Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture%20155%20(Small)[1].jpg
Прегледи:3
Размер:23.2 КБ
ID:5751691Мисля че беше 8мм. планка.

    Коментар


    • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

      Ама не знам дали на редукторния е такава

      Коментар


      • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

        Мерси, при мен малко се измениха нещата ама благодаря все пак. Като направя фланеца ще пусна чертежа. Дискове от гранд витара 310мм и спирачни апрати от БМВ Е61. Като знам как спира колата джипа не трябва да види никакъв зор
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

          Важното за този резултат е също помпата и сервото.

          Планката горе за редукторния нестава ако е с неговите главини.

          Успех и пускай повече снимки
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
            Важното за този резултат е също помпата и сервото.

            Планката горе за редукторния нестава ако е с неговите главини.

            Успех и пускай повече снимки
            Бях правил някакви сметки за помпата и сервото ако не съм в грешка трябва да се получи. Редукторите са с техните гавини, не мисля да ги сменям поне за момента поради факта, че имам и 38мм фланци (имам газкови на сарите мостове). Днес набързо погледнах апарата как застава и мисля,че няма да се наложи да ги сменям идваше добре, ще се постарая до края на другата седмица да имам 1-2 планшайби за тестове. Снимки има на килограм, чакам да завърша нещо и тогава да пусна снимки.
            Ето 1-2 за цвятНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1998 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:425.3 КБ
ID:5751723Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1999 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:349.6 КБ
ID:5751724
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

              нов проблем, не че не го очаквах ама ... джантите не влизат с апаратите. Пилене не помага давайте идеи за джанти 16ки. Обърнати витарови от хънтър някой ако има да услужи за проба ще почерпя.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                И аз ще черпя, но за оригинални газкови 3 броя.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  И аз ще черпя, но за оригинални газкови 3 броя.
                  Оппаааа. Що три ?
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                    Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
                    нов проблем, не че не го очаквах ама ... джантите не влизат с апаратите. Пилене не помага давайте идеи за джанти 16ки. Обърнати витарови от хънтър някой ако има да услужи за проба ще почерпя.
                    Още като прочетох че си сложил 310мм. дискове ми стана ясно , че ти трябват големи джанти .
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      И аз ще черпя, но за оригинални газкови 3 броя.
                      Само да си намеря джанти и ги имаш. Мисля,че са оригинални, даже имам и други дреболии събирани оригинални и махнати от моята. Мога да направя списък ако ти трябват неща
                      Газ 69 2.4i
                      Густо майна, пътят свърши !!!
                      GSM: О895 7О6О59

                      Коментар


                      • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                        На моя 469 съм с 310мм дискове и апарати от гранд витара и 16лята а и хънтърска обърната става/такива съм пробвал. 289мм вентилирани витарови пак трябва да може да стават всякакви 16ки.
                        На дефендъра с такива мостове ползвахме руската схема с хънтърски дискове и газелови апарати- събира се и 15ка без фланец, спира много добре.







                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                          Имам оригинални УАЗ-ови джанти - 4 броя, 16''. Гумите им са 205R16.
                          Когато ги поискате... обадете се!
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                            Агопе, не знам защо се занимаваш с голям диаметър дискове.
                            Не, че е лошо да имаш спирачки в изобилие, но в офроуда спирачките се ползват доста слабо, та и кекави да са-все ще вършат работа.

                            Аз като заслагах витарски спирачки на моста от УАЗ(чертежа по-горе е мой) ги слагах защото са по-леки, и по-лесни за обезвъздушаване и ремонт. Отначало поради липса на време карах с оригиналните барабанни спирачки, и да ти кажа-спираше си. Е, не е като беемве или гъзарска алфа, но за офроуд си беше достатъчно.

                            Ако смяташ да караш Крос Кънтри е друга работа.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                              Моя е с дискове от осем клапанова витара е си спира добре.

                              Коментар


                              • От: Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

                                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                                Имам оригинални УАЗ-ови джанти - 4 броя, 16''. Гумите им са 205R16.
                                Когато ги поискате... обадете се!
                                Скоро ще искам да направим малко заварки с теб, може да видя и джантите.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Агопе, не знам защо се занимаваш с голям диаметър дискове.
                                Не, че е лошо да имаш спирачки в изобилие, но в офроуда спирачките се ползват доста слабо, та и кекави да са-все ще вършат работа.

                                Аз като заслагах витарски спирачки на моста от УАЗ(чертежа по-горе е мой) ги слагах защото са по-леки, и по-лесни за обезвъздушаване и ремонт. Отначало поради липса на време карах с оригиналните барабанни спирачки, и да ти кажа-спираше си. Е, не е като беемве или гъзарска алфа, но за офроуд си беше достатъчно.

                                Ако смяташ да караш Крос Кънтри е друга работа.

                                Има много истина и смисъл в това, което казваш Коле, но си правя някакви илюзии да карам и в града. Така и така правя нещо поне да го направя що годе като хората. Барабанните спирачки са крайно зле според мен.
                                Газ 69 2.4i
                                Густо майна, пътят свърши !!!
                                GSM: О895 7О6О59

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X