Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща Lada Niva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Среща Lada Niva

    Здравко-моя пътен лист бешЕ разписан до 6 часа сутринта,т.е. бях предвидил да затъмнеем в гората,ама ти давай та давай още по обед към Ямбол.Започваш да трупаш наказателни точки.

    Коментар


    • До: Среща Lada Niva

      Колеги след леко отклонение се връщам директно към заглавието на темата:Давайте идеи за дата и местоположение на бъдеща разширена среща на Нивоводите.Дай Боже следващия път,вече да се съберем поне 5-6 машини.

      Коментар


      • До: Среща Lada Niva

        Няма да стане тая работа Янко .Знам че имаш голям мерак ама...виждаш какво става...пишат, пишат и накрая нищо.Миналата година сте били 2 ниви, тази 3.Барем след десетина години да стане някакво подобие на среща на нивоводите .То даже като се замисля нивоводите пишещи, демек сериозните (то ги видяхме колко са сериозни де), във този раздел или да кажем форум са по-малко от 13...
        Последно редактирано от Петър Митрев; 09-05-10, 18:01.

        Коментар


        • До: Среща Lada Niva

          Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
          Няма да стане тая работа Янко .Знам че имаш голям мерак ама...виждаш какво става...пишат, пишат и накрая нищо.Миналата година сте били 2 ниви, тази 3.Барем след десетина години да стане някакво подобие на среща на нивоводите .То даже като се замисля нивоводите пишещи, демек сериозните (то ги видяхме колко са сериозни де), във този раздел или да кажем форум са по-малко от 13...
          ООО-ххх Петьо пределно са ми ясни тези работи,ама нали знаеш-надеждата умира последна.

          Коментар


          • До: Среща Lada Niva

            Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
            Няма да стане тая работа Янко .Знам че имаш голям мерак ама...виждаш какво става...пишат, пишат и накрая нищо.Миналата година сте били 2 ниви, тази 3.Барем след десетина години да стане някакво подобие на среща на нивоводите .То даже като се замисля нивоводите пишещи, демек сериозните (то ги видяхме колко са сериозни де), във този раздел или да кажем форум са по-малко от 13...
            Една среща изисква и парични средцва.Така че неправи извод кой колко е сериозен.Кой би си лешил семейството от 300 лева примерно.

            Коментар


            • До: Среща Lada Niva

              Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
              Една среща изисква и парични средцва.Така че неправи извод кой колко е сериозен.Кой би си лешил семейството от 300 лева примерно.
              Айде не ми излизай с този номер колега.

              Не аз ходих на състезание!И то струва пари- бензин, такса.И едно цитатче мисля да ти пусна "скъсах заден амортисьор ;две кУрмилни щанги изкривих ДЪЛГИТЕ накрайници ;страничния роубар на десния праг и предната маска"

              Мисля, че знаеш кой го е писал...

              И не мислих, че да отидеш на среща на нивите може да ти излезе 300лв, но щом каваш...може беше в Сливен та затова знаеш.

              Коментар


              • До: Среща Lada Niva

                Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                Айде не ми излизай с този номер колега.

                Не аз ходих на състезание!И то струва пари- бензин, такса.И едно цитатче мисля да ти пусна "скъсах заден амортисьор ;две кУрмилни щанги изкривих ДЪЛГИТЕ накрайници ;страничния роубар на десния праг и предната маска"

                Мисля, че знаеш кой го е писал...

                И не мислих, че да отидеш на среща на нивите може да ти излезе 300лв, но щом каваш...може беше в Сливен та затова знаеш.
                ами нали за това ги подготвяме НИВИТЕ да докажем че са конкуренти на другите джипове трябваше дая пусна в бойни действия.просто срещата съвпадна със състезаниета и щеше дами дойде много в пари.пък и с подготовката на НИВАТА съм пред изгонване от къщата от ЖЕНАТА.

