Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоростна кутия на Нива и борба с нея

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
    А мен силно ме интересува дали задната е утихнала.Досега каквото и масло да сипвам-все се чува, как вие докато се движа на задна.Освен това-хърка като я вкарвам без да съм спрял напълно, явно синхронизатора и е заминал... та ме вълнува реално, дуралюба дали е способен да отстрани тези проблеми?
    Я? Я? Това е много интересен въпрос.

    Коментар


    • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

      Хихи.
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

        Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
        А мен силно ме интересува дали задната е утихнала.Досега каквото и масло да сипвам-все се чува, как вие докато се движа на задна.Освен това-хърка като я вкарвам без да съм спрял напълно, явно синхронизатора и е заминал... та ме вълнува реално, дуралюба дали е способен да отстрани тези проблеми?
        Взеха те на майтап,обяснявам,задната предавка на руското возило е правозъба предавка,която не е синхронизирана.Съвсем нормално е да вие и няма как да избегнеш шума,и понеже не е синхронизирана ще хърка като я включваш във движение.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

          Човекът определено е наясно как е устроена скоростната кутия на жигулката. Въпросът беше да се появи тоя инж. Николов и да разкаже.

          Коментар


          • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

            Ех, развалихте работата... щяхме да се посмеем добре.
            Все пак, благодарности на petroffbg за точния отговор, но наистина съм наясно с кутията, въпросът беше подвеждащ... ама нямаше как да оставя нишан да разберат всички, без този които не трябва.
            Последно редактирано от Frysco; 16-04-13, 16:04.

            Коментар


            • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Човекът определено е наясно как е устроена скоростната кутия на жигулката. Въпросът беше да се появи тоя инж. Николов и да разкаже.
              Чак сега вкачих,инж.Николов е на ход,бих си закупил въпросната добавка ако накара задната да "млъкне"!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                Искам да питам инж. Николов, това нещо работи ли на голф 1, 82", оригинално турбиниран /справки Фастера/. Вие та се къса, на 1 ва, 3 та и 5 та.

                Коментар


                • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Чак сега вкачих,инж.Николов е на ход,бих си закупил въпросната добавка ако накара задната да "млъкне"!
                  Не че е безкрайно скъпа,но за тези пари,ако си мераклия и помогнеш.ще и турим синхронизатор.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                    А правите зъби как ще ги накривите?

                    Коментар


                    • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                      Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                      А правите зъби как ще ги накривите?
                      При положение, че е решил да прави синхронизирана задна предавка в тия скорости, правите зъби са му малък проблем. Твърде малко машини имат синхронизирана задна скорост и това не е случайно.

                      Коментар


                      • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                        Що, добро предизвикателство към концентрацията на човека си е това... но не е за мен.Не съм чувал друг да е карал на дълъг път до четвърта предавка, поради незнание че има и пета... това с твойта нива, ако не помниш.Малко се изумих като случайно хлътна лоста нагоре и надясно, след като вече бях пристигнал и нещо се разсейвах.

                        Коментар


                        • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                          Аз пък редовно търся шеста,а на бавареца се хващам да карам на четвърта...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                            Симпатяги !!!
                            ....
                            Последно редактирано от Ясен; 18-04-13, 12:07.

                            Коментар


                            • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                              Джофи и Панци, по-ясно как да ви го кажа?
                              Още една думичка от вас двамата за каквито и да било добавки в маслата, в която и да е тема, в който и да е раздел и изхвърчате от Форума завинаги.

                              Коментар


                              • От: Скоростна кутия на Нива и борба с нея

                                Когато циментацията е заминала чакай някой да е оправи за да спре да вие .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X