Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна врата

    Колеги на един приятел му трябва задна врата за Нива''за багажника'' ако някой има или знае каде има втора употреба да пише.Благодаря!

  • #2
    До: Задна врата

    Ами притятелю те са различни за старите и новите Ниви. Напиши поне каква е, щом не искаш да ни кажеш къде е Нивата.

    Коментар


    • #3
      До: Задна врата

      от старите е

      Коментар


      • #4
        До: Задна врата

        да я кърпи, няма намиране обикалях и питах месец нищо, по моргите още по зле от моята , моята я възтанових на 70%
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          До: Задна врата

          Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
          да я кърпи, няма намиране обикалях и питах месец нищо, по моргите още по зле от моята , моята я възтанових на 70%
          На поръчка от Русия я има, но е 500 лв., от новите Ниви, задният капак е 350 лв., по-добре да я преправиш или да си я възстановиш.

          Коментар


          • #6
            До: Задна врата

            България съм претръскал за тая врата(старата - 1,6).Няма я никъде.И втора ръка не мога да намеря.А 500 лв. не давам - това е прекалено.Разбрахте ли,че тихомълком калниците за Нива от 46-50 лв. единия станаха 95-110 лв.?Ако ги намерите на старата цена си вземете по 1 комплект.Аз търся и табло от старата Нива втора употреба вече 2 години,но не намирам.
            Така че,да я кърпи.
            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
            имат право да гласуват на избори.

            Коментар


            • #7
              До: Задна врата

              И на мене като ми казаха 280 лева за новите капаци същия ден стария капак го бях изкърпил и китосал.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: До: Задна врата

                Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                На поръчка от Русия я има, но е 500 лв., от новите Ниви, задният капак е 350 лв., по-добре да я преправиш или да си я възстановиш.
                Колега ти правил ли си го това преправяне (на 1,6 с врата от 1,7) на вратата или виждал ли си дали става. Да не купя врата и маска и да се окаже че не става и после да се чуда кво да ги правя.

                Коментар


                • #9
                  От: Задна врата


                  врата задна лада нива 300 лв.

                  Ако не пасва чук, пила и по избор лека корекция с флекс.
                  Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                  Dacia Duster 4WD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задна врата

                    Еми ще пробвам и ако стане ще има снимки. Ако не ще имам врата за продан. Иначе незнам от къде е тази цена но аз съм я намерил на половин цена (нова).

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задна врата

                      Първоначално публикуван от stankovich Преглед на мнение

                      врата задна лада нива 300 лв.

                      Ако не пасва чук, пила и по избор лека корекция с флекс.
                      двете врати си приличат само по горното захващане и стъклото.този майстор дето ще я пасва ще му вземе минимум 100лв.и какво излиза по добре..... без кит и заварки.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задна врата

                        Проверете в мобилето от там взехме преден капак и задна врата за 150лв е не бяха първа младост но след малко шкурка и кит сега са бижу.А и в мобилето някой им искат 500лв два пъти звънях на един и не падна от цената да си я държи вратата.Така че виж и там.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Задна врата

                          В карс.бг има две ниви на части 98 г.
                          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                          Dacia Duster 4WD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Задна врата

                            Първоначално публикуван от stankovich Преглед на мнение

                            врата задна лада нива 300 лв.

                            Ако не пасва чук, пила и по избор лека корекция с флекс.
                            Днес си купих същата врата чисто нова за 160 лв. и задна маска и трябва да ви кажа че ще стане без много зор и без много кит. После ще показвам снимки.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Задна врата

                              Първоначално публикуван от makcc Преглед на мнение
                              Днес си купих същата врата чисто нова за 160 лв. и задна маска и трябва да ви кажа че ще стане без много зор и без много кит. После ще показвам снимки.
                              Тази цена я видях в нета и на мен ми се видя доста висока.
                              Поне сподели откъде си купил задната врата да си в помощ и на други нуждаещи се.
                              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                              Dacia Duster 4WD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X