Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Lada Niva от... Бразилия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Lada Niva от... Бразилия!

    Сега пък ще я правят и в Бразилия, но няма да я модернизират на старата платформа, ами на нова платформа ще я направят....Вярвам че и няма да се казва Лада Нива, ама ще е Рено(от порядака на Еспейс-ове и тем подобни модели..) някакво измислено...
    Ето малко от статията..
    Рисунки на следващото поколение Lada Niva се появиха най-неочаквано в специализираната преса в... Бразилия. Според тамошните журналисти новата генерация на популярната джипка ще се произвежда не само в Русия, а и в тяхната страна под марката Renault. Така Niva ще стане най-евтиният всъдеход в Бразилия.
    Ето и цялата статия..: http://spisanie.mobile.bg/djipove/no...braziliia.html
    Взета от списание Мобиле.бг
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

  • #2
    От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

    Ще се види в крайна сметка какво чудо ще излезе накрая.
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

      пФффФфффФФфФфф!
      Лудак

      Коментар


      • #4
        От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        пФффФфффФФфФфф!
        Много са я "очепазили", тази лада, като гледам снимките, направо по-добре да модернизират старата платформа, отколкото тази да я поизвеждат, аз бих си купил старата, повече ми "мяза на кола" отколкото тази..
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

          Тя старата щото е върха на технологиите и дизайна, че чак и пфу и т.н.
          Досега я правеха пияни руснаци с тесла сега ще я пряват пиянскоруско-бразилски инжинерен консорциум с две тесли .
          Но винаги ще се намери, кой да оплюе този вид автомобил, каквото и да направят от него.
          А като тръгне из горите и полята всички викат егати и колата.
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #6
            От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

            Първоначално публикуван от stankovich Преглед на мнение
            Тя старата щото е върха на технологиите и дизайна, че чак и пфу и т.н.
            Досега я правеха пияни руснаци с тесла сега ще я пряват пиянскоруско-бразилски инжинерен консорциум с две тесли .
            Но винаги ще се намери, кой да оплюе този вид автомобил, каквото и да направят от него.
            А като тръгне из горите и полята всички викат егати и колата.
            Ем, такава и е съдбата.. Плюят я, мразят я, но си се е доказала през годините, какво повече от това да искаме.. ?Все пак, като тръгнеш да купуваш джип, ще гледаш да ти върши работа, не да си похарчиш парите, за западна джипка(примерно) и да ти върши по малка работа от колкото "Сделаното", а то е с поне 10 000 по малко, с тези пари може много работи да си купиш и така..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #7
              От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

              Дано изобщо става за гората и полята ! Като гледам някакъв типичен паркетен лъв ще е ...........
              Лудак

              Коментар


              • #8
                От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                Тази нова Лада Нива от Бразилия е майтап. Въобще няма да има такъв автомобил!
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                  Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                  Тази нова Лада Нива от Бразилия е майтап. Въобще няма да има такъв автомобил!
                  Тъкмо и аз това щях да пиша,че това ми прилича на пълен майтап.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова Lada Niva от... Бразилия!



                    По скоро това може да правят!
                    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                    Dacia Duster 4WD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                      Това не е от Бразилия и е някакъв прототип от не знам кога...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                        Първоначално публикуван от stankovich Преглед на мнение
                        Тя старата щото е върха на технологиите и дизайна, че чак и пфу и т.н.
                        Досега я правеха пияни руснаци с тесла сега ще я пряват пиянскоруско-бразилски инжинерен консорциум с две тесли .
                        Но винаги ще се намери, кой да оплюе този вид автомобил, каквото и да направят от него.
                        А като тръгне из горите и полята всички викат егати и колата.
                        много правилно

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                          Дизайнер е Едуардо Оливейра (http://www.eduardooliveira.com). Тази Нива ще бъде Niva Chevrolett с нов дизайн.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Ем, такава и е съдбата.. Плюят я, мразят я, но си се е доказала през годините, какво повече от това да искаме.. ?Все пак, като тръгнеш да купуваш джип, ще гледаш да ти върши работа, не да си похарчиш парите, за западна джипка(примерно) и да ти върши по малка работа от колкото "Сделаното", а то е с поне 10 000 по малко, с тези пари може много работи да си купиш и така..
                            Сега що се отнася до "братска" Бразилия там Нивата отдавна се е доказала, ходил съм и съм го видял, тази кола там се кара. Дали ще има нов дизайн? Би трябвало този си е остарял вече, най-малкото от към пасивна а да не говорим, че и активната и безопасност са под всякаква критика. За западни източни и всякакви други джипки само можем да си чешем езиците но истината е една, там където съм минавал с Нива не мога да мина с Диското но това не означава, че Нивата ще мине там където минавам с Диското, всеки автомобил е създаден да се експлоатира на определен терен и е нормално да е добър за това за което е направен. Например миналата година се пробвах да се кача на хижа Добрила от южния склон на стара планина и пръснах задния диференциал на 1/3 от пътя, по същия маршрут минават два броя G-класи ежедневно без особени затруднения. Не искам да засегна никой и аз харесвам Нивата но е време да се помисли за безопасността на водача и пътниците все пак, трябва да стигнеш до гората преди да я покориш.
                            Land Rover Discovery II 3,9 V8
                            Лада Нива 21214 1,7i

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова Lada Niva от... Бразилия!

                              Първоначално публикуван от mkenzie Преглед на мнение
                              ... аз харесвам Нивата но е време да се помисли за безопасността на водача и пътниците все пак, трябва да стигнеш до гората преди да я покориш.
                              Движа се с Ниви от 30 г. и до сега не съм чул някой да е загинал или поне осакатял с Нива, което май не може да се каже за много марки (въпреки, че всичко писано по-горе е верно).
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X