Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Найдене някой снимчица няма ли ?
    0898707872-Здравко

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Ами няма. Аз спонтанно тръгнах към 15.30, ей така просто да стъпя за първи път с Нивата на сняг. Не съм носил фотото, понеже то няма какво толкова да се снима. Преди да тръгна звънях на ямболската група, но нямаха обхват и реших да ги посрещна направо на Даулите. Янко носеше неговото фото и направи 2-3 снимки като се заиграхме на "Дървото". Ще следя обстановката тази седмица и ако има по-сериозен сняг идвате със зелената и червената да открием снежния сезон.

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
        Ами няма. Аз спонтанно тръгнах към 15.30, ей така просто да стъпя за първи път с Нивата на сняг. Не съм носил фотото, понеже то няма какво толкова да се снима. Преди да тръгна звънях на ямболската група, но нямаха обхват и реших да ги посрещна направо на Даулите. Янко носеше неговото фото и направи 2-3 снимки като се заиграхме на "Дървото". Ще следя обстановката тази седмица и ако има по-сериозен сняг идвате със зелената и червената да открием снежния сезон.
        Ей това последното изречение много ми хареса.Червения звяр е долу пред блока и с нетърпение чака дебелия сняг.

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Не ви ли е страх да изкарвате така дърва от гората? С тея резачки и прочее, ако горските ви видят знаете ли какво ще се
          случи?
          Иначе баш си е "Лада нива в действие" . Следя темата с интерес
          Пийте червено вино! Дава здраве.
          А то ни трябва за да пием ракия!

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Първоначално публикуван от Гергин Преглед на мнение
            Не ви ли е страх да изкарвате така дърва от гората? С тея резачки и прочее, ако горските ви видят знаете ли какво ще се
            случи?
            Иначе баш си е "Лада нива в действие" . Следя темата с интерес
            Колега, че ние събираме остатъка..Поне ние с бащата, това са паднали дървета, връшки, за Борката не знам..Пък колега с горските се знаем, все па живеем в един град, да не говорим, че и подвижната охрана(дето трябва да ни пише акта, за сечене в гората, защото горските от отдела дето сечем, не им се занимава, пък и началник на отдела ми е братовчет, абе направо) единия е баща на мой добър приятел, връстник и приятел на бащата.. Връзките са работата .. .Пък и то си личи, че не са сечени сега, натъпнали са, това е добър признак..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Момчета предлагам да спрем да пишем излишни приказки точно в тази хубава тема.Ако някой има да пуска актуални снимки и клипове да ги пуска-ако няма,нека коментира пуснатия материал-/при желание де/.Много добре се сещате,че преди имаше подобна тема-"Какво може Нивата" и я заключиха именно поради писане на глупости и спорове.Надявам се,че сте съгласни с мен колеги-нека запазим темата.Има други места,където може да се пише кой с кой бил братовчед и кой е ял и пил с горския на една маса.Моля нека да се овладеем.

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Момчета предлагам да спрем да пишем излишни приказки точно в тази хубава тема.Ако някой има да пуска актуални снимки и клипове да ги пуска-ако няма,нека коментира пуснатия материал-/при желание де/.Много добре се сещате,че преди имаше подобна тема-"Какво може Нивата" и я заключиха именно поради писане на глупости и спорове.Надявам се,че сте съгласни с мен колеги-нека запазим темата.Има други места,където може да се пише кой с кой бил братовчед и кой е ял и пил с горския на една маса.Моля нека да се овладеем.
                напълно съм съгласен с Янко

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Имаше малка разходка днес, но по-важно беше да се свърши работата, за която бяхме тръгнали. Трябваше да направим репетиция преди Коледа с едно прасенце в едно китно планинско селце. Колегата Янко Желязков и още двама помагачи веднага се отзоваха и потеглихме рано сутринта през заснежения Балкан...





                  Спряхме за малка почивка с лека заигравка в преспите







                  Малко преди да стигнем селото видяхме закъсал колега и решихме да му помогнем.





                  Един кадър и на сгушеното селце:





                  Красиви са българските села с дебела снежна покривка...





                  Разни Ниви карат местните жители .





                  След което поехме по обратният път с намерението да пробваме да минем по пътя Даулите - Агликина поляна, който никога не се почиства и има сериозни снегонавявания.





                  Минахме около 5-6 км от пътя и стигнахме до билото на планината, където вятъра беше ураганен със скорост от порядъка на 80-100 кm/h и много бързо навяваше големи преспи. Пробвахме да преодолеем една такава с височина около 1.20 м, но не стана от първия опит. Няма много снимки от екшъна, тъй като силният вятър и снега намокриха обектива на фотото и беше невъзможно да се снима.



                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Хубави снимчици-браво.Aма дъно да покараме и заедно скоро,че да разменим малко опит

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Първоначално публикуван от shederski Преглед на мнение
                      Хубави снимчици-браво.Aма дъно да покараме и заедно скоро,че да разменим малко опит
                      Дай Боже Ванка.

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Ето една известна форумна Нива в действие:





                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Въпроса, който задавате в последното видео и аз си го зададох още като видях снимките
                          Александър

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Хубаво беше само дето снега все още е тънък.На Нивата с тези гуми-/Ласа ОК 144/ за да и стане хубаво и да тръгне да върви и трябва сняг 35-45см.Над 50см. вече и идва зор.

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              И ние се разходихме малко в гората - там кадето по това време реното не можеше и да мисли да стигне!!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=6QEP6x7bMkw
                              Не ме е яд като ме мачка ботуш!
                              Яд ме е като ме настъпва Цървул!

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Вчера отново бесняхме,че и затъмнихме даже....
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X