Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

    Това е последната ми придобивка от любимата ми колекция колеги,надявам се че в скоро времв ще го направя кат другия.Очаквам вашите мнения и савети...
    Прикачени файлове

  • #2
    От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

    Така изглеждаше предишния ми хубавец когато го купих Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24102009(002).jpg
Прегледи:1
Размер:123.0 КБ
ID:5358352Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28112009(007).jpg
Прегледи:2
Размер:154.3 КБ
ID:5358353
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

      Култов модел.Поздравления за избора, пожелавам ти много положителни емоции с него и успех в "стягането". Надявам се скоро да я покажеш в действие!
      First Man, then Machine!
      Lada Niva
      Honda XR 400

      Коментар


      • #4
        От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

        Поздравления за джипката!
        Пожелавам:безпроблемна работа,и ще следя темата с интерес!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

          Честито и от мен! Успех във възтановяването на ГаЗката!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

            ...поздравления и за теб,и за джипката,че е извадила късмет!И аз си мисля нещо за този модел,но по нататък...Иначе аз лично бих му запазил оригиналния външен вид,а отвътре бих сложил малко по-съвременно обзавеждане,за повече уют при пътуване.Има един руски сайт,който ще ти е много от позла да откраднеш някоя идея,ще ти го пратя само да видя къде бях го записал...Много свободно време и финанси ти пожелавам!
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • #7
              От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

              Колега,честито и да си я караш със здраве,по калните пътища и не само Успех с реставрацията или тунинга
              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

              Коментар


              • #8
                От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                Поздравления за новата ти джипка!Текезесарките във форума се увеличават.Какво се предвижда да се прави за в бъдеще?
                Поздрави.
                ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                Коментар


                • #9
                  От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                  Честито приятелче Желая ти да го направиш като другия... та и още по-красив и проходим
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #10
                    От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                    Илияне, честита придобивка! Като я стегнеш пак да ни поканиш да покараме по вашия край.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #11
                      От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                      Честито колега, много безаварийни километри. Драго що мисля че е уаз (знам че ги разбираш)
                      0898532785-КИКО

                      Коментар


                      • #12
                        От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                        колеги даите ми савет за ресорите-шпренгване тоест чукане или на валове ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                          Според мен нови или коване(горещо).
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #14
                            От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                            Първоначално публикуван от metoilianski Преглед на мнение
                            колеги даите ми савет за ресорите-шпренгване тоест чукане или на валове ?
                            Аз, влизах в този филм с валовете, поради голямата тежест на лебедката отзад - около 140 кг, ресорите се изправяха, два пъти ги минавах на валове, но нищо не става, пак се изправят, за това монтирах и пружини и сега няма проблем.
                            Някой отдават факта , че бързо се изправят, на умората на материала, все пак е на 50 години, а и , като погледнеш ресора краищата му се изпилват и изострят, просто има износване и там.
                            Ако имаш възможност вземи си нови, всичко друго е компромис.

                            Коментар


                            • #15
                              От: НОВАТА МИ ПРИДОБИВКА

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              Според мен нови или коване(горещо).
                              Жорка даи тел,че сам с нов и много телефони ми изчезнаха

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X