Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Часовник някъде по таблото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Часовник някъде по таблото

    Решил съм да се занимавам с новогодишни глезотийки, но преди да започна да правя глупости - да питам.

    Искам някъде по таблото да си сложа часовник. На първо четене идеята ми е да намеря подходящ размер ръчен и да лепя. На второ обаче най-вероятно вече има готови решения. Е - знаете ли за такова? Какъв часовник, къде и как се слага?

    П.С. Часовник на радиото не се приема за решение

  • #2
    До: Часовник някъде по таблото

    е точно пък на ВАЗ си има оригинални часовници със осветление даже.намират се и със различни цветове циферблати вече. да намериш място е най лесното. свързването е елемантарно-часовника на постоянно напрежение,осветлението през контакт или направо заедно със фаровете.слагал съм си такъв часовник на няколко коли.има ги навсякъде дето има Руски части.цени от 7 до 15 лева според магазина.за предпочитане е по-стария модел (по си е надежден). може и да си го изкурубиш от всяка Лада 1500-1600 на някое гробище за желязо.успех.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #3
      До: Часовник някъде по таблото

      Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
      е точно пък на ВАЗ си има оригинални часовници със осветление даже.намират се и със различни цветове циферблати вече. да намериш място е най лесното. свързването е елемантарно-часовника на постоянно напрежение,осветлението през контакт или направо заедно със фаровете.слагал съм си такъв часовник на няколко коли.има ги навсякъде дето има Руски части.цени от 7 до 15 лева според магазина.за предпочитане е по-стария модел (по си е надежден). може и да си го изкурубиш от всяка Лада 1500-1600 на някое гробище за желязо.успех.
      ОК, това беше достатъчно като информация. Утре ще пазарувам

      Коментар


      • #4
        До: Часовник някъде по таблото

        Ако таблото ти е от стария вид с кръглите уреди, май даже има щатно място за часовник. Такъв мога да ти дам - някой ми го даде на мен. Но да те предупредя, че не е особено добър (чисто нов е, всичките са такива).

        Иначе, продават се електронни часовници за кола на подобна цена - цифри по 2см, само осветление си нямат, но може да им се натъкми.

        Коментар


        • #5
          До: Часовник някъде по таблото

          Часовника на ладата е уникална машина на времето. Без пари е и издържа на здрави трусове.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            До: Часовник някъде по таблото

            ...само точно време не ще да показва.

            Коментар


            • #7
              До: Часовник някъде по таблото

              Всички уреди на по-старите лади (тези с шарения оборотомер и раздвоените в основата си стрелки) са красота, по простата причина че са Veglia, и то не каква да е. Преди милион години в едно списание за ретро коли имаше на двойна страница снимка на такова табло, разграфено до 240км/ч и изпълнило километража. Със същия оборотомер с жълта и червена зона.

              Така и не разбрах на каква кола беше, още тогава търсих да разбера и така и не намерих. Но си беше расова бегачка. И пишеше на италиянски.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                До: Часовник някъде по таблото

                И аз искам да си сложа от щатните часовници на Лада със стрелки и осветление с пускане на габаритите, но на 21214 не намирам подходящо място. Ако някой е слагал, да качи снимка. Виждал съм по руски сайтове комплект тройка уреди, монтирани върху таблото - часовник, нивелир и ако не се лъжа компас. Това ми харесва, но къде се продава?
                Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                Коментар


                • #9
                  До: Часовник някъде по таблото

                  Пие ток веднъж на шест секунди май че. През зимата може и да изпие акумулатора.
                  Някога беше тема в живота ...
                  Ясене, дадох ти го здрав бе, кви сте ги вършили, изедници недни, а? Чупи се само ако го туряш под колелото. Дъските изядохте ли ги, та опряхте до там? Или тайно сте изяли кифтеата?
                  Не ти трябва нищо с течни кристали. Първо става лениво, после замръзва и става черно. Съветските се оправят като се размръзнат, западните - не винаги.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Часовник някъде по таблото

                    С новото табло съм

                    Коментар


                    • #11
                      До: Часовник някъде по таблото

                      Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                      И аз искам да си сложа от щатните часовници на Лада със стрелки и осветление с пускане на габаритите, но на 21214 не намирам подходящо място. Ако някой е слагал, да качи снимка. Виждал съм по руски сайтове комплект тройка уреди, монтирани върху таблото - часовник, нивелир и ако не се лъжа компас. Това ми харесва, но къде се продава?
                      Не се продава, краде се от Паджеро. Всъщност, и да се продава съм виждал.

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Ясене, дадох ти го здрав бе, кви сте ги вършили, изедници недни, а? Чупи се само ако го туряш под колелото. Дъските изядохте ли ги, та опряхте до там? Или тайно сте изяли кифтеата?
                      Стига бе, и това ли съм взел от тебе? Друг спомен имам, но нейсе.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Часовник някъде по таблото

                        Тва е то. Напиете се със сиромашка кръв, и после и спомени нямате. Изедници буржуазно-комунистически.
                        Вие сте зли, и аз ще се махна от тука!
                        В Младост май имаше часовници. Ама не знам какъв цвят, преди време всичките светеха гадно синьо. Не е от крушките.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Часовник някъде по таблото

                          Абе хубаво хортувате - ако ви изпадне часовник от миг или от хеликоптер свиркайте. Едно време ме достраша да го свия от командирския камион, и май доре направих.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X