Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окачвания за НИВА - видове, цени?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окачвания за НИВА - видове, цени?

    Имам намерение да сменя амортисьорите с по-хубави. Може би всеки, различен от руски ще е по-хубав. Ако може с дължината на оригиналните, без лифт, за да не се променят разните му там ъгли, водещи до излишни усложнения.
    Какво бихте ме посъветвали?
    Може и цялостно окачване, но май сумите там са по-възпиращи и ми се струва, че винаги има поне 3 см повдигане.

    Предварително благодаря за споделения опит!
    Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

  • #2
    Re: Окачвания за НИВА - видове, цени?

    Ще си позволя да ти дам съвет,изпробван в практиката.Сложих преди 3 години амортисьори "Монро" и съм много доволен.Не помня вече типа,но на тях пише "Монро 4х4".Предните мисля,че са със същата дължина като оригиналните,а задните са малко по-дълги.Цената им беше около 60 лв. на бройка.Продават ги в магазина на "Технопарт" на Симеоновско шосе.Имат доста дълга гаранция,ако ги монтират в сервиза зад магазина.Май беще 2 години.Аз съм ходил веднъж да ги проверят и ми смениха втулките безплатно.Монтажът беше около 10 лв. на бройка.Гаранцията изтече,а те не са мръднали.
    Иначе за други работи този сервиз не го препоръчвам.
    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
    имат право да гласуват на избори.

    Коментар


    • #3
      Re: Окачвания за НИВА - видове, цени?

      Има няколко фирми които произвеждат окачвания или елементи за тях. Например TrailMaster произвеждат два вида амортисьори (за стандартна замяна и за вдигнато с +40mm), LOWELLS пък правят пружини за Нива а TJM предлагат комплектно окачване. В момента монтираме на нашата Нива LOWELLS + TrailMaster (+40мм) тъй че ако изчакате малко ще можете да видите сравнения и резултати...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Re: Окачвания за НИВА - видове, цени?

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Има няколко фирми които произвеждат окачвания или елементи за тях. Например TrailMaster произвеждат два вида амортисьори (за стандартна замяна и за вдигнато с +40mm), LOWELLS пък правят пружини за Нива а TJM предлагат комплектно окачване. В момента монтираме на нашата Нива LOWELLS + TrailMaster (+40мм) тъй че ако изчакате малко ще можете да видите сравнения и резултати...
        А колко стуват тия за стандартна замяна?
        Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X