Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачки предни колела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Спирачки предни колела

    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
    Ами с чисто нови предни накладки малко трудно ще я накараш да и блокират колелата.Покарай я поне 300-400км.,като при това избягваш резки спирания за да може накладките да се сработят добре с дисковете.
    После пробвай пак-ако накладките не са някои твърди ментета и спирачките са обезвъздушени смятам,че проблема ще изчезне.
    Още в самото начало на темата предложих,че най-вероятно проблема е от неулегнало-/несработено/ феродо и явно наистина ще се окаже,че е от това.

    Коментар


    • #47
      От: Спирачки предни колела

      Я не си правете майтап с това улягане.

      Друго е станало - спирачките на Нива се самообезвъздушават при работа, особено откъм мехури в тръбите покрай двигателя. В което няма нищо лошо, предвид че оттам те трудно излизат по традиционния начин.

      Коментар


      • #48
        От: Спирачки предни колела

        При скъсани обезвъздушители предни има ли начин за обезвъздушаване.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #49
          От: Спирачки предни колела

          Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
          При скъсани обезвъздушители предни има ли начин за обезвъздушаване.
          Разбира се. Сменяш спирачните цилиндри. Или ако някой факир успее да отвинти остатъците.

          Коментар


          • #50
            От: Спирачки предни колела

            Късат се,все едно са от кашкавал.
            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

            Коментар


            • #51
              От: Спирачки предни колела

              [QUOTE=Ясен;2337088]Разбира се. Сменяш спирачните цилиндри. Или ако някой факир успее да отвинти остатъците.[/QU
              Е чак пък да сменяме спирачни цилиндри.Факири има.Разпробиваме си ги и си слагаме нови.

              Коментар


              • #52
                От: Спирачки предни колела

                И течат на поразия,защото със свредлото сме пр**бали леглото на конуса.
                Аз съм го правил в домашни условия със много добър успех така-развива се маркуча от тръбата (не от цилиндъра). Един следи нивото,а аз със щанга/отверка върнах цилиндъра към прибрано положение. Въздуха от него излиза,отгоре няма,защото тече и се навива маркуча в тръбата много бързо. Това на нива. Получи се. Бях свалил апарата,та въздуха търсеики наи-горно положение да се отправи към маркуча.
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X