Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднаха акумулатора.... пак...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Откраднаха акумулатора.... пак...

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Така е в държавната администрация . Не е важно какво ; как и дали въобще си го свършил а как си го отчел като свършено
    И не само в държавната
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #47
      От: Откраднаха акумулатора.... пак...

      Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
      Утре ще снимам как си личат отпечатъците на тоя дето е напъвал капака в средата при решетката.... само да не забравя....ще си запиша аларма да ме подсети...
      Ей го е....

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171103_085119.jpg
Прегледи:1
Размер:334.4 КБ
ID:5771792

      Ма нещо на снимката не личи хубаво, на място личи много ясно...
      Don't hunt IF you can't kill
      първо 0883 после 333 накрая 448

      LZ1BGD

      Коментар


      • #48
        От: Откраднаха акумулатора.... пак...

        Поръсваш ги с фин графитен прах после с прозрачен скоч ги сваляш . Това е най първобитната технология но върши работа . Колкото по бързо толкова са по ясни . Толкова са нагли и уверени че никой няма да ги търси че даже елементарни ръкавици не ползват .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #49
          От: Откраднаха акумулатора.... пак...

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Така е в държавната администрация . Не е важно какво ; как и дали въобще си го свършил а как си го отчел като свършено
          Виж сега, има "държавна служба" и "държавна служба". Винаги съм гледал да съм от тия дето си вършат работата не като за "държавна служба" както повечето хора го рабират.
          Средно 2 до 3 месеца в годината ми се събират разни командировки в областта, а от тая година почнаха и по други области да ни разкарват, на принципа:
          Дава се задача- т'ва и т'ва трябва да се свърши... "Ама аз не мога...." (виж т'ва вече го има само в държавната администрация)... "Ааа, добре, ами щом не можеш ще изпратиме някой друг и той ще го направи".... Та обикновено аз съм от "другите"...
          Отделно се събират и едни 30 -тина дни годишно извънредна работа съботи и недели, неплатени разбира се, щото "заповедта" за това е устна и няма никъде нищо черно на бяло и така...
          писнало ми е от всякъде, ама нема голям избор..
          От друга страна за 6 години 3 пъти съм повишаван (което за редови служител в ДА не е лесна работа), което ме мотивира...
          Та винаги, когато някой ми каже "Еее, ама ти там... държавна служба...." му предлагам да се сменим, никой не ще...
          Така, че пак казвам - има държавна служба и държавна служба... не бъркайте едната с другата
          Don't hunt IF you can't kill
          първо 0883 после 333 накрая 448

          LZ1BGD

          Коментар


          • #50
            От: Откраднаха акумулатора.... пак...

            Ма те много добре ги знаят, бе човек... на един полицат като му кажеш "т'ва и т'ва е станало, еди какво си е откраднато" и т.н. той вече знае кой е или поне има 2-4 сигурни заподозрени... Въпроса е, че колкото и да си надъхан, като видиш, че усилията ти са абсолютно напразни... и ти минава ентусиазма много бързо.... какво като ги хванат... ще им накривят....
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X