Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Първоначално публикуван от Hunter_91 Преглед на мнение
    Да ви кажа честно по-весело ми е като мина да ме помнят поне 1 седмица така че ладата съм я направил уникална има само 1 в България такава и тя е моята
    Качи някоя снимка да я видим.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Качи някоя снимка да я видим.
      е нека я видим и ние а!
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Малко ни е сърдит. Но ще му мине.

        Коментар


        • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Веждите от какъв автомобил са и къде могат да се поръчат?

          Коментар


          • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Колега по-добре не се занимавай с тия вежди!При първата по-сериозна разходка и стават на парчета (особено задните)-знам го от личен опит

            Коментар


            • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              Вчера както си карам и се озовах в една дупка! Добре че си имам лебедка и дърво срещу мен иначе си оставах там...





              Коментар


              • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                от такава дупка се излиза с джек. По-бързо от лебедка.

                Коментар


                • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Е за какво ще се пъна да дигам...дръпнах си се и готово... ако нямаше къде да се вържа тогава е друга работа... На снимките изглежда плитка по предно ляво колело е във въздуха - под Нивата имаше още 1 метър дупка - добре че се подпря на прага и не падна съвсем - определено нямаше къде да натикъм джека от лявата и страна!

                  Коментар


                  • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    [QUOTE=Morskia;953035]Е за какво ще се пъна да дигам...дръпнах си се и готово... ако нямаше къде тогава е друга работа... На снимките изглежда плитка по предно ляво колело е във въздуха - под Нивата имаше още 1 метър дупка - добре че се подпря на прага и не падна съвсем - определено нямаше къде да натикъм джека от лявата и страна!


                    Еееее лада нива на посред нива това май само ти го можеш
                    [FONT=Comic Sans MS]
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Имаме един общ приятел Слави който закъса с Патрула на асвалта в центъра на Добрич
                      [FONT=Comic Sans MS]
                      [/FONT]

                      Коментар


                      • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Абе не я видях бе бяхме се заприказвали със спътника А и беше обрасла с трева...няколко дни преди това минавах оттам с Тойотата ако бях влязъл щях да начупя броните или пласмасите по вратите...

                        Коментар


                        • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          С нива съм закъсвал безпомощно (да я вадя с друго МПС) само веднъж - преди 4-5 години, през август по време на лов на пъдпъдъци, на почти равна ливада, четирите колела пропаднаха през тревния чим в тресавище. Бях навлязъл 4-5 м. Интересно ми е как не пропаднах още с предните гуми. Водата започна да прелива в купето след около 1 час. Извади ме огромен трактор 4х4 с гуми като фадрома. Продължих лова без последствия.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            Над Априлци...на 14 Фев. докато жените се гиздиха за празника ние малко се разходихме...Добре се поизцапахме ама поне се върнахме навреме за вечерята

                            Коментар


                            • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Колеги имам нива 1,9 тд с двигател на пежо , някой да знае как мога да вдигна мощноста ?

                              Коментар


                              • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Първоначално публикуван от mario_sofia Преглед на мнение
                                Колеги имам нива 1,9 тд с двигател на пежо , някой да знае как мога да вдигна мощноста ?
                                Знае махаш гадната лукас помпа махаш и дюзите.Слагаш бошова помпа с компенсатор за турбо налягането слагаш дюзите за тази помпа слагаш един интрекулер увеличаваш и малко горивото и хоп 15,че и 20кс отгоре и после пишеш колеги знаете ли от каде да си купя друга скоростна кутия,че на тая и е изпаднал единия вал някаде по път.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X