Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малатеста кобра 195/15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • малатеста кобра 195/15

    Колеги пускам темата защото ми предлагат гуми на месец малатеста кобра и витарови лети джанти на 600 лв. мисля ,че цената е изгодна .Ако ги сложа на нивата дали ще се наложи да поорежа и калниците малко ми е питането.На мен ми трябва гума за сняг и наи вече за кал . Благодаря предварително.

  • #2
    До: малатеста кобра 195/15

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ПЕТКОВ Преглед на мнение
    Колеги пускам темата защото ми предлагат гуми на месец малатеста кобра и витарови лети джанти на 600 лв. мисля ,че цената е изгодна .Ако ги сложа на нивата дали ще се наложи да поорежа и калниците малко ми е питането.На мен ми трябва гума за сняг и наи вече за кал . Благодаря предварително.
    ДОУТОЧНЕНИЕ:При монтирането на този размер гум ще се налага ли някакви допълнителни изменения по купето.

    Коментар


    • #3
      До: малатеста кобра 195/15

      Ако са ти здрави амовете и пружините няма да имаш проблеми, единтвено при пълен волан и неравност закача малко предната гума. Съжелявам, че не мога да кача снимки, за да видиш как изглежда не орязана и без лифт, потърси в другите теми за окачването, там съм качил доста снимки.

      Коментар


      • #4
        До: малатеста кобра 195/15

        Кире благодаря ти за бързият отговор ,премислих и си поръчах LASSA OK-144 доста добри отзиви прочетох от колеги във форума за тях.

        Коментар


        • #5
          До: малатеста кобра 195/15

          Да беше написал по-рано какво си намислил. Ако имаш желание се обади да ти покажа ласите. Може и да се повозиш с тях и окончателно ще се откажеш от тях.

          Коментар


          • #6
            До: малатеста кобра 195/15

            Първоначално публикуван от I.Rangelov Преглед на мнение
            Да беше написал по-рано какво си намислил. Ако имаш желание се обади да ти покажа ласите. Може и да се повозиш с тях и окончателно ще се откажеш от тях.
            Г-н Рангелов може да се обадите като излизате с нивата да погледна гумите как стоят аз бачкам на бялата техника на бившият з-д Явор.Предварително благодаря.

            Коментар


            • #7
              До: малатеста кобра 195/15

              А пък ако наистина си се отказал напълно, дай да ги видим тея Кобри с джантите. Цената е наистина добра така че нищо чудно да си намерят нов собственик.

              Коментар


              • #8
                До: малатеста кобра 195/15

                Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
                А пък ако наистина си се отказал напълно, дай да ги видим тея Кобри с джантите. Цената е наистина добра така че нищо чудно да си намерят нов собственик.
                Момчето дето ги продаваше не е в България в момента като се прибере ще пиша предполагам ,че до края на седмицата ще се върне.

                Коментар


                • #9
                  До: малатеста кобра 195/15

                  Ако има някои интерес към гумите не са продадени все още намират се в Монтана.Аз си поръчах lassa и си реших проблема със зимна гума.Ще съдеиствам ако има мераклии.

                  Коментар


                  • #10
                    До: малатеста кобра 195/15

                    Заинтересован съм!!!
                    В кой район на България се намират гумите?

                    Коментар


                    • #11
                      До: малатеста кобра 195/15

                      Първоначално публикуван от rtasev Преглед на мнение
                      Заинтересован съм!!!
                      В кой район на България се намират гумите?
                      Гумите се намират в Монтана и цената е 600лв .

                      Коментар


                      • #12
                        До: малатеста кобра 195/15

                        Дай ми тел. за връзка да видим дали ще може да се уговорим нещо, защото време никакво!!! А пък аз съм чак в Благоевград, тоест Вие сте чак в Монтана както и да е...

                        Коментар


                        • #13
                          До: малатеста кобра 195/15

                          Първоначално публикуван от rtasev Преглед на мнение
                          Дай ми тел. за връзка да видим дали ще може да се уговорим нещо, защото време никакво!!! А пък аз съм чак в Благоевград, тоест Вие сте чак в Монтана както и да е...
                          0887233334 Пламен

                          Коментар


                          • #14
                            До: малатеста кобра 195/15

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ПЕТКОВ Преглед на мнение
                            0887233334 Пламен
                            Телефонът е актуален през работно време от 9.00 до 19.00 .Ако някои е звънял извън този час да ме извини .Гумите не са продадени все още.

                            Коментар


                            • #15
                              До: малатеста кобра 195/15

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ПЕТКОВ Преглед на мнение
                              Телефонът е актуален през работно време от 9.00 до 19.00 .Ако някои е звънял извън този час да ме извини .Гумите не са продадени все още.
                              Гумите са продадени.Заклучете темата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X