Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща Lada Niva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща Lada Niva

    Ако успея в петък да сменя гумите, нищо чудно да се появя - ако не в 11, то може би направо горе.
    Александър

    Коментар


    • От: Среща Lada Niva

      Няма проблеми, ако се наложи да те изчакаме примерно и до 12 в Твърдица. Все пак бърза работа нямаме...

      Коментар


      • От: Среща Lada Niva

        Ще запиша телефона на Янко, пък ще видим. Не искам да обещавам, защото тази Неделя така се бях навил за една разходка, а накрая не успях.
        Може ли ГПС координати на хижата или връзка към Google Maps/Earth
        Александър

        Коментар


        • От: Среща Lada Niva

          N42.786876
          E25.960662
          http://maps.google.bg/maps/ms?hl=bg&...2&source=embed
          Маркерът, който е на границата между Сливенска и Търновска област.
          Последно редактирано от Kara Kolio; 01-11-10, 10:10.

          Коментар


          • От: Среща Lada Niva

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            Ще запиша телефона на Янко, пък ще видим. Не искам да обещавам, защото тази Неделя така се бях навил за една разходка, а накрая не успях.
            Може ли ГПС координати на хижата или връзка към Google Maps/Earth
            Колега в Събота ще съм с М-телския номер 0888379793,така че ако идваш си запиши него.

            Коментар


            • От: Среща Lada Niva

              Вече съм резервирал 15 места в хижата,тъй като се очертава от Ямбол да сме повечко хора за вечерта.В момента горе има 5 см. снежна покривка.Най-вероятно,обаче до Събота снегът ще се стопи.

              Коментар


              • От: Среща Lada Niva

                А знаеш ли пътищата горе?Защото сигурно има хубави места там та да минем през тях.А и терена да е средна трудност, за да не ни стане скучно, а и тези които не са уверени в себе си да не вземат да се откажат.

                Коментар


                • От: Среща Lada Niva

                  [QUOTE=Петър Митрев;1326750]А знаеш ли пътищата горе?Защото сигурно има хубави места там та да минем през тях.А и терена да е средна трудност, за да не ни стане скучно, а и тези които не са уверени в себе си да не вземат да се откажат.[/QUOTE/]
                  Петьо-пътищата ги знам като цяло.Мисля,след като се качим и оставим багажите в хижата да стигнем с джипките до вр.Чумерна-/1536м.н.в./.Пътя от хижата до горе е не повече от 3км. и си е най-обикновено изкачване на 1-ва бавна.Изгледа при ясно време е чудесен.Оттам смятам да се спуснем надолу и да направим лека разходка в гората.По принцип зная в района и тежки пътища-/дърварски с коловози от Виетнамки и кални локви/,но както обещах на всички колеги не смятам да се впускаме в прекалени изпълнения,така че ще се кара по софт пътеки.Ако някой нещо конкретно го интересува за което не съм писал нека пита.
                  Последно редактирано от Янко Желязков; 02-11-10, 09:25.

                  Коментар


                  • От: Среща Lada Niva

                    Колега брой ме мен +/-2 места, защото не е сигурно, че ще успея, има много въпросителни, но ще гледам в Петък да ти звънна ако идвам.
                    Александър

                    Коментар


                    • От: Среща Lada Niva

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      Колега брой ме мен +/-2 места, защото не е сигурно, че ще успея, има много въпросителни, но ще гледам в Петък да ти звънна ако идвам.
                      Спокойно колега-записан си в списъка.Ако дойдеш ставаме 5 Ниви-Моя градски със зелената Нива потвърди,че ще идва.

                      Коментар


                      • От: Среща Lada Niva

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        Сега навивам и Здравко да дойде със зеления звяр,само че той пък минавал само 100км. на метан и нямало къде да зареди за да се прибере до Ямбол.Разправям му да се прибере на бензин,но му идвало скъпо.Какво ще го правя този човек незнам....дано да се навие,та да сме 4 Ниви.Ето го и неговия 1600-кубиков звяр,готов за срещата:
                        Янко мисля че не е тук мястото да ме обсъждаш по-колко километра съм минавал и дали ми е било изгодно или не ми е
                        0898707872-Здравко

                        Коментар


                        • От: Среща Lada Niva

                          Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                          Янко мисля че не е тук мястото да ме обсъждаш по-колко километра съм минавал и дали ми е било изгодно или не ми е
                          Много си тънкообиден бе Даче.

                          Коментар


                          • От: Среща Lada Niva

                            Ей, ометох пода да се превивам от смях заради вас 2-та

                            Коментар


                            • От: Среща Lada Niva

                              Други желаещи за сбирката?Места има-хижата е с капацитет над 70 човека.Времето го дават слънчево,даже и по планините.

                              Коментар


                              • От: Среща Lada Niva

                                Колега, аз чувам добри отзиви за тази хижа, но ти ходил ли си да разкажеш малко повече - какви са стаите, по колко човека и разни други неща.
                                Така може и още някой да се навие. Аз оставам 50/50% вероятен.
                                Александър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X