Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Благодаря колеги!За сега закача само от лявата страна,но там имам изпуснал амортисьор,от дясно няма проблеми,затова предполагам,че е от него.За в петък ще ги сменя предните с нови

    Коментар


    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Айде да вметна и новото попълнение.Вече почти месец се експлотира здраво.Всичко и е хубаво,само пусти джанти много пръскат


      Честито колега,много без аварийно каране ти пожелавам,и по малко ремонти.А за да пръска по малко можеш да си сложи ей това:




      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0078.jpg
Прегледи:1
Размер:189.5 КБ
ID:5271734Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0077.jpg
Прегледи:1
Размер:200.3 КБ
ID:5271735


      Не се пробвани в кал ,но предполагам ,че ще има ефект.

      Коментар


      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Айде да се похваля и аз със Нива вече,взех я преди два-три дена от Пловдив.С лети джанти с 5 лъча (не знам защо са ми) и 4 гуми Geotrakk с доста приличен грайфер.Има и метан и газ.Модела е 2121 и е набор 89.Още като се качих усетих,че съединителя е фира и че отдясно драка нещо здраво,а волана от право положение на гумите трудно завива на ляво.Както и да е,криво ляво я докарах до Казанлък.Усетих,че е скопена на малката клапа на карба,защото пвече от 3000 оборота не вдигна,но съм доволен за сега.Има много неща за правене за това и я оставих в един приятел който има повдигач и я подхванахме директно.Даже и в КАТ не съм я прехвърлил още.Най-хубавото от цялата нива,освен газта и метана е,че няма и милиметър ръжда или гнило по долната част на купето освен една дупчица на десния праг.Нито греди нито прагове са мръднали.Снимки,след оувърхолина ще представя.Тия гуми ми казаха,че идвали тежки и че горяла поне 40 газ с тях,според вас да ги продавам ли,или да и ги слагам зимата ?
        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
        feikot@abv.bg
        Обратно дороги - НЕТ !

        Коментар


        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Това за ръждата е малко претеснително, че няма и милиметър ръжда или гнило по долната част на купето.Явно добре е замаскирана.Със здраве да си я караш колега,ще си първия с този разхот на гориво 40.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Е има много малко ръжда на прага,но гредите и дъната са си напълно здрави.Тоя разход е невъзможен нали,колкото и да я настъпвам и каквито и гуми да и сложа (не някой монстър де) 40 ми се вижда прекалено,но това са думи на продавача,вика сега годи 20 газ,ако караш с тия гуми (геотракк-а) качват двойно разхода.

            Аз обаче останах очарован колко добре работи на метан и колко тънко идва.
            Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
            feikot@abv.bg
            Обратно дороги - НЕТ !

            Коментар


            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              Чедтито и поздрави от мен . За разхода на газ не мога да коментирам но бензин 20 на 100 съм го правил , говорим за градско и 2 годишна Нива.По книжка и дават 12л на100 . Само газ и спирачки и става бензинопил .За това кротко макс 2500/3000 оборота и всичко си идва в нормата . Даже извънградско при тези обороти ми е падала на 7,5 л на 100 .А щях да забравя , гумите са ми Нива 4х4 всесезонни .

              Коментар


              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Нашата гореше 20/100 в началото, преди да я регулират..След като я регулираха 11/100 газ..Но съм с Вли-5
                Със здраве да си я караш!!
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Гумите определено влияят на разхода. Само за информация, ВАЗ 21214 с ГИ, с Ласа ОК 144 - 14 газ / 100 км и с щатните К-156, т.нар НИВА 4 Х 4 10 газ / 100 км
                  VAZ 21214-Niva
                  Grand Vitara 2.0 i V6 DB

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011808.jpg
Прегледи:2
Размер:141.5 КБ
ID:5287054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011810.jpg
Прегледи:2
Размер:103.8 КБ
ID:5287053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011812.jpg
Прегледи:2
Размер:123.5 КБ
ID:5287052Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011811.jpg
Прегледи:2
Размер:119.0 КБ
ID:5287051Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011807.jpg
Прегледи:2
Размер:162.2 КБ
ID:5287049Моята е ваз 21214 няма газ и гори 8.1 на дълго и 15 в големите задръствания . гумите са 215/55/16 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23062011809.jpg
Прегледи:2
Размер:85.5 КБ
ID:5287047

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Браво колега. Много е "наточена". От какво са таблото и седалките?
                      Александър

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Поздрав за колегата



                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          То се вижда от А6

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            Колега съм го засичал много пъти.. ДА си я караш със здраве!
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Сърдечно благодаря за пожеланията
                              таблото е от старата А6, седалките са от БМВ 3-та серия 2007 г , окачването е олд ман ему за АРБ, машинките за стъклата са от ауди 200 от 79-година
                              тия дни предстои малко рязане и повдигане на окачването с пет сантиметра за да я обуя с кални гуми и оттам да се вдигне с още пет сантиметра
                              Че много ме юркаха в Девин че съм единствения дето стартира със сликови гуми и антирадар на таблото

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Хубавото си е хубаво и прави впечатление!
                                Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X