Обява

Свий
Няма добавени обяви.

семеринг вторичен вал Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • семеринг вторичен вал Нива

    Реших да сменя лагерите на скоростната кутия, поради силният шум на свободна. Общо взето имаше ефект, не е да изчезне напълно но много по добре от преди. Но омасляването от семеринга на вторичният вал не изчезна въпреки, че сложих corteco.
    Искам да питам, дали това е нормално или съм попаднал на поредното не съответсвие в частите?

  • #2
    На първо време си прегледай отдушника на кутията!
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #3
      Отдушника е проходим, само че сложих 150мл. масло повече от нормата. Възможно ли е това да е причината? Налях го през долният капак , когато е сглобявах. По каталог и дават 1350 мл., а аз и сложих 1500мл.!

      Коментар


      • #4
        Не е проблем дето си налял 150 грама отгоре, по неписан закон на 5 степенната кутия се слага половин литър отгоре, само че през дупката за лоста.Смени си семерингата, по възможност с различна от руска, мисля че размера беше изчанчен, ако няма друга търси руска оригинал.

        Коментар


        • #5
          Аз навсякъде съм с Руски(едни оражеви, а към корпуса метални) и течове нямам.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • #6
            Семеринга е е Corteco, разликата е само в дебелината с 2мм е по дебел, но външният и вътрешният диаметър са еднакви. Първо сложих оригинален руски, беше почти теч, след това сложих Corteco, теча изчезна, но изпотяването около него остана! Лагерите са нови, фланеца изглежда гладък. Възможно ли е вторичният вал да се изкриви?

            Коментар


            • #7
              Почистите си отдушника на скоростната и проблемите ще се разрешат !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X