е за регистрацията.
      Ако прехвърля мотора и табелата на купето след всички доработки дали ще мина КАТ!
      Ако го оставя с неговите документи за първа регистрация искат да го регистрират 1+1 бордови без значение че има пейки(били нови изисквания).А другия си е 7+1 регистриран.
      Раздатката на единия е повредена явно, единия лост за бавни и бързи се движи но изключва по нанадолнище а другия не помръдва.Имал съм вече 3 газки но имам навъртени 3км като шофьор и нямам представа още от експлоатация на машината.

      Коментар


      • #18
        От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

        Ако другия е в движение и номера на рамата (от табелката) отговаря с номера в талона и номера на двигателя е същия който е вписан в талона не би трябвало да имаш проблеми в кат.Лоста за двойното може да го излкючиш само ако другия лост е на бързите,тоест бавните се включват само на двойно.Относно изключването най вероятно някой от валовете в раздатката има луфт и за това изключва.Отвори отгоре капачето и погледни.

        Коментар


        • #19
          От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

          Тази раздатка ще се продаде след като я смъкна и огледам ако е годна.... имам и друга перфектна която ще използвам за пикапа.
          Купих 2 за да оправдая разходката и разходите по транспорта и като поразпродадох малко части вече мога да заделя остатъка и да започна да го правя.
          Ходих и гледах още няколко газа но .... толкова гнилоч и ръжда не бях виждал в движение. Пикапа ако не беше вече минал електрожена щеше да е перфектен но такъв ми се падна(не очаквам да открия друга машина под 50х км).
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4001.jpg
Прегледи:1
Размер:136.9 КБ
ID:5633269 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3999.jpg
Прегледи:1
Размер:141.1 КБ
ID:5633270Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3749.jpg
Прегледи:1
Размер:147.9 КБ
ID:5633271 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3868.jpg
Прегледи:1
Размер:126.7 КБ
ID:5633272
          Машината я погледнах 9 ч вечерта на тъмно стиснах ръката на човека и си тръгнах ...
          А другата няколко часа я обикалях и се чудих но нямаше вече време да търся друга а момчето пътуваше насам да товарим... както и да е поне калници и капаци са и изпънати

          Коментар


          • #20
            От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

            С това удължение отзад лично на мен не ми харесва много,но това е мое мнение важно е на теб да ти харесва.аз бих ползвал другото купе нищо че има за кърпеж.На снимките се вижда че и това купе има за кърпене под шофьорската врата.Ако другото е много зле прехвърли задната му част на това купе за да стане както трябва,поне разполагаш с нужните части.

            Коментар


            • #21
              От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

              Прекалено много работа ми се вижда а това само ще го покрия и скъся ако е необходимо малко.А на другото купе дори снимка на искам да правя на дупката около ламарината.След като махнах допълнителния резервоар под него нямаше под.А под пода са изгнили гредите,чак се чудя как се е движил из балкана.

              Коментар


              • #22
                От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                Намерих и таванче Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36560047_1_800x600_citroen-c15-19d-na-chasti-gr-pleven.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5633321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36560047_4_800x600_citroen-c15-19d-na-chasti-avtomobili-i-avtochasti.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5633322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36560047_3_800x600_citroen-c15-19d-na-chasti-citroen.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5633323
                Струва ми се добър и цената също ми се струва добра.Само транспорта ще помисля
                От къде да го резна ?

                Коментар


                • #23
                  От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                  На снимката, която показва удължението отдолу изглежда, че то е заварено към рамата, а купето е свързано с шасито през тампони. Ако съм го видял правилно, това е твърде погрешно. Първо, купето и рамата са два отделни еластични елемента и ако не са тръгнали да се късат тези заварки, то непременно това ще се случи при каране в гората и второ, всички вибрации, които не се предават през тампоните, минават през заварките на удължението и озвучават допълнително купето.
                  Последно редактирано от Иван/Ivan; 06-01-15, 08:51. Причина: Допълнение
                  0886 854 174

                  Коментар


                  • #24
                    От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                    Ще погледна ... видях че отзад беше подпъхнат един профил но не ми се видя заварен а само пъхнат... да не би докато е заварян да е бил за фиксация.Само е удължен не е каран и не е довършен напълно.А сега трябва да премахна малко от нещата в кабината.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                      Заварен е ... ще се реже.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_131908.jpg
Прегледи:1
Размер:137.0 КБ
ID:5633382

                      Коментар


                      • #26
                        От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                        днес снимах другия но с телефона нещо интернета изчезна и не довърших.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_131922.jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5633468Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_131927.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5633469Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_131940.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5633470Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_131949.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5633471Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150106_132004.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5633472
                        На последната снимка се вижда купето и стартера,струва ми се че е смачкано по някакъв начин за да влезе.На другото купе пак ли трябва да го смачкам по някакъв начин като местя мотора?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                          Ходих и го резнах утре като разтоваря ще го наложа да видим как ще се напасва.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4005.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5633901
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4006.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5633902
                          Най-дългите 300км с 80км в час но и разхода падна

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X