Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    А, жив и здрав.
    Мен ако питаш? Я си покарай старата на първо време))
    Не бързай да вкарваш новата веднага в гората. Има една приказка ако мога да направя връзка със случея. " По хубаво от секса е само очакването за секс" )))
    И дай малко снимки още утре та и тук да изплакнем малко очи.
    Последно редактирано от Гергин; 19-11-10, 23:04.
    Пийте червено вино! Дава здраве.
    А то ни трябва за да пием ракия!

    Коментар


    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Да ти е честита колега и дълго и безаварийно да си я караш. За влизането в гората не се притеснявай, остави да се случи когато ти се почувстваш готов, за да не те е яд после.
      Александър

      Коментар


      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Честито колега БГБул!! Да си я караш със здраве!!Ем ако мен питаш карай си старата по гората, а тази си я пази на първо време Ще чакаме снимки!!На тази красавица
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Ето снимки ... но в покой, което за Нива е обида .(номерата не ги крия, а да не се обиди предишния собственик.) Като я мина в КАТ ще си я снимам в действие с номера (моите).
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Браво!!Лачена нива си си взел!!Гумите какви са ??Гледам, че не са Вли-5 ??
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Браво!!Лачена нива си си взел!!Гумите какви са ??Гледам, че не са Вли-5 ??
              Ще ги видя и споделя, но са впечатляващи с грайфер. И точно "ЛАЧЕНОТО" ме притеснява. Не е за мен работа....отива ми свободата .....

              Коментар


              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                Ще ги видя и споделя, но са впечатляващи с грайфер. И точно "ЛАЧЕНОТО" ме притеснява. Не е за мен работа....отива ми свободата .....
                ЕЕ, няма да се притесняваш!Нашата като я взехме и тя беше лачена, но след 1 година каране по чукалите, не остана лачена.. На това място дето е новата нива, съм виждал и старата, само че от другата страна на тротоара, ако не се бъркам, си до една голяма болница??
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  ЕЕ, няма да се притесняваш!Нашата като я взехме и тя беше лачена, но след 1 година каране по чукалите, не остана лачена.. На това място дето е новата нива, съм виждал и старата, само че от другата страна на тротоара, ако не се бъркам, си до една голяма болница??
                  Там съм. Ето ги и двете .
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Да ти е честита нивата колега,и ти влезна в отбора с 2 ниви,радвам се.Преди време и аз ходих при човека от който си взел нивата,но на мен се опита да ми пробута един пълен боклук за 3500лв.Тогава го попитах точно за тази нива,той категорично отказа да я продава,и така аз се отказах от нива дизел и мисля да взимам от тези военните машини дето са на драгичево.

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      Колеги - да се похваля:
                      Имам си Нива "ДИЗЕЛ". Запазена,поддържана и карана във фирма с много техника. Имат си механици и каквото тропне се сменя.
                      Едната панта на предния капак се беше размърдала.... и докато бяхме при нотариуса я бяха оправили,проверили спирачки,масло.водата и ... всичко. А бе все едно съм от градския транспорт. И чак след такава проверка ме изпроводиха по живо по здраво. Карах около 300 км, на връщане. Пробвах всичко - впечатлен съм от динамиката. Вдигнах до 130 и ... се спрях.
                      Разхода още не го знам. Служебно са го водили по 7-8 /100 км.... но май служебно.
                      Двигател 1.9 на Пежо. ГНП - Лукас. Всичко друго - Нива.
                      Отивам на бензиностанцията и ... спирам на колонката за газ..., да ама нямам извод за газ..... бях смешна картинка. Оня се усмихва ......и сложи дизел...
                      Снимки утре или в понеделник.
                      Едно ме притеснява - много е лъскава, металик без драскотина. Как да се кефя в гората по моя си начин....направо се притеснявам и ми е жал от сега .
                      Дали ще устискам на лъскавото или ще си скоча в старата ....и ще бъда свободен.....ще решавам като преспя и отпочина.
                      Как ще ме посъветвате ?
                      Честито колега-със здраве да си я караш и да ти върши работа.Хич не я мисли-вкарвай я в гората.Колкото и да я пазиш тя нали за там е взета.Поздрави от Ямбол.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0170.jpg
Прегледи:2
Размер:56.1 КБ
ID:5230069Това е нивата на Ivo_KLR не се кара по хард разходки но е доста добре подготвена и подържана Вчера правихме лека заигравка със Самурая и решихме да пробваме и ладата но и хареса да стои на високо
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          bgbul,на Нивата не й отива да бъде лъскава.Мястото й е сред чукарите,така че въобще не се колебай,скачай в Нивичката и газ към гората.То все едно да си си взел чадър и да се чудиш дали да го разпънеш,защото ще се намокри.
                          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                            bgbul,на Нивата не й отива да бъде лъскава.Мястото й е сред чукарите,така че въобще не се колебай,скачай в Нивичката и газ към гората.То все едно да си си взел чадър и да се чудиш дали да го разпънеш,защото ще се намокри.
                            Знам и за това се колебая. Старата Нива си я познавам и не я жаля въобще. Да имам две стари (щото скоро и новата ще заприлича на старата ) май е грешен подход. Все пак ще и видя възможностите тия дни и ще наснимам клипчета. Моите са все по "стръмнища" .
                            Скоро ще пусна някой клип.

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Здравейте и от мен. От 2 гонини чета теми в тоя прекрасен сайт ,но за съжаление не можех да се похваля със возило. Преди 3 месеца обаче си купих Лада нива и вече мога да я представя. През тия три месеца и направих основен ремонт на двигатела (1.7 карбуратор) смених всичко необходимо по окачването (с помоща на един приятел) за да е готова за зимата и да нямам проблеми в преспите. За сега нивата си е със стандартното окачване като изключим газовите амортисьори с които вози доста по меко. Сложена и' е газова уредба като бутилката е монтирана на мястото на задното гърне а то е изведено отстрани в дясно.Има си и защитни пластмасови подкалници.Пребоядисах я защото за 10 гони почти нямаше следа от лака.Ето и малко снимки а след време като има допълнения ще качвам още.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02102010360.jpg
Прегледи:1
Размер:96.5 КБ
ID:5230504 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02102010361.jpg
Прегледи:1
Размер:110.2 КБ
ID:5230505 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02102010359.jpg
Прегледи:1
Размер:88.4 КБ
ID:5230506 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11112010399.jpg
Прегледи:1
Размер:71.2 КБ
ID:5230507 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11112010398.jpg
Прегледи:1
Размер:95.2 КБ
ID:5230508

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Честито!Пожелавам много безаварийни и кални километри.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X