Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциал Газ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диференциал Газ 69

    Здравейте , колеги! Някой знае ли колко зъба има касетата на деференциала на газ 69 ???

  • #2
    От: Диференциал Газ 69

    Зависи дали си с бързите или бавните дифове. Бързи 37 бавни 41. Оригинално е с бавните.
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • #3
      От: Диференциал Газ 69

      За короната е така, но касетата ако пита колегата за сателити и планети е друго.
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #4
        От: Диференциал Газ 69

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        За короната е така, но касетата ако пита колегата за сателити и планети е друго.
        Тука я карам малко по спомен. Поне при мен бяха планета 16, сателит 10. Ако не бъркам ?

        ПП. Нека колегата да конкретизира за кое точно пита.
        Последно редактирано от Агоп Серопян; 08-02-13, 11:48.
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          От: Диференциал Газ 69

          Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
          Тука я карам малко по спомен. Поне при мен бяха планета 16, сателит 10. Ако не бъркам ?

          ПП. Нека колегата да конкретизира за кое точно пита.
          Значи мисълта ми е такава , искам да сложа касети от БТР и ми казаха ,че ако броя на зъбите е еднакъв мога да мина с една , но ако не е тябва да сложа и на двата !

          Коментар


          • #6
            От: Диференциал Газ 69

            Тук нещо са те излъгали, щот не разбират. Можеш да сложиш каста от БТР само на едния мост.

            Короната и пиньона, нямат общо със самата касета (сателити и т.н.) - и те трябва да са еднакви на двата моста - примерно само бавни или само бързи, но при теб щом си караш очевидно са еднакви.

            Коментар


            • #7
              От: Диференциал Газ 69

              Както ти казва Стоян няма проблеми. Сваляш короната от твоята касета и я слагаш на блокажа и събираш. Блокажа е това:

              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #8
                От: Диференциал Газ 69

                Първоначално публикуван от Стоян Францов (g_gosho) Преглед на мнение
                Тук нещо са те излъгали, щот не разбират. Можеш да сложиш каста от БТР само на едния мост.

                Короната и пиньона, нямат общо със самата касета (сателити и т.н.) - и те трябва да са еднакви на двата моста - примерно само бавни или само бързи, но при теб щом си караш очевидно са еднакви.
                Как може само на единия мост бе колега не говори глупости аз съм и на двата моста с блокажи от БТР!

                Коментар


                • #9
                  От: Диференциал Газ 69

                  Първоначално публикуван от GAZ_UAZ Преглед на мнение
                  Как може само на единия мост бе колега не говори глупости аз съм и на двата моста с блокажи от БТР!
                  Като има и на двата ефекта определено е по-добър, ама ти не четеш за какво става въпрос. То и аз съм с блокажи и на двата, тук въпроса е че може да се сложи както на двата, така и само на едниния, това е преоблема на човека.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Диференциал Газ 69

                    Става ли оригиналната корона да я сложа на БТР-вата касета ??

                    Коментар


                    • #11
                      От: Диференциал Газ 69

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов (g_gosho) Преглед на мнение
                      Като има и на двата ефекта определено е по-добър, ама ти не четеш за какво става въпрос. То и аз съм с блокажи и на двата, тук въпроса е че може да се сложи както на двата, така и само на едниния, това е преоблема на човека.
                      Колега извинявам се много грешката е моя

                      Коментар


                      • #12
                        От: Диференциал Газ 69

                        Първоначално публикуван от Troper Преглед на мнение
                        Става ли оригиналната корона да я сложа на БТР-вата касета ??
                        Да оригиналната корона от ГАЗ 69 става на БТРовата касета.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #13
                          От: Диференциал Газ 69

                          Стига да не е от новия модел /8х41/, с 12мм болтове, тогава пак става но трябва да се разпробие касетата.
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            От: Диференциал Газ 69

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            Стига да не е от новия модел /8х41/, с 12мм болтове, тогава пак става но трябва да се разпробие касетата.
                            Разпробиването не е проблем,корпуса на касетата е около 38-40HRC и се дупчи относително лесно,но трябва да се направи прецизно,инак може да се стигне до саморазхлабване на болтовете в короната.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Диференциал Газ 69

                              А извън темете такава касета от БТР от каде мога да си закупя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X