Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива, изключване на единия мост и рекламния проспект

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лада Нива, изключване на единия мост и рекламния проспект

    Здравеите.Порових се в саита на Официялният вносител на лада за България преди време и открих нещо интересно за лада нива -цитат:

    ходова част
    колесна формула 4х4
    предавки 5 бр.
    превключване от 1 на 2 двиг.моста да- от купето
    демултипликатор да
    блокаж на преден и заден мост да
    Та въпроса ми е дали може да са променили нещо братушките или наште са мноооого тъпи и продават коли без да знаят нищо за тях.
    4x4=16

  • #2
    Грешка някаква.

    Коментар


    • #3
      Или трик да заблудят тези,които не разбират .
      4x4=16

      Коментар


      • #4
        Дълго време изчаквах по повод развитието на темата с Нивата и изключването на предния мост дали някой ще се сети да използва търсачката и да провери - въпроса вече е дискутиран!

        Няма, никога не е имало и никой не е произвеждал където и да е по света Лада Нива с възможност за изключване на предния мост. Местния вносител въобще не е чел какво пише в проспекта му, а може би и да не разбира разликата - все пак са само търговци. Технически е нежелателно Нивата да се движи само с един двигателен мост, конструкцията на диференциалите и мостовете не го позволява защото са използвани стандартни такива от други модели Лади.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Еййй ... Тия верно много са налели ... Не ги знам кои са, ама със същия успех сигурно аз ще продавам сутиени. Сигурно даже по-добре, аз знам и как се разглобяват! А тия ся виждали Нивата само отдалече. Правителствата може да са всякакви, обаче държавата не върви ей зарад такива идиоти. Тва ти докарва хляба, бе охлюв, поне отгоре-отгоре се поинтересувай кво е ...

          Коментар


          • #6
            Аз лично мисля че си прав щото 2 пъти ходих да ми оправят хидравликата че капе отнякада масло и нищо не направиха ама третият път вече ще се караме с тях.Ама аиде стига сам ги плюлл
            4x4=16

            Коментар


            • #7
              Тия простотйики НАР ли са ги писали
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #8
                Разбира се.
                4x4=16

                Коментар


                • #9
                  ...

                  Прост народ - слаба държава!
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    то да беше само в НАР така!
                    вече съм писал какво ми бяха казали за ТЛК-то в "ТМ Ауто"... то вярно, че стар модел и че Лендкрузер има сума си модели и варианти /за разлика от Нива-та /, ама все пак е Тойота и то една от най-разпространените като варианти 7-ца...

                    тука е момента някой разбиращ да вземе права за втори вносител... но някои марки работят само с ексклузивни дилъри /по един за държава/...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X