Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът на Коста проходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Звярът на Коста проходи

    Вчера направихме една доста екстремна разходка из Люлин. Имаше моного емоции ето няколко клипа и малко снимки:


    http://www.youtube.com/watch?v=pSNyu5rltms

    Тук Коста счупи късата полуоска отзад. После следва бързо ремонтиране и разходката продължава.


    http://www.youtube.com/watch?v=ESYmBfzVoms

    Имаше много прмеждия, но на камерата и свърши батерията и не можахме да заснемем най-екстремните моменти. Има малко снимки, който ще кача по-късно.

    Направихме и тест гуми Silverstonе на Газ-ката на Жоро Василев, представиха се по-добре от очакванията.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Стоян Францов; 07-03-11, 08:14.

    Коментар


    • #92
      От: Звярът на Коста проходи

      още едно клипче:


      http://vbox7.com/play:3dcb8079

      Коментар


      • #93
        От: Звярът на Коста проходи

        Стоянчо, има ли още снимки? Доволни ли сте с Жоро от гумите?
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #94
          От: Звярът на Коста проходи

          Браво добра разходка сте направили! Звярът се представя отлично както и ГАЗката на Жоро!
          УАЗ 31512 Мицубиши L 200

          Коментар


          • #95
            От: Звярът на Коста проходи

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Стоянчо, има ли още снимки? Доволни ли сте с Жоро от гумите?
            Аз съм повече от доволен. Гумата върви почти( да не кажа колкото) тракторката на кал и плитък сняг, но имо по-добър контрол при излизане от коловоз и страничен наклон. На шосе са несравними( в полза на Силвърстоуна)! Абе скъпото си е скъпо....
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #96
              От: Звярът на Коста проходи

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Аз съм повече от доволен. Гумата върви почти( да не кажа колкото) тракторката на кал и плитък сняг, но имо по-добър контрол при излизане от коловоз и страничен наклон. На шосе са несравними( в полза на Силвърстоуна)! Абе скъпото си е скъпо....
              Пробва ли ги с ниско налягане?
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #97
                От: Звярът на Коста проходи

                Не, карах ги на 1,5атм. Все пак са чужди....
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #98
                  От: Звярът на Коста проходи

                  Коста, що не вземе да си купи едни хубави гуми , ами се замаява с тези дървените ? Аз не съм най-големия разбирач , ама това неговото е направо наказание.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Звярът на Коста проходи

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Не, карах ги на 1,5атм. Все пак са чужди....
                    Те са качествени гуми,няма да се скъсат от малко налягане.
                    Силвърстоуни 35х11,5х16 съм ги карал на 2,3 ;2,0 ; 1,5 ;1,0 ; и 0,5 атм.С всяко "слизане" с половин атмосфера,все едно порастваха грайферите с по 1 см...
                    Успях да закъсам 2 или 3 пъти в доста тежички теренчета.Местата след това изглеждаха,все едно е копано с булдозер там...
                    Друго,което съм забелязъл с тия гуми е,че не прощават на трансмисията.Ама нищо не и прощават...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • От: Звярът на Коста проходи

                      Още малко снимки от разходката:
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Стоян Францов; 08-03-11, 12:33.

                      Коментар


                      • От: Звярът на Коста проходи

                        И последните
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Стоян Францов; 08-03-11, 12:35.

                        Коментар


                        • От: Звярът на Коста проходи

                          Сега да не вземете да го счупите за ГАЗ-срещата...
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • От: Звярът на Коста проходи

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            Сега да не вземете да го счупите за ГАЗ-срещата...
                            Е, че ние още в неделя го счупихме . До срещата ще е готов за нови изпитания.

                            Коментар


                            • От: Звярът на Коста проходи

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              Аз съм повече от доволен. Гумата върви почти( да не кажа колкото) тракторката на кал и плитък сняг, но имо по-добър контрол при излизане от коловоз и страничен наклон. На шосе са несравними( в полза на Силвърстоуна)! Абе скъпото си е скъпо....
                              Първо, поздрави за добрата разходка(то със Жоро Суходолски винаги е интересно), за хубавите клипове с "образователен" характер, който ще наведат доста мисли на тези от нас , който искат да карат с тракторки или да монтират по-големи мотори.
                              Не казвам, че е грешно, но трябва да си вземем поука от показаното, как да караме по-мощните мотори, по-агресивните тракторки и къде са предимствата и недостатъците на нашите Газки.
                              Стояне, помниш ли, когато ми се обади да ти съдействам да си купиш тракторки, кво си говорихме и защо се разубеди ???
                              А, констатацията относно гумите на Жоро Василев, мисля, че е красноречива , то хората са го измислили, вижте с какви гуми карат на Ладога , Райнфорест и другите тежки трофите в който има и елементи на Траял.

                              Коментар


                              • От: Звярът на Коста проходи

                                Ето и последното клипче от неделя:


                                http://www.youtube.com/watch?v=2l8kiU2l4ik

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X