Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    Още един глас за КАМА-И 511 и от мен!!!
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Карал съм с КАМА-И 511 доста, сменил съм 2 чифта карах ги всесезонно докато не им се покажат теловете и са може би идеалните гуми за Нива която се кара ежедневно в града и чат пат по кърски терен.Не вият имат добро сцепление на мокро (само с тези гуми не съм се въртял) и с учудване ме прекараха през едно блатоподобно мочурище край Марица. Единственото лошо е че лятото буквално се забелязва как всеки ден намаля грайфера.

      Коментар


      • От: Гуми за Лада Нива

        Първоначално публикуван от Marked One Преглед на мнение
        ...Единственото лошо е че лятото буквално се забелязва как всеки ден намаля грайфера.
        Това е така, защото гумите са зимни!!!
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Е, колеги, при такова пълно единодушно "ЗА" за КАМА И511 утре сутринта звъня в офиса на КАМА - България. Новата партида трябва да е пристигнала!

          П.С. Както се казва - Щом Янко Желязков казва, че гумите става - значи стават

          Благодаря на всички колеги за мненият, те затвърдиха моето.

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            Благодарности за доверието!
            Смятам,че ще останеш доволен от гумите колега.

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
              Благодарности за доверието!
              Смятам,че ще останеш доволен от гумите колега.
              Хората казват "Не питай старило, а патило!"


              За съжаление гумите КАМА И511 още не са пристигнали...

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Една добра новина - вече са пристигнали зимните КАМА И511. Честито!
                А сега една лоша новина - ще падне изваждане - 134 лв. бройката

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  В събота ми ги докараха с куриер - 4лв за гума за доставката. Момичето от Кама-Балкани беше много експедитивна и мила - влезна ми в положение и ми ги продаде на старата цена от 120.

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Замислям се, да я обуя Нивата с нови Инса Турбо дакар 195/80 15, интересува ме на асфалт шумят ли много.Някакво мнение за този модел.
                    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Какво направи с Ласата - не ти ли вършеше работа? Това е копие на BFG MT. Всякакви регенерати са тежки и с тая моторетка може и да не можеш да ги въртиш, освен това размера ще те смъкне с едни 4-5 см надолу. Аз си спомням, че с този размер все бях заорал я заден, я преден мост. Жалка история. Да не говорим, че е регенерат.
                      Нормалната кална гума е шумна, а тази сигурно още повече.
                      Потърси някакви запазени втора ръка, но от доказана марка. Ако успееш да намериш 205/70/16 ще ти е идеално.
                      Александър

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        Ласата си ги карам,имам едни 15ки за тях си мисля нещо.За кал Ласата ок144 е супер на Нивата.
                        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Малко ще ги дублираш, освен ако не искаш да правиш сравнение между двете. В смисъл, че са с едно и също предназначение, но да речем с различни плюсове и минуси. Разходи се по складовете за гуми и си избери за 250 лв 4-те не регенерат. С малко късмет, може да намериш нещо много по-добро. За инса турбо отиди и питай при Голди, продаваше ги по едно време и много ми ги рекламираше тогава. Все пак имай предвид, че зимата кален регенерат не е най-добрата идея за асфалта.
                          Александър

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            Здравейте колеги! Карам Нива 1.7i, 2007 година служебна. На година минавам около 30 000км основно в рудмика. Работя в Марица Изток. През лятото карам с всесезонни руски гуми, но дойде ли ноември, слагам отпред Ласа Ок144, а отзад :
                            http://rosava.com/ru/catalogue/agrarian-tires/?pid=140
                            някой карал ли е с такива гуми и какви са впечатленията му от тях - не се предлагат в България и ми ги доставят на цена 123 лева едната до рудника.
                            Имам мнение по въпроса, но като кача снимки ще споделя повече.
                            Поздрави! Николай

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Първоначално публикуван от maestro75 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги! Карам Нива 1.7i, 2007 година служебна. На година минавам около 30 000км основно в рудмика. Работя в Марица Изток. През лятото карам с всесезонни руски гуми, но дойде ли ноември, слагам отпред Ласа Ок144, а отзад :
                              http://rosava.com/ru/catalogue/agrarian-tires/?pid=140
                              някой карал ли е с такива гуми и какви са впечатленията му от тях - не се предлагат в България и ми ги доставят на цена 123 лева едната до рудника.
                              Имам мнение по въпроса, но като кача снимки ще споделя повече.
                              Поздрави! Николай
                              Колега на Нивата задължително се слагат 4бр. гуми еднакви.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Първоначално публикуван от maestro75 Преглед на мнение
                                Здравейте колеги! Карам Нива 1.7i, 2007 година служебна. На година минавам около 30 000км основно в рудмика. Работя в Марица Изток. През лятото карам с всесезонни руски гуми, но дойде ли ноември, слагам отпред Ласа Ок144, а отзад :
                                http://rosava.com/ru/catalogue/agrarian-tires/?pid=140
                                някой карал ли е с такива гуми и какви са впечатленията му от тях - не се предлагат в България и ми ги доставят на цена 123 лева едната до рудника.
                                Имам мнение по въпроса, но като кача снимки ще споделя повече.
                                Поздрави! Николай
                                Колега,правилното е да сложиш 4 бр. Ласа ОК-144 за Зимата в рудника и много внимателно да избираш къде влизаш с тая Нива.
                                По принцип там,където работиш са на "мода" редукторните УАЗ-ки,КАМАЗ-ите 6х6 и ИВЕКО-тата,ако още са здрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X