Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата ми Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Стефан
    Верно нищо не вдявам. За кво може да и е серво на Нивата? Ако някой успее да ми обясни със сигурност ще съм научил нещо ново. И така се кара с два пръста. Или раждаме нова табелка за отзад на колата "Servo!!!". Ноо гъзарско.
    Хидравлика много няма къде да се завре. А електрическия усилвател кво ще прави в брода, а? Стои под таблото и пие 50 ампера.
    Стефане явно разбираш от УАЗ-ки и от танкове ,но не и от каране на Нива с и без хидравлика.Място си има достатъчно стига да отвориш капака и да погледнеш.На колегата честито и като не знае нещо да пита.

    Коментар


    • #32
      Хидравликата на Нивата заводска екстра ли е или е по линията направи си сам?Пък за рязането и заваряването на резервоари четох в една специализирана книга,че не представлява проблем,ако резервоара е пълен с вода и в него няма никакъв въздух,но не съм го пробвал!И сякаш нямам намерение да го правя!

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от ГАЗ69
        Хидравликата на Нивата заводска екстра ли е или е по линията направи си сам?Пък за рязането и заваряването на резервоари четох в една специализирана книга,че не представлява проблем,ако резервоара е пълен с вода и в него няма никакъв въздух,но не съм го пробвал!И сякаш нямам намерение да го правя!
        Заводска е,перфектна.Нивата е Белгийска сглобка.Остави ги книгите,трябва само да е измит добре и да е с отворена пробка и гърловина.

        Коментар


        • #34
          Не съм заварявал резервоар, но съм запоявал. Само дето не помня с какво го запоявах. Дали с голям ел.поялник, или с горелката и с меден поялник. Но мисля че не бива да се нагрява самия резервоар. Винаги остават някакви пари, колкото и да се мие.

          Коментар


          • #35
            нямам проблем

            Аз да си кажа - с нивата си нямам никакви проблеми и съм безкрайно доволен от нея. Още при купуването бях наясно с това какво си купувам. Вярно много е шумна , но не е по-шумна от 12 годишна Витара.
            Има вибрации и трака задната кора и естествено си вие , но всичко това в допустими за мен граници .
            Единствено се притесних в първите 20 минути след като я подкарах
            за първи път. В един момент започна да пуши от всякъде , отпред , отзад , в движение и изобщо беше ужас . Спрях и слязох на едно кръстовище , от всъкъде коли и всеки гледа . От къде да знам че другарите са я намазали цялата с някаква смазка отдолу. Два дена докато пригори това масло ходя и пуша като ТЕЦ Варна . Ама то аз си
            знам - два шамара зад врата от жената за дето съм я взел тая кола
            ... така ще е ... тя мойта жена и в мерцедес да я кача , пък много меко ще и бъде и ... пак бой

            Коментар


            • #36
              Re: нямам проблем

              Първоначално публикуван от dizanov
              Аз да си кажа - с нивата си нямам никакви проблеми и съм безкрайно доволен от нея. Още при купуването бях наясно с това какво си купувам. Вярно много е шумна , но не е по-шумна от 12 годишна Витара.
              Има вибрации и трака задната кора и естествено си вие , но всичко това в допустими за мен граници .
              Единствено се притесних в първите 20 минути след като я подкарах
              за първи път. В един момент започна да пуши от всякъде , отпред , отзад , в движение и изобщо беше ужас . Спрях и слязох на едно кръстовище , от всъкъде коли и всеки гледа . От къде да знам че другарите са я намазали цялата с някаква смазка отдолу. Два дена докато пригори това масло ходя и пуша като ТЕЦ Варна . Ама то аз си
              знам - два шамара зад врата от жената за дето съм я взел тая кола
              ... така ще е ... тя мойта жена и в мерцедес да я кача , пък много меко ще и бъде и ... пак бой
              Пусни ми телефоните на тези от Варна,че един приятел иска да си вземе,но не от НАР,благодаря ти предварително.

              Коментар


              • #37
                телефон

                Хелис Кар - Варна ; Елка Стоянова - срещу МЕТРО 052/51-07-70

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X