Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чек лампа на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чек лампа на газ

    Здравейте колеги,
    Имам нива 2008г внос Италия с газов инжекцион, от време на време като карам на газ ми светва чек лампата започва хем да гасне хем премигва, сменил съм стъпково моторче, преди това вдигаше и обороти сама но като откачих буксата на раздатката и като че ли оборотите се нормализираха, къде може да е проблема с чека на газ и това прекъсване?
    Благодаря предварително!те колеги,
    Имам нива 2008г внос Италия с газов инжекцион, от време на време като карам на газ ми светва чек лампата започва хем да гасне хем премигва, сменил съм стъпково моторче, преди това вдигаше и обороти сама но като откачих буксата на раздатката и като че ли оборотите се нормализираха, къде може да е проблема с чека на газ и това прекъсване?
    Благодаря предварително!

  • #2
    Първо прочети грешката, която ти дава. Вероятно имаш прекъсване на изолацията на кабелите към датчика за измерване на скоростта. Намира се на раздатката. Симптомите отговарят на посоченият проблем!

    Коментар


    • #3
      Благодаря за информацията колега, ще в закача на обд2 и ще видим какво ще излезе, интересно е че на газ ми прави проблем дано да не е ламбда сонда

      Коментар


      • #4
        Слагам 5 евро на затъкнат катализатор
        Т е не издиша правилно ауспуф системата
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          Като я закача на диагностика ми излиза ето това P0303 cylinder 3 misfire detected, P0203 injector circuit, P1514 tap for multiple descriptions

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X