Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аксесоари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аксесоари

    Колеги, нека тук да слагаме полезна информация или въпроси за аксесоари.
    Интересуват ме например има ли някъде в България като тези джобове за врати и за седалки
    http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/melochi/iv.htm

  • #2
    До: Аксесоари

    Виждал съм такива калъфки за седалки с джобове. Мисля, че не са рядкост и обикновено пасват на широк спектър от видове седалки.

    Джобовете за вратата... Не са лоша идея. Удобен боклукчарник ще станат

    Коментар


    • #3
      До: Аксесоари

      Къде си виждал такива джобове за седалки? Кажи ако си спомняш. Аз не съм виждал никъде.
      За джобовете за врати по руските сайтове има указания как да се направят ама вече ме мързи. Пишат, че можело да се монтират джобове от 2108, ама аз и такива не съм виждал да продават отделно. Иначе тези които са за нива по разни руски онлайн магазиниса по 8-9 лева 2 броя.

      Коментар


      • #4
        До: Аксесоари

        Отделно само джобове не съм виждал. Виждал съм калъфки за седалки които имат джоб отзад. Метро, Кауфланд - по такива места съм мяркал. Уж са "универсални"

        Коментар


        • #5
          До: Аксесоари

          Такива и аз съм виждал, ама са с един джоб торба отзад и не са удобни. Като сложиш нещо увисва торбата и пречи на този отзад, настъпва го с калните обувки и е гадно. Тази тук е прилепнала към седалката и за слагане на разни плоски неща е супер.

          Коментар


          • #6
            До: Аксесоари

            Тези джобове на вратите ще станат соред мен от всякакъв по стар модел автомобил (на тях те бяха отделно хванати към кората на вратата).
            Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

            Коментар


            • #7
              До: Аксесоари

              На моята стара Форд Фиеста са така. Производство 1987 - има ги по моргите доста.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X