Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

    Здравейте, къде в София мога да се сдобия с читава долна помпа за съединител на Нива, защото ми писна през два месеца да ми протича. Кратко и ясно - нещо различно от руско, пък ако ще и да е по-скъпо.
    Александър

  • #2
    От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
    Здравейте, къде в София мога да се сдобия с читава долна помпа за съединител на Нива, защото ми писна през два месеца да ми протича. Кратко и ясно - нещо различно от руско, пък ако ще и да е по-скъпо.
    Здравей колега, явно с теб говорихме по телефона ето ти номера за да ти е по-лесно:

    54-0010G - METELLI
    FHC6012 - FERODO
    LL70062 - DELPHI
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
      Здравей колега, явно с теб говорихме по телефона ето ти номера за да ти е по-лесно:

      54-0010G - METELLI
      FHC6012 - FERODO
      LL70062 - DELPHI
      Мерси !
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
        Мерси !
        И друг път съм го споделял, ама пак да кажа.
        СССР и русия имат голям проблем със производството на качествени изделия от гума.
        С железата са доста по-добри.
        Сменяш уплътнителите със истински и нямаш грижа. Това е влидно за всичко гумено по СССР марките.
        Същото е валидно и за накладки и съединители.

        Коментар


        • #5
          От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          И друг път съм го споделял, ама пак да кажа.
          СССР и русия имат голям проблем със производството на качествени изделия от гума.
          С железата са доста по-добри.
          Сменяш уплътнителите със истински и нямаш грижа. Това е влидно за всичко гумено по СССР марките.
          Същото е валидно и за накладки и съединители.
          И отде истински бре, освен ако си нямам собствена плантация от каучукови дървета във Виетнам Поръчал съм на още един човек да търси Делфи или Сакс, ако не открие другата седмица взимам италианската помпа на Влади и се приключва с ежегодната смяна.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            И отде истински бре, освен ако си нямам собствена плантация от каучукови дървета във Виетнам Поръчал съм на още един човек да търси Делфи или Сакс, ако не открие другата седмица взимам италианската помпа на Влади и се приключва с ежегодната смяна.
            Колега - тази "долна помпа" дето и викаш е "работно цилиндърче".
            Казвам ти го за улеснение при търсенето по магазините.
            Много съм учуден, че ти се налага да го сменяш.....пък ти и цялото......
            Тук в Пловдив си има майстор на гумички, пръстени и каквото се сетиш от каучук за помпи, спирачки и други.
            Като казвам "майстор" имам пред вид - СПЕЦИАЛИСТ производител. Работил в Германия дълги години, а такива гумички произвежда от Т.Живково време насам.....
            НЯМА по-добър от него в България (не търси, не се съмнявай).
            Сега е на около 80 и нагоре години.... и работи всеки ден за удоволствие.
            Колко пари има ...... не мисли, че няма да спиш.
            Работи за удоволствие. Подчертавам.
            Та качествени гумички от него. Гарантирано.Изпитано.
            Аз съм му клиент от 1992 година насам.
            Толкова знам - толкова казвам. Който иска да вярва и да се възползва.
            Поздрави !

            Коментар


            • #7
              От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

              Да, поправям се - работен цилиндър е. Това за гумичките - не ме и съмнява, че има и такива хора, които правят такива неща. Само дето е в Пловдив и трябва кой знае как да си ги поръчам. И накрая да се окаже, че е било по-добре да си взема западен аналог.
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

                То пък има ли западен аналог на руските помпи-е освен ръчните изделия от останалите 3то разрядни страни.

                Коментар


                • #9
                  От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

                  Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                  Да, поправям се - работен цилиндър е. Това за гумичките - не ме и съмнява, че има и такива хора, които правят такива неща. Само дето е в Пловдив и трябва кой знае как да си ги поръчам. И накрая да се окаже, че е било по-добре да си взема западен аналог.
                  Направо ме сбъркваш...........имаш колеги в Пловдив.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

                    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                    Колега - тази "долна помпа" дето и викаш е "работно цилиндърче".
                    Казвам ти го за улеснение при търсенето по магазините.
                    Много съм учуден, че ти се налага да го сменяш.....пък ти и цялото......
                    Тук в Пловдив си има майстор на гумички, пръстени и каквото се сетиш от каучук за помпи, спирачки и други.
                    Като казвам "майстор" имам пред вид - СПЕЦИАЛИСТ производител. Работил в Германия дълги години, а такива гумички произвежда от Т.Живково време насам.....
                    НЯМА по-добър от него в България (не търси, не се съмнявай).
                    Сега е на около 80 и нагоре години.... и работи всеки ден за удоволствие.
                    Колко пари има ...... не мисли, че няма да спиш.
                    Работи за удоволствие. Подчертавам.
                    Та качествени гумички от него. Гарантирано.Изпитано.
                    Аз съм му клиент от 1992 година насам.
                    Толкова знам - толкова казвам. Който иска да вярва и да се възползва.
                    Поздрави !
                    Тоя човек от Пловдив все още ли работи?Навремето през 1986г.купувах комплект гумички за цялата спирачна система на жигулито,баща ми беше смесил два модела течности и всичко се разложи.Някъде около новотела мисля живееше и имаше някъкво странно прозвище,сетра ли да беше,шкодра ли...,много е добър,жигулата е още жива и си спира доволно.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Долна помпа на съединител - нещо читаво (SACHS, LUK)

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Тоя човек от Пловдив все още ли работи?Навремето през 1986г.купувах комплект гумички за цялата спирачна система на жигулито,баща ми беше смесил два модела течности и всичко се разложи.Някъде около новотела мисля живееше и имаше някъкво странно прозвище,сетра ли да беше,шкодра ли...,много е добър,жигулата е още жива и си спира доволно.
                      Да - още работи . Шкодров - Шкодрата.
                      До Новотела на същото място си е от време оно....

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X