Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помогнете за малко туниг на лада нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    а за споилери искам само отзад на одушниците щото влиза вода ватре
    Нямам време да се държа прилично !

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от ergo
      а за споилери искам само отзад на одушниците щото влиза вода ватре
      Отвътре трябва да има едни пластмаси на тези отдушници.Ако те са се прецакали или напукали нещо-затова влиза вода вътре

      Коментар


      • #18
        глупости ! къде къде по-лесно е да се хакне антикрило на нивата, или па пласмасови прагове кат се движи с 270 да може да не поднася по завоите
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          А номера на нивата да не е PK****?
          На една бензиностанция видях сини пръскалки... Може да и хакнеш и едни зелени губери)))
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            ...

            Колега,искаш ли за нивата махащите ръчички дето се лепяха на стаклото,или тези знаменцата или флагчетата на задното и предното стакло от краи до краи??
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #21
              Нищо не разбирате от туних бре. Трябва да има стикер на предния джам, обезателно зелен "Мондиал 76", отзад на стъклото от онези кученца на които им се клатят главите по дупките, отпред на огледалото две зарчета с големината на кокосов орех, розовички и плюшени. И обезателно под уплътнението на стъклото се напъхват стотинки като рамка. А отстрани надпис Турбо Спорт.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                .....

                един въпрос към всички ВАЗ-туннинг манияци:КЪДЕ НА ДР МЯСТО СЕ ПОСТАВЯТ МОНЕТИ ОСВЕН НА УПЛАТНЕНИЯТА НА СТЪКЛАТА?
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #23
                  Провери при офицялните представители.Виждал съм чисто нови Ниви с пласмасови вежди и прагове. За раздувките говоря.
                  Макар че като чета мненията маи е по добре да си я оставиш грозна. Така със сигурност някои мазохист ще я купи.

                  Коментар


                  • #24
                    На местото на предпазителите
                    LZ1NBN

                    Коментар


                    • #25
                      ...

                      Ако никои не познае утре сутринта ще дам вврния одговор
                      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                      Коментар


                      • #26
                        Re: помогнете за малко туниг на лада нива

                        Първоначално публикуван от ergo
                        някои знаели от каде мога да си закупя или някои има тук от форума бели мига4и за калниците и отпред на маската лети джанти и споилери за одушниците отзад
                        Ти, да не си тоя, дето щеше да идва в София, на трасето на Голди, щото около Асеновград няма места за offroad ????!
                        Мога да те заведа в Перник, ако искаш !!!
                        А мога и над Асеновград, към Яворово, Добралък, Бяла Черква и т.н..Кал и коловози да искаш....!!!

                        Коментар


                        • #27
                          Около Асеновград знам много яки трасета. И аз ще доида

                          Коментар


                          • #28
                            Re: .....

                            Първоначално публикуван от BOBI_27M
                            един въпрос към всички ВАЗ-туннинг манияци:КЪДЕ НА ДР МЯСТО СЕ ПОСТАВЯТ МОНЕТИ ОСВЕН НА УПЛАТНЕНИЯТА НА СТЪКЛАТА?
                            На лада съм ги виждал почти навсякъде:На волана,при клаксона,на таблото,около въздуховодите за парното и навсякъде където могат да влезнат... Да не говорим,че стотинки се ползват вместо бушони вечни А като стана дума за ''тюних'',да не забравяме ''на дедо китеника'' на таблото,зарче на лоста на скоростите,до клатещото глава кученце на Димата може да се сложи ''махаща ръчичка'' И най-важното-СВТЛООТРАЖАТЕЛИ НА ВРАТИ,КАЛНИЦИ,КАЛОБРАНИ,КАПАЦИ И АНТИСТАТИК... А свирката в ауспуха
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #29
                              Аз имам четири нови златни капачки за вентили. Мога да ти ги дам. Светещи нямам(((

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Стефан
                                Аз имам четири нови златни капачки за вентили. Мога да ти ги дам. Светещи нямам(((
                                Еее, щом не светят ....... !!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X