Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    Искам първо да се извиня, ако не е тука мястото и да ви попитам: Аз, който няма никакви познания относно ремонт на двигатели и ходова част,... умесно ли е и сериозно ли е да си мечтая да стана горд "Нивовод" (много харесвам тази дума!)?
    Харесвам тази концепция и тайно въздишам след всяка Нива и си мечтая като порастна и аз да се заимам....
    Никой не е са родил научен!Щом имаш мерак вземай,ще се научиш в движение.
    И,като си вземиш,качи снимки.Успех.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Никой не е са родил научен!Щом имаш мерак вземай,ще се научиш в движение.
      И,като си вземиш,качи снимки.Успех.
      Ей, добра дума - камък повдига...
      Благодаря за куража! За сега само въздишам и събирам от закуските...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Искам ............. да стана горд "Нивовод" ............?
        Харесвам тази концепция и тайно въздишам след всяка Нива и си мечтая като порастна и аз да се заимам....
        А сега колко си малък ?

        Коментар


        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Искам първо да се извиня, ако не е тука мястото и да ви попитам: Аз, който няма никакви познания относно ремонт на двигатели и ходова част,... умесно ли е и сериозно ли е да си мечтая да стана горд "Нивовод" (много харесвам тази дума!)?
          Харесвам тази концепция и тайно въздишам след всяка Нива и си мечтая като порастна и аз да се заимам....
          вземи някоя нива за 1000 лева и бързо ще се научиш.ГАРАНЦИЯ давам. после ще пишеш мнения като практик неизправности които сам си отстранил без намесата на сервиз.пиша ти това защото много колеги тук пишат мнения без да са си изцапали ръцете карат нивата в сервис и гледат от страни после аз смених това аз смених онова....И гледай като спестяваш от закуски дане станеш много слабичък да не можеш да вдигнеш скорустната кутия.

          Коментар


          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Ето я и моята жига (друга снимка нямам, та се повтарям)
            Нов съм при джипките, но вече смених кабели свещи и филтър. Ясен ме светна откъде се купуват истинските части.
            Следващата манипулация е смяна на всички видове масла и нови фарове (евентуално!)

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4930205578_99edefa979.jpg
Прегледи:2
Размер:122.9 КБ
ID:5204599
            Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

            - Ясен

            Коментар


            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              А сега колко си малък ?
              Не съм хич малък, но като гледам хората колко са напред се чуствам малък...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Не съм хич малък, но като гледам хората колко са напред се чуствам малък...
                Не допускай това чувство да те зявладее . Някой ти го е насадил отвън. Дори идея си нямаш колко "големи" са големи само на приказка.
                Най-добре да си реалист с план за израстване. Опит се трупа бързо. Зависи от компанията и мерака.

                Коментар


                • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                  вземи някоя нива за 1000 лева и бързо ще се научиш.
                  Разбирам шегата на токарев, но Нива за 1000 лв. си е скрап. Ако това ти е лимита, по-добре си купи за 500 лв. Лада (или Москвич 412) - пак ще се научиш да я ремонтираш, а и ще имаш кола в движение.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Разбирам шегата на токарев, но Нива за 1000 лв. си е скрап. Ако това ти е лимита, по-добре си купи за 500 лв. Лада (или Москвич 412) - пак ще се научиш да я ремонтираш, а и ще имаш кола в движение.
                    Нее, че е скрап направо не можеж да намериш . Колкото до ремонтите, ще си свикне
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Аз много съм благодарен за куража и ако някой ден установя, че мерака е позагаснал - пак ще разгледам приложените снимки в темата. Това стига за сега.


                      Иначе се безпокоя, дали трябва да имам в книжката категория "Н"?
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:niva_1.jpg
Прегледи:2
Размер:145.9 КБ
ID:5205130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:niva_2.jpg
Прегледи:2
Размер:136.2 КБ
ID:5205129


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:niva_5.jpg
Прегледи:2
Размер:131.4 КБ
ID:5205128



                        Здравейте, колеги!
                        засега съм новобранец откъм offroad-а, но сия ползвам само за лов и риболов.
                        скоро мисля да кача и някоя друга снимка в действие, въпреки че не остава време да карам и да снимам.
                        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                        Dacia Duster 4WD

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          Здравейте, колеги! Пропуснал съм да си представя машината в тази прекрасна темичка. И така вече повече от 3 месеца съм в редиците на нивоводите и като цяло очакванията ми за машината се оправдаха, дори в някои отношения ги надхвърли. Наясно съм с това, че нашите джипки не се славят като най-надеждните, но мисля че за хора с не много големи финансови възможности като мен е една добра база за навлизане в офроуд приключенията. Ето и няколко снимки:

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            Ей това е моята нивичка.
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 15-11-10, 20:56.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Ето една снимка на нашата нива, необичайно чиста...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20101115_104547.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5228893
                              Александър

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Колеги - да се похваля:
                                Имам си Нива "ДИЗЕЛ". Запазена,поддържана и карана във фирма с много техника. Имат си механици и каквото тропне се сменя.
                                Едната панта на предния капак се беше размърдала.... и докато бяхме при нотариуса я бяха оправили,проверили спирачки,масло.водата и ... всичко. А бе все едно съм от градския транспорт. И чак след такава проверка ме изпроводиха по живо по здраво. Карах около 300 км, на връщане. Пробвах всичко - впечатлен съм от динамиката. Вдигнах до 130 и ... се спрях.
                                Разхода още не го знам. Служебно са го водили по 7-8 /100 км.... но май служебно.
                                Двигател 1.9 на Пежо. ГНП - Лукас. Всичко друго - Нива.
                                Отивам на бензиностанцията и ... спирам на колонката за газ..., да ама нямам извод за газ..... бях смешна картинка. Оня се усмихва ......и сложи дизел...
                                Снимки утре или в понеделник.
                                Едно ме притеснява - много е лъскава, металик без драскотина. Как да се кефя в гората по моя си начин....направо се притеснявам и ми е жал от сега .
                                Дали ще устискам на лъскавото или ще си скоча в старата ....и ще бъда свободен.....ще решавам като преспя и отпочина.
                                Как ще ме посъветвате ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X