                Коментар


                • До: Среща Lada Niva

                  Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                  ами нали за това ги подготвяме НИВИТЕ да докажем че са конкуренти на другите джипове трябваше дая пусна в бойни действия.просто срещата съвпадна със състезаниета и щеше дами дойде много в пари.пък и с подготовката на НИВАТА съм пред изгонване от къщата от ЖЕНАТА.
                  Да радвам се, че има кой да се пуска с нива на състезанията .Обаче тук вече говориш за твой си проблем.Не можеш да смяташ, че всички са така.Не че положението е розово, но...3 ниви от цял форум?!И то на всеки беше даден избор да каже къде мисли, че ще е удобно както за него, така и за другите.

                  Коментар


                  • До: Среща Lada Niva

                    Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                    ами нали за това ги подготвяме НИВИТЕ да докажем че са конкуренти на другите джипове трябваше дая пусна в бойни действия.просто срещата съвпадна със състезаниета и щеше дами дойде много в пари.пък и с подготовката на НИВАТА съм пред изгонване от къщата от ЖЕНАТА.
                    Коя беше твоята-бялата или тъмно зелената-/за Долно Езерово говоря/?

                    Коментар


                    • До: Среща Lada Niva

                      Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                      Да радвам се, че има кой да се пуска с нива на състезанията .Обаче тук вече говориш за твой си проблем.Не можеш да смяташ, че всички са така.Не че положението е розово, но...3 ниви от цял форум?!И то на всеки беше даден избор да каже къде мисли, че ще е удобно както за него, така и за другите.
                      Точно така е-доколкото си спомням Ясен даде идеята за среща в Сливен.Иначе аз не бих предложил точно това близко за мен място,тъй като би било нахално от моя страна.Така,че съм готов за нови предложения на тъй да се каже "по-централно място".

                      Коментар


                      • До: Среща Lada Niva

                        Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
                        Коя беше твоята-бялата или тъмно зелената-/за Долно Езерово говоря/?
                        СВЕТЛО зелената.

                        Коментар


                        • До: Среща Lada Niva

                          За по централно място от Велико търново не мога да се сетя, на близо е еленския балкан и едно много приятно място за пиване и хапване мога да оредя нощувка за около 30/35 лева за двоина стая а и механата е на ниво, ще трябва само да се намери някои от района за да покаже приятен маршрут не може да няма такъв в еленския балкан и нека да е по далече във времето че наистина да се организираме.
                          Land Rover Discovery II 3,9 V8
                          Лада Нива 21214 1,7i

                          Коментар


                          • До: Среща Lada Niva

                            Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                            За по централно място от Велико търново не мога да се сетя, на близо е еленския балкан и едно много приятно място за пиване и хапване мога да оредя нощувка за около 30/35 лева за двоина стая а и механата е на ниво, ще трябва само да се намери някои от района за да покаже приятен маршрут не може да няма такъв в еленския балкан и нека да е по далече във времето че наистина да се организираме.
                            Колега точно за Еленския Балкан ми беше идеята и предния път-познавам го сравнително добре и на предната среща бяхме там на х.Чумерна с колегата от Балчик с двете Ниви.Природата е уникална,Хижата е на БТС-ремонтирана,цените са символични.Ако за в бъдеще имате интерес към мястото ще дам и повече инфо.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Среща Lada Niva

                              Аз още от сега да си кажа, че има голяма вероятност на следващата среща да не присъствам .

                              Коментар


                              • До: Среща Lada Niva

                                Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                                Аз още от сега да си кажа, че има голяма вероятност на следващата среща да не присъствам .
                                Какво имаш на предвид Петьо?То между другото не се знае въобще ще има ли среща и къде и кога ще е тя.Така,че спокойно....аз така или иначе вече дадох идея за място,така че не мисля повече да пиша в тая тема,докато евентуално няма някакво видимо развитие по въпроса.Просто няма смисъл да си пишем само ние двамата-то така все едно,че сме в скайпа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X