Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд в жегата с Лада Нива

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд в жегата с Лада Нива

    Днес имах мазохистичното удоволствието да направя малко офроуд с Руския дзвер по обяд в балтата. Температурата навън беше 50 на слънце, в колата 60 Като се върнах и измерих на кантара бях с 2 кила по-малко от вчера! Много пот се изля в тая кола. Въобще седенето зад волана на черно, друсането и адската жега са си направо фитнес отвсякъде. Ако имаше едно лазурно басейнче наоколо ... Ама всичко си беше гаден прахоляк дето се впива в потните дрехи и в кожата. Какво ли им е в Африка?
    Vitara 2.0 V6
    Honda CRV (Gen 1)
    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
    ВАЗ 2131

  • #2
    До: Офроуд в жегата с Лада Нива

    Нямаше ли условия за кална баня
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Офроуд в жегата с Лада Нива

      Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
      Температурата навън беше 50 на слънце, в колата 60
      Другият път тръгни с каруца и магареТака температурата която е отвън няма да е различна

      Коментар


      • #4
        До: Офроуд в жегата с Лада Нива

        Офроудът със всичко без климатик е нещо подобно.
        Установих, че Уазът има дарбата в него винаги да има повече прах отколкото на пътя Ама и това е неделима част от приключението
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Офроуд в жегата с Лада Нива

          Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
          Днес имах мазохистичното удоволствието да направя малко офроуд с Руския дзвер по обяд в балтата. Температурата навън беше 50 на слънце, в колата 60 Като се върнах и измерих на кантара бях с 2 кила по-малко от вчера! Много пот се изля в тая кола. Въобще седенето зад волана на черно, друсането и адската жега са си направо фитнес отвсякъде. Ако имаше едно лазурно басейнче наоколо ... Ама всичко си беше гаден прахоляк дето се впива в потните дрехи и в кожата. Какво ли им е в Африка?
          Имах Нива, после УАЗ, после друг и така до Тойота-та и забелязах нещо много интересно - в началото с Нивата и УАЗ-ката имаше ОффРоад (с голяма буква) - приключение - преживяване, беше топло, шумно а в УАЗ-ката и друсаше и всички пасажери елегантно прелитаха от седалка на седалка удряики се в тавана на всяка бабуна - беше незабравимо
          Сега е Скука (както би казал Соти) не друса, няма прах, хладно и комфортно е - въобще замина си тръпката, добре поне че останаха гледките и природата.

          Коментар


          • #6
            До: Офроуд в жегата с Лада Нива

            ...и офроуда стана с малка буква.

            Коментар


            • #7
              До: Офроуд в жегата с Лада Нива

              Аз лично съм свалял с ATV 2 килограма за няколко часа през... февруари! Върху нормални дрехи бях нахлузил един промазан шушляков костюм и после пуловера ми пускаше вода като изпран.
              Не ми се мисли лятото какво е в джип без клима. Леката ми кола е черна и без климатик, а в София по правило трудно се паркира на сянка, така че май почвам да се изфиданчвам (имам нужда от това!).

              Коментар


              • #8
                До: Офроуд в жегата с Лада Нива

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                ... Леката ми кола е черна и без климатик, а в София по правило трудно се паркира на сянка, така че май почвам да се изфиданчвам (имам нужда от това!)...
                за по-голям ефект затваряй плътно прозорците и пускай парното! така и двигателя се охлажда по-добре...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Офроуд в жегата с Лада Нива

                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  Имах Нива, после УАЗ, после друг и така до Тойота-та и забелязах нещо много интересно - в началото с Нивата и УАЗ-ката имаше ОффРоад (с голяма буква) - приключение - преживяване, беше топло, шумно а в УАЗ-ката и друсаше и всички пасажери елегантно прелитаха от седалка на седалка удряики се в тавана на всяка бабуна - беше незабравимо
                  Сега е Скука (както би казал Соти) не друса, няма прах, хладно и комфортно е - въобще замина си тръпката, добре поне че останаха гледките и природата.
                  +1
                  При мен е същото само че колите са други : Тропер, Витара , а сега просто JEEP .
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Офроуд в жегата с Лада Нива

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    +1
                    При мен е същото само че колите са други : Тропер, Витара , а сега просто JEEP .
                    При мене пък наопаки,Панда 4х4,Форд Маверик, Нива,Трупер и пак Нива.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Офроуд в жегата с Лада Нива

                      Поради безмислицата на темата и многото спам в нея намирам че е редно да се заключи

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X