Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

    Колеги купих Нивата с повреден преден диференциал. Като го разглобих се оказа, че в него има малко гъста течност, подобна на грес, със примеси от кал и стоманена прах. Зъбните колела са заминали...
    Сега въпросът ми е от гледна точка на финансите, т.е. нов ли да купувам или да купя всички зъбни колела, лагери и т.н., и да търся добър майстор да ми го сглобява, нали знаете, че при този ремонт има тънкости в луфтовете. А може да ме посъветвате и нещо друго,.... може би 2-ра употреба и от къде? Очаквам Вашият съвет !

  • #2
    Re: HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

    Според мен е по добре да си купиш нов диф и да не се занимаваш да търсиш зъбчатки и майстори които да го правят

    Коментар


    • #3
      Re: HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

      и спорет мен земи нов дифиринциал не се занимавай със стария ще ти излезе 2 по скъпоако купиш 2 употреба не го плащай веднага монтираж го караш нивата малко като се ослушваш за шумове и ако ти хареса плащташ повечето 2 употреба дифиринциали вият
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        Re: HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

        Те и новите вият.....
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          Re: HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Те и новите вият.....
          ама новото си е ново
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #6
            Re: HELP ! Нов преден диф. за Нива 21214 или ремонт ?

            Благодаря Ви !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X