Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0195.jpg
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5287574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0200.jpg
Прегледи:1
Размер:206.7 КБ
ID:5287573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0193.jpg
Прегледи:1
Размер:200.2 КБ
ID:5287572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0198.jpg
Прегледи:1
Размер:191.0 КБ
ID:5287571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0191.jpg
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5287570

    Не е лоша колата Нива но ми трябва ми трябва опит.
    Две състезания до тук с много грешки.
    Надявам се в следващите да са все по малко

    LADA NIVA TEMELKOW
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0192.jpg
Прегледи:1
Размер:178.5 КБ
ID:5287569

    Коментар


    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Подходящи гуми 205/80/16 и шнорхел, като второто има смисъл само ако добре се защитят делкото, и алтернатора от намокряне. Тук има колеги, които са се състезавали с Нива и има какво да кажат по въпроса - колегата Vladyas например, има и други.
      Александър

      Коментар


      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        На моята до края на другия месец много се надявам да и подходят едни гудричи 235/75/16. Пък да видим как ще се държи по трасето в Сливен.
        Е ще има малко клъцни срежи оттук оттам, докато я обуя.
        Между другото от какво шнорхела ще стои най-добре на нивеята ?

        Коментар


        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Първоначално публикуван от Temelkow Преглед на мнение
          На моята до края на другия месец много се надявам да и подходят едни гудричи 235/75/16. Пък да видим как ще се държи по трасето в Сливен.
          Е ще има малко клъцни срежи оттук оттам, докато я обуя.
          Между другото от какво шнорхела ще стои най-добре на нивеята ?
          От магазина, но там са ..........
          Има хора ги правят от тръби(пласмасови) Имам и снимки, но нещо компютъра фърли кърпа и трябва да го карам на ремонт...
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Първоначално публикуван от Temelkow Преглед на мнение
            На моята до края на другия месец много се надявам да и подходят едни гудричи 235/75/16. Пък да видим как ще се държи по трасето в Сливен.
            Е ще има малко клъцни срежи оттук оттам, докато я обуя.
            Между другото от какво шнорхела ще стои най-добре на нивеята ?
            Ще успееш ли да ги събереш ? Аз съм с 205/80/18 Инса Турбо Спешъл Трак може да ги премериш ако искаш до края на седмицата съм на линия после заминавам за Англия, ако искаш може да премериш 1ната. Знам къде да дойда виждали сме се
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              В тозо случай ще ми трябват и калниците ти за подкалници

              Коментар


              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Вчера си купих нова НИВА,стара на години, ама наистина нова - на 18 хил. км. НЕ можах да я подмина......но в гората няма да я вкарам. И още веднъж осъзнах какво е да си свободен с Нива и да не ти пука за лака ......ето малко красота.
                А утре ще я зарина малко в калта и ще я кача на билото .Ще я водя тук .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02934.jpg
Прегледи:1
Размер:245.2 КБ
ID:5289885
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от bgbul; 05-07-11, 02:04.

                Коментар


                • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Толкова запазен екземпляр 1.6 не бях виждал до сега.Да ти е честита новата придобвка,много безаварийни.Ето това вече е истински автомобил.

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                    Вчера си купих нова НИВА,стара на години, ама наистина нова - на 18 хил. км. НЕ можах да я подмина......но в гората няма да я вкарам. И още веднъж осъзнах какво е да си свободен с Нива и да не ти пука за лака ......ето малко красота.
                    А утре ще я зарина малко в калта и ще я кача на билото .Ще я водя тук .[ATTACH=CONFIG]345446[/ATTACH]
                    Честита Нива!
                    Пожелавам много безаварийни!

                    пп.Като гледам снимка-5,си мисля,че двигатела е отварян според мен,дано да греша.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Колеги - благодаря за пожеланията !
                      Няма да си я оставям за мен, а ще я продавам. Аз съм мноооого лош карач и такава НИВА за два месеца ще е без боя и ударена отвсякъде (отдолу). Просто я ползвам по предназначение. Пуснах снимки да и се порадваме. И аз не бях виждал такова запазено чудо.
                      Като я карах - няма вибрации, няма шум, няма виене. На свободна се чудя дали двигателя е запален или не - толкова е тих.
                      Раздатката - включва само с кутрето. Лягах отдолу да я разгледам - ами КЕФ . Та такива работи ......
                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      Честита Нива!
                      Пожелавам много безаварийни!

                      пп.Като гледам снимка-5,си мисля,че двигатела е отварян според мен,дано да греша.
                      Да е отварян, да е отварян ...колко да е отварян. Ти ако отвориш двигател - само чисто нови гайки ли слагаш при затварянето. И всичко накичено по двигателя да е чистак/бърсак.....маркучлета,делко, помпа,серво,хидравлика.... тампони а бе всичко.
                      Под таблото - лягах, търсих "нещичко" - ами чисто нова НИВА. Бушоните - не са сменяни. Ще ги снимам за куриоз....
                      Още не мога да проумея - как е поддържана, къде е стояла и защо не е карана?
                      Убедих се, че НИВАТА си е добър джип, но ние го попиляваме от юркане.
                      Последно редактирано от bgbul; 05-07-11, 08:09.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение


                        Да е отварян, да е отварян ...колко да е отварян. Ти ако отвориш двигател - само чисто нови гайки ли слагаш при затварянето. И всичко накичено по двигателя да е чистак/бърсак.....маркучлета,делко, помпа,серво,хидравлика.... тампони а бе всичко.
                        Под таблото - лягах, търсих "нещичко" - ами чисто нова НИВА. Бушоните - не са сменяни. Ще ги снимам за куриоз....
                        Още не мога да проумея - как е поддържана, къде е стояла и защо не е карана?
                        Убедих се, че НИВАТА си е добър джип, но ние го попиляваме от юркане.
                        Е,дано не си се засегнал,аз само предполагам.
                        А,аз когато си правих ремонт на жигулката,боядисах блока син и сложих нови гайки,ново делко,нови маркучета и нови казанчета за спирачната течност!
                        Още веднъж,много безаварийни!
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          От къде го изрови това чудо,от някоя колекция ли?Евалла за находката,много безаварийни и да и пазиш боятаГледам не си се стърпял,пуснал си я за продажба,поне да и се беше порадвал...
                          Последно редактирано от petroffbg; 05-07-11, 10:27.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            За мен радост е това което убива колите - кал, разбит път (или липса на такъв въобще), големи наклони и гъсти клонаци.
                            За два месеца колата ще заприлича на бялата ми нива и ще съжалявам за тези два месеца. Скъпи ще ми излезнат.
                            Да не говорим колко пъти ще чуя - внимавай малко, ще я надраскаш цялата, много ли удари отдолу и все подбни....песни за моите уши.
                            Нека някой по-внимателен да и се порадва истински.
                            Знам, че втори път няма да попадна на такава реликва в такъв вид.
                            Още се чудя ......къде бъркам аз, та моите са все очукани и ударени отдолу. Ама както и да е .....
                            Много веселие на всички !

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Странно ми е като видя Нива без драскотини...............
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Просто красота! Тази Нива е за музей, не за продаване!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X