Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Миризма на бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Миризма на бензин

    Този абсорбатор има добър шанс да участва в проблема ама ще се проявява и на бензин и на газ.

    Коментар


    • #17
      От: Миризма на бензин

      И аз видях за извадените мъркучи. Така съм я взел и не знам кой къде трябва да отива и трябва ли изобщо.

      Коментар


      • #18
        От: Миризма на бензин

        Влизат някъде в карбуратора, служат за извеждане и обратно вкарване на бензинови изпарения за допълнително изгаряне! Не се губят парите от горивото! А май ти сега ги използваш за ароматизатор в купето!

        Коментар


        • #19
          От: Миризма на бензин

          Качи снимки на карбуратора, може и да разберем къде влизат! Другия вариант е да ги запушиш, но и отворите в карбуратора! От евро 0 ще стане на евро-1, други последствия няма!

          Коментар


          • #20
            От: Миризма на бензин

            В тази кутия отиват 3 маркуча - вентилация на резервоара и два от карбуратора. Единият има и термоклапан.

            Може да се махне ама няма да ти реши въпроса.

            Коментар


            • #21
              От: Миризма на бензин

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180324_18_58_39_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5784579


              Колега, май те объркахме малко. Тънките тръбички съединяваш една с друга, дебелата с вентилацията на резервоара!

              Коментар


              • #22
                От: Миризма на бензин

                Това е много опростена схема. Ама сигурно и така става.

                Коментар


                • #23
                  От: Миризма на бензин

                  Подмладихме ти карбуратора, а твоята е 91г. Всичко казано до тук е за следващия карбуратор!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Миризма на бензин

                    Ще видя какво ще стане. Не знам моя нов стар знам че е солекс. Дали е следващия или предишния нямам идея.
                    За тръбичките забелязах , че едната идва от отдушника а другата отива във карбуратора. Тази където идва от отива във средата. Другата долна голяма във карбуратора. Другите 2 малки са отпушени и 1-та голяма и тя .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Миризма на бензин

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20180324_20_58_54_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5784625
                      Ето ти и схемата на по новия!А като гледам имаш и среден дебел маркуч!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Миризма на бензин

                        Много благодаря за схемата.
                        Може ли да споделиш коя е програмата от която я изкара?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Миризма на бензин

                          Първоначално публикуван от sandro_pz Преглед на мнение
                          Много благодаря за схемата.
                          Може ли да споделиш коя е програмата от която я изкара?
                          Схемата е от каталога за Нива, има я в сайта на http://bhv-bg.com/bg/catalogues_lada_niva.html

                          Коментар


                          • #28
                            От: Миризма на бензин

                            Здравейте Колеги, имам подобен проблем с Форд Маверик 1997, 2,4 бензин. Смърди на бензи особено от зад. Каручката няма газ. Купих я преди 2 месеца. Не съм я карал много. След покупката първо и направих ТО и при смяна на горивния филтър установих, чеима проблем с бензинопроводите /по изгнили са/. Закарах я в сервиз. Направиха й бай-паси с маркучи, въпреки че поисках горивопроводите да се сменят с нови такива и ми казаха -"готов си". Ама не съм. Проблема с миризмата си го има особено след зареждане и при изкачване. Ще се радвам да ми препоръчате и сервиз където могот да ми помогнат.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Миризма на бензин

                              Още 1 въпрос. Тъй като Маверика е къса база и мисля да му слагам газ, възможно ли е да се сложи по - малък резервоар и бутилката за газта да се смести в същата кухина, за да запазя обема на двигателя?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X