Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ниваджии от Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ниваджии от Варна

    Абе хора има ли нивоводи във Варна.Много работи искам да и правя на нивата ама не разбирам много.Сега и правя двигателя бегачков дет се вика,искам да и сложа и шнорхел,да и изолирам делкото,и малко да я вдигна.Ако има някои от Варна които може да ми помогне нека да ми остави номера си аз ще му звънна.Благодаря предварително. P.C.И Още многоработи искам да и правя но нека само някои да се излъже да ми остави номера си,аз ще му кажа всичко каквото искам да правя.

  • #2
    До: Ниваджии от Варна

    Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
    Абе хора има ли нивоводи във Варна.Много работи искам да и правя на нивата ама не разбирам много.Сега и правя двигателя бегачков дет се вика,искам да и сложа и шнорхел,да и изолирам делкото,и малко да я вдигна.Ако има някои от Варна които може да ми помогне нека да ми остави номера си аз ще му звънна.Благодаря предварително. P.C.И Още многоработи искам да и правя но нека само някои да се излъже да ми остави номера си,аз ще му кажа всичко каквото искам да правя.
    Ако поставиш дигател от FIAT-131 ще е по пъргава.
    тел. 088/9909358 Звънни имам няколко идеи

    Коментар


    • #3
      До: Ниваджии от Варна

      Аз вече почти приключих с двигателя.Така че не мога да сложа друг мотора ще цтане на макс.Други работи ме вълнуват,а ти от варна ли си.

      Коментар


      • #4
        До: Ниваджии от Варна

        Първоначално публикуван от menajer1980 Преглед на мнение
        Аз вече почти приключих с двигателя.Така че не мога да сложа друг мотора ще цтане на макс.Други работи ме вълнуват,а ти от варна ли си.



        Колега, би ли споделил с нас какъв двигател си сложил?
        O898595418 - Митко

        Коментар


        • #5
          До: Ниваджии от Варна

          Не съм слагал друг двигател.Просто малко преработвам стария,пилвам главата,блока,нови клапани общо взето това е по двигателя.Друго което исках да питам някъде из форума видях че един колега иска да изреже праговете на нивата но сега не мога да открия къде беше.Някои може ли да ми каже как точно става това нещо,че взех доста високи гуми и ще нужна преработка.

          Коментар


          • #6
            До: Ниваджии от Варна

            Темата по горе- Как да подготвим Нивата за офроуд!!
            От страница 5
            Пийте червено вино! Дава здраве.
            А то ни трябва за да пием ракия!

            Коментар


            • #7
              До: Ниваджии от Варна

              Колега ggs извинявам се но там не пише нищо такова.Да не е било някъде другаде ако се сетиш пиши.

              Коментар


              • #8
                До: Ниваджии от Варна

                Намерих къде е =тема нива за траяв=но там само казват че ще ги режат и толкова.Ако знаеш как става моля помогни,а ако има и снимки някакви златен ще си.

                Коментар


                • #9
                  До: Ниваджии от Варна

                  Намерих къде е не е в тази тема а в нива за траял.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ниваджии от Варна

                    Какво искаш да я правиш? Ако искаш обади ми се ще видиш моя дзвер и ще решиш!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ниваджии от Варна

                      Как да ти се обадя?Остави номер,ако пък не оставям моя номер за връзка

                      0895 43 55 14 / 0889 67 00 66 Велико.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ниваджии от Варна

                        Като я направиш метни някоя друга снимка във форума да видим как е станала, а и току-виж на други колеги им хрумнали и други идеи. Ще ни е интересно да видим новите подобрения.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